Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Shaq said:

da. to bi placala mozzart kladionica nezavisno od ovih 20+ m budzeta sto imaju..

isto ko sto bi i u slucaju da je campazzo ostao to bilo placano od strane meridiana, takodje se radilo o 4m po sezoni..

 

Ne znam je li zezaš? Ne mogu reći da sam baš pratio te cifre, znam da su nam klubovi velikim dijelom na državnoj sisi i dio državnog projekta "hljeba i igara" , ali nisam ni sanjao da se radi o takvim ciframa. 

 

 

Link to comment
40 minutes ago, red star forever said:

 

Ne znam je li zezaš? Ne mogu reći da sam baš pratio te cifre, znam da su nam klubovi velikim dijelom na državnoj sisi i dio državnog projekta "hljeba i igara" , ali nisam ni sanjao da se radi o takvim ciframa. 

 

 

 

9 minutes ago, Nikodije said:

Shaq se razbacuje milionima kao da su u pitanju stari dinari

 

ne razbacujem se ja, nego pogledaj ko je u upravi partizana, pod cijom strankom su oba dva kluba itd.. da su pare posteno zaradjene ne bi se tako prosipala, kad su iz crnih™ fondova, lakse ih je deliti i razbacivati se njima..

pa u eri™ aparthejda™ prema partizanu,  potpisivan je parahuski za ugovor od milion na 2 godine.. to je bilo pre 4 godine.. sada su cene igraca otisle za preko 60%..

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

sad znam što hanga ne igra bolje

 

slabo se hrani, čia semenke

 

mora to da popravi, jajca, slaninica, bureci.... ne može ovako na ledeja

 

F9nHHNoXcAA-7Ri?format=jpg&name=medium

 

Ajd sta jede, al gde jede...

  • Haha 2
Link to comment
On 27. 10. 2023. at 10:28, Dankan Ajdaho said:

Jako me zanima Želimirova reakcija na Jaga koji je očito bio potpuno iznenađenje i nije bio uopšte ili je bio slabo skautiran, prvenstveno me interesuju napadački setovi koje će da pripremi. Tu će se dobiti solidna slika šta može da se očekuje od njega nadalje. Lufta više neće biti, živo me interesuje hendlovanje mismečeva.

 

Ovo me u stvari i najviše zanima večeras. Cenim da će ga uvlačiti u pik i mismečeve. To će biti zaista sjajan test u kojoj meri se na Jaga može računati u EL.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...