Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Jel ima neko od ovih crnaca vosokih iz zvezde ili kkp da je oženjen sa nekom našom.
Danas na Adi videh ogromnog crnca dvoje dece i žena "naša"...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

Koliko su cene ludački otišle u nebo. Navodno Simonović će imati 400k po sezoni, o to će nam otprilike biti najjeftiniji igrač. Kada smo igrali plej-of u sezoni 15/16 toliko je imao najskuplji (Kvinsi)

Sinoć sam pisao na ovu temu, samo što sam iz pisanja portala i info iz "obaveštenih izvora" shvatio da je cifra 800k po sezoni.

Link to comment

Danas insajder na drugom forumu kaže 400. To mi je logičnije, ne može igrač koji od košarke ima Megu i G ligu da uzme 800. Valjda. Teo kažu 600k.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Ma ne veruj tim kvazi insajderima, niko nista ne zna i svi lazu. Inace za Simonovica, naravno da nece dobiti 800k, to je suluda prica. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Teodosic ce biti korsitan koliko i Markovic prosle sezone. Svi oni stizu deset godina kasnije  pred samu pemziju:rolleyes:

Jos je Pefi mozda i najbolje odradio svoj posao na poziciji penzosa povratnika. Jasno mi je da bi Teodosiceva uloga trebala biti biti dosta ozbiljnija i da ocekivanja nisu nisko postavljena, ali se plasim nekih turbulencija na nivou medjuljudskih odnosa, da tu ne napravi neke konflikte.

  • +1 1
Link to comment

Treba videti konačnu koncepciju tima i koliko minuta je projektovano za Tea. Ako je to neki veći broj minuta, postavlja se pitanje kako će Ivanović uklopiti igrača koji nema lateralne kretnje zbog muda, u svoju prepoznatljivu odbrambenu mašineriju. Neke još realne opasnosti su 36 njegovih godina, kao i disciplina i već poznati temperament. Ako je doveden za 10ak minuta, može biti zanimljiv aset sa klupe i džoker koji može da povadi već izgubljene tekme. Svakako očekujem da bude jako motivisan, s obzirom da je veliki navijač.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nadrealno. 

Navijači urlaju na himnu organizacije u kojoj voljeni klub sudeluje, organizacija to ponosno objavi na svomu sajtu, navijači objavu ponosno dele. Pun krug, da puniji ne može biti. 

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...