Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, Profesionalac said:

I mene je iznenadio Bolombojev repertoar, mada mislim da za ubuduće Ledej ne sme da ima naviku da mu skače na trojku iz ćoška. Bolje rizikovati šut samo sa rukom gore, nego ga puštati na prodor uz liniju. Ona duga dvojka iz poluokreta je bila durantovska, ali ne bih želeo na vašem mestu da je ponavlja često :D.

 

Jak, pokretan, opasan na skoku to je bilo poznato, ali priznajem da sam se prevario što se tiče njegovog ofanzivnog potencijala.

Ta duga dvojka je realno bila user na isteku napada. 

 

Za close-out na njemu, šta znam, znalo se da može da pogodi trojku kad je sam ali da ume da spusti na parket i podeli asistenciju je već verovatno iznenađenje i za Partizan. Čovek je petica i to dobra, ovo je sve novo i videćemo da li će i koliko dobro igrati u toj ulozi kada i ako Simonović ponovo zaigra. 

Link to comment
30 minutes ago, Marco Cake said:

Grk trosi sve TO pre poslednjeg minuta..ako se po jutru dan poznaje. 

Očajnički je hteo da prekine nalet, kako se odvijalo ne bi mu još jedan tajmaut ništa pomogao samo bi gledali još po jedna bacanja sa obe strane.

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

Dopalo mi se kako je Grk reagovao posle kataklizmičnih 2:17 na početku. Bodrio je tim, govor tela dobar, odlučan i autoritativan. Npr Radonja bi na 2:17 dobio infarkt.

 

I Zoc isto :fantom:

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

pisem desnom, a bacam erbolove sutiram levom, ne znam zasto to.


Ja pisem i drzim kasiku levom a drkam desnom, + se i meni ide u Grcku da sva trojica zajedno ne znamo kosarku :happy:

  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, Ratamahatta said:


Ja pisem i drzim kasiku levom a drkam desnom, + se i meni ide u Grcku da sva trojica zajedno ne znamo kosarku :happy:

 

To simuliraš tuđu ruku. Znam te fazone :cool:

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...