Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Boujee said:

Klub sa Teodosićevom dvocifrenom minutažom ne može da igra ozbiljnu košarku. Dajte mu pare na poluvremenu i nek odjebe u pičku materinu

 

nemoj tako druže, ovde samo laki i ja možemo da teramo fmp leđendu ukurac

  • Hvala 1
Link to comment
On 28. 10. 2023. at 12:15, Shaq said:

sa sudjenjem iz el, mozda bi i dobili, ali uz zokijeve sudije, mrka kapa..:fantom:

nije da nismo znali, al covek se samo vise iznervira.. ko nas jebe kad ne saljemo nikog da drzi™ vrata..

Link to comment
Just now, elementary said:

Čekaj Partizan magično proigrao u drugoj četvrtini ? Sudije nisu imale udela na početku druge ,ajde iskreno i realno ?

Već sam napisao da je suđenje domaćinsko, klasičnih nekoliko navučenih poena prednosti u ABA derbijima.

 

Naravno da smo proigrali. Proigrali ste i vi pre par dana, ne zbog suđenja, nego zato što zamisli, milion puta se desi da košarkaška ekipa zaigra bolje ili lošije u toku meča.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

nemoj tako druže, ovde samo laki i ja možemo da teramo fmp leđendu ukurac

Krilni centar mu lomi kičmu iz step beka, daj mani se košarke lešino i idi leši se od alkohola na Divčibarama

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Nema potrebe da i sudije jajare, dovoljna je razlika u kvalitetu. Ovo na šta Zvezda liči ja nemam reči, bukvalno je jeres dodatno krasti ovako hendikepiranu ekipu. 
 

 

Ovo jbt :)

Teo, Sabaz, Deda…Ne znas ko je u vecem qrcu. I onda ti dodju ove budaletine koje ne umeju jbni kriterijum da izgrade nego iz greske u gresku. Prvo  Smajlagicu dva nepostojeca faula, jos trista sitnih gluposti i sad ovo sakacenje nama na kraju. 
Jebo te posao i profesija :)

  • +1 2
Link to comment

Ma ovo je klasična Robijina domaćinska četvrtina, doduše u Istanbulu i Atini je to po pravilu bila 3/4, kad se zaigra rukomet, pa šta sudije na kojoj strani sviraju, sviraju.

 

Našao je kompatibilnu defanzivnu petorku i gura dok ide i dok sudije ne kažu da je dosta.

Edited by Malvo
Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Nejpir je jedna kurtoncina od igraca neka ga vrate u G ligu tamo nema odbrana jebem ga u usta raspala. Jedina utakmica koju je odigrao dobro je protiv Asvela koji nije igrao odbranu pod onim prevarantom.


2 meleona, za sprdnju, za zajebanciju, za trange frange. Toliko je jadan tim, njihov stav, kurcobolja što ih prave idiotima da zaslužuju da se izredjaju svi na njima večeras i da bude 40 razlike do kraja. Najbezmudija grupa ikad, a mislio sam da gore po tom pitanju od prošle sezone ne može. Najmekša ekipa u Evropi sigurno.

  • +1 1
Link to comment

Nekoliko puta su nam sekli kontre faulovima, to bi sve bile nesportske u EL.

Čak i da se ne postignu tri, četiri poena posle toga utiviš im u glavudže da ne mogu da igraju mesarski.

Edited by booyaka
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Nekoliko puta su nam sekli kontre faulovima, to bi sve bile nesportski u EL.

Čak i da se ne postignu tri, četiri poena posle toga utiviš im u glavudže da ne mogu da igraju mesarski.

 

Ne bas, valjda samo kada je odpozadi, sa strane je običan...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...