Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

jagodica i bolomboj su bili ozbiljna opasnost u četvrtak i verujem da će to iskautirati dobro i zatvoriti. moraće grk da iskoristi neki ozbiljan spel da za jedan(dva) treninga podesi tim za nešto čime će iznenaditi

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Pa Želimir ce da analizira gde ga je iznenadio i bušio Grk. 
Grk će morati da izmisli još nešto na ono od četvrtka da privede utakmicu kraju. Tj da urazumi Teoa, a Šabaza učini konstantnijim.

Ako Partizanu krenu procenti od početka, uz galamu i loženje, teško će ovi naši to ishendlovati. Rekao bih da ćete nas dobijete opet.

A svakako voleo bih da se poseremo Smajliju i Aleksi u seljačke fore, to stoji.

Yago i Bolomboy možda pre svih, nekako izgledaju kao tihi heroji. Bar za sad :)


Gidra sad, a Deda standardno otvara radnju od februara, mnogo je falio lani™

Oba tima imaju jos max 10 kola da se saberu inace ni u 10 nece uci

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Dobro je, barem smo skrenuli sa teme zašto Smailagić peva navijačke pesme  posle derbija, i devojci pored klupe.

Napredak je spor ali evidentan. :sleep:

Link to comment

Znači, zabadanje vugle u pesak. Ok.

 

Što se tiče sledeće tekme, ima Zvezda odakle još da preti pored Jagoa i Bolomboja, tim je i koncipiran tako da se ne oslanja na jednog ili dva igrača ni u odbrani a još manje u napadu.

Potencijalni reprezentativac KP neće igrati, pa će all eyez biti na Pi Džeju, Naneliju i Aleksiiii što se tiče spoljne linije. Za Jaramaza ne verujem da može da ponovi onu partiju.

Što se tiče unutra verujem da možemo da dobijemo bolju partiju Tobija u napadu, a pokazalo se da može dobro da uštopuje Kaminskog, sad neće biti tog praznog hoda kao u prvoj četvrtini prošle utakmice kad nas je ovaj zatrpao.

Optimista sam, verujem da ćemo dobiti i bez neizvesne završnice.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Filozof manijak said:

Dobro je, barem smo skrenuli sa teme zašto Smailagić peva navijačke pesme  posle derbija, i devojci pored klupe.

Napredak je spor ali evidentan. :sleep:

Ko nas zavadi?

Ona dete što pokaza srednjj prst želimiru?

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Dajemo vam kapitena fore drugu za redom. Doduše i vi ste nama. :D

 

Nadam se fer i korektnoj borbi bez pesama posle tekme. 

 

I da nijedna psovka ne bude upucena prema protivnicima. Ni prema sudijama.

 

I da se igraci i treneri obe ekipe zagrle po zavrsetku meca i zajedno sa sudijama odigraju kozaracko kolo, uz aplauz svih prisutnih.

 

Nek cveta bratstvo i jedinstvo nasih naroda i narodnosti..

 

 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment

Neigranje pantera je veliki problem za partizan, cak i kad je u uzasnoj formi kao sto jeste u ovih mesec dana. No, i takav on ima puno nekih stvari kojima doprinosi ekipi, pocevsi od samog prisustva na terenu, sigurnije se ostali osecaju, imaju malo vise prostora jer se odbrane uglavnom fokusiraju na njega itd. Kad on ne igra, fali nam mnogo vise od prosto jednog igraca. Bice zanimljivo videti da li ima neko u timu ko ce da iskoraci i da kaze ok danas sam ja kapiten. Novajlije tesko, znaci neko od ovih starosedelaca. Prognoza u % mi je 60-40 zvezda

Link to comment

Ne, ja baš mislim da nam treba jebati mater cigansku i pevati kurva umire barem sat vremena pre početka utakmice, za sve vreme utakmice i još pola sata posle utakmice. Ko ne zna reči pesama Robija da mu smanji minutažu u sledećim utakmicama.

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Ne, ja baš mislim da nam treba jebati mater cigansku i pevati kurva umire barem sat vremena pre početka utakmice, za sve vreme utakmice i još pola sata posle utakmice. Ko ne zna reči pesama Robija da mu smanji minutažu u sledećim utakmicama.

 

Pa ti pevaj slobodno.

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...