Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

55 minutes ago, shimpr said:

Zar Teo nije jos pre 4 godine potpisao za zvezdu? A da, zaboravio sam da vas je tada ispalio


De si shimpre!

 

Jel te to opet… 🤪

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

Ljudi su pljuvali Djordjevica, covek je bukvalno simbol nase kosarke i sve ono sto nasa kosarka treba da bude, nemoj da te cudi sto idioti pljuju Tea, koji je isto to. Jedino sto ne volim u ovoj situaciji je sto ce Tea najstrasnije provlaciti kroz blato, zato nisam voleo da se vrati. Sto se same Zvezde tice, svi treba da lete u nebo od srece. Dovesce Zvezda jos jednog top igraca na toj poziciji, a dodatni benefit je ako dozvole Topicu da se razvija pored njega.

 

Zavisi kako bude igrao. Do sada nikad nije funkcionisalo sa tim veteranima povratnicima. Rakočević, Kešelj, Pero, Raduljica, malo toga su dali. Ok, Teo ne dolazi iz penzije već iz evroligaša u rangu Zvezde gde je igrao 20 minuta po tekmi. Pa će verovatno dati više nego gore nabrojani. U neku ruku hrabar potez.

Ono što se meni ne sviđa, i dalje se Nebojša pita oko dolazaka igrača, pošto je ovo njegov potpis 1/1. Duško ga je nevoljno prihvatio, a pride u timu je već Nedović, koji takođe nije po Duškovom ukusu. Obično bolje prolazimo kada struka sastavlja tim.

  • +1 2
Link to comment

Pa nije, ali je u finalima protiv kkp maksimalno eksploatisan. Pa su ga oterali iako je imao još godinu dana ugovora

Edited by Nikodije
Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

Pa nije, ali je u finalima protiv kkp maksimalno eksploatisan. Pa su ga oterali iako je imao još godinu dana ugovora

Jeste, Bogdan ga je ubijao a imao je i onu blamažu u Užicu valjda.

Ali generalno je igrao solidno.

Link to comment

A kako vi znate da li je Duško Teodosica voljno ili nevoljno prihvatio? Jedino ako verujete raznoraznim pricama kvazi insajdera...Po tim insajderima, Mirotić prepodne ide u Armani, već oko podneva je u Zvezdi, a pridveće potpisuje za Partizan. Ja, iskreno, ne verujem u tu priču kako ga trener neće, mislim da je Duško Ivanović isuviše ozbiljno trenersko ime da bi mu neko nametao igrače.

  • +1 3
Link to comment

I još jedna stvar...Ide priča kako je Teo neozbiljan, pa ne igra odbranu, pa neće da trenira...Pa kako, majku mu, sa takvim karakteristikama napravi ovakvu karijeru i to kod trenera koji su bili itekako zahtevni?! Tako da mi ta priča i ne pije vodu baš...

  • +1 1
Link to comment

bilo bi idealno kad bi svi ti nasi veliki igraci pred penziju odigrali koju sezonu u srbiji

ne nuzno u zvezdu ili partizan

 

ali kod nas u kosarci je sve na toliko pogresnim osnovama, pogotovo kk zvezda, pa se to posmatra iz nekog sasvim drugog ugla

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Koliko su cene ludački otišle u nebo. Navodno Simonović će imati 400k po sezoni, o to će nam otprilike biti najjeftiniji igrač. Kada smo igrali plej-of u sezoni 15/16 toliko je imao najskuplji (Kvinsi)

Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Meni je on fenomenalan igrač.

 

Ono što treba ovom (za sada) "mekšem" timu.

 

Volio bi ga u kkp?

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...