Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Eleniko said:

moje hipotetično neznanje /netačno/ je manje loše nego vaša podlost da mi učitavate da potcenjujem doprinos šapca porazu, naprotiv.

 

ali je moja naivnost najveća jer potcenjujem zašta nekima služi forum

 

vi ste kurčevi poznavaoci - i kad dođe do španskog pika ionako sve mudrolije koje sipate prepisujete od tonija

 

deder, salimo se. kosarka nije nauka, svako ima pravo da je vidi i dozivi kako zeli.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

 

u prenosu su pustili iz drugog ugla i cini mi se da nije bilo slanje po burek vec radilo rame/ruka

Mislim da se Aleksa namerno bacio da izbori faul u napadu, slab je bio kontakt. Svakako nije klasično slanje po burek, ali dobra promena ritma Jaga i pogođen šut.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

moje hipotetično neznanje /netačno/ je manje loše nego vaša podlost da mi učitavate da potcenjujem doprinos šapca porazu, naprotiv.

 

ali je moja naivnost najveća jer potcenjujem zašta nekima služi forum

 

vi ste kurčevi poznavaoci - i kad dođe do španskog pika ionako sve mudrolije koje sipate prepisujete od tonija

Izgubili tesno derbi, bilo kasno, nije sad ni da su pale ne znam kako teške reči. Teramo dalje, nemoj da si zlopamtilo. 

  • +1 1
Link to comment

ocekivao sam poraz, al nisam ocekivao da cemo gubiti 15 razlike na pocetku, kao sto nisam ni ocekivao da ce od -15 stici do +12, al ako se vec stiglo do +12 onda se to nije smelo ispustiti, al onda dolazimo do onoga sto sam vec nekoliko puta apostrofirao kao problem, a to je da je dovoljna jedna debilna odluka i da ceo tim udje u kontra ritam i ponisti se 30-35 minuta dobre igre pre toga..

e sad ne znam sta je poenta ovoga sto sam napisao, al u svakom slucaju ne skodi.. a cim ne skodi, znaci da koristi..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Eleniko said:

vi ste kurčevi poznavaoci - i kad dođe do španskog pika ionako sve mudrolije koje sipate prepisujete od tonija

Šta zna Toni o basketu, piše po forumu kao i svako drugi... Čak i lošije od mnogih.

  • Haha 1
Link to comment

u principu mi idu na kurac vrhovni forumski autoriteti koji sede po komisijama na odredjenim topicima, i dele dozvole ko sme da pise , ko ne, ko zna, ko ne zna. a sad ja radim to isto ovde, a jos davne 95. su me zajebavali jer jednu akciju nisam mogao na treningu da pohvatam iz 10 ponavljanja lol

sori gayyo

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Do kraja decembra idemo u pozitivan skor ,evo tagujte ovo slobodno . Možda vidim nešto sto drugi ne vide. Do odlaska Ivanovića  sam video raspad , mislim da nam je Sferopulos odličan fit i biće sve boljih igara i pobeda .  

  • Wub 1
Link to comment
42 minutes ago, Nikodije said:

 

ipak je bilo najjace kada mi je coach (posle nekoliko promasenih bacanja) rekao "probaj desnom, mozda si desnjak"

Ne zezaj da si levoruk?! Obojica smo levoruki, da ne kašem levaci. :D

Link to comment
Just now, Hroničar said:

Ne zezaj da si levoruk?! Obojica smo levoruki, da ne kašem levaci. :D

 

pisem desnom, a bacam erbolove sutiram levom, ne znam zasto to.

Link to comment
42 minutes ago, elementary said:

Do kraja decembra idemo u pozitivan skor ,evo tagujte ovo slobodno . Možda vidim nešto sto drugi ne vide. Do odlaska Ivanovića  sam video raspad , mislim da nam je Sferopulos odličan fit i biće sve boljih igara i pobeda .  

I ja imam taj osećaj, videćemo šta će biti. Posle Bajerna i Barse imamo kod kuće Fener, pa u gostima Olimpijakos, pa dve kod kuće protiv Armanija i Efesa. Kad bi dobili sve kod kuće, tu bi se video pomak u igri i formi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Mitrović i Bolomboj su fino izgledali zajedno na terenu i to raduje jer nam je 4 tanka pozicija. Najveće iznenađenje mi je koliko je Bolomboj bio dobar na 4 u napadu. Vrhunski je rešio close-out nekoliko puta, nisam znao da ume da odigra licem. Finta polaska pa ukršten korak i onda jednom kucanje, jednom lepa asistencija na zicer posle pomaganje, jednom pogodio poludistancu iz driblinga, jednom šut iz mesta. U odbrani Bolomboj čuva 5, Mitar 4, to već teško da može protiv Klajburna i sličnih, ali protiv četvorki kao Ledej može. 

I mene je iznenadio Bolombojev repertoar, mada mislim da za ubuduće Ledej ne sme da ima naviku da mu skače na trojku iz ćoška. Bolje rizikovati šut samo sa rukom gore, nego ga puštati na prodor uz liniju. Ona duga dvojka iz poluokreta je bila durantovska, ali ne bih želeo na vašem mestu da je ponavlja često :D.

 

Jak, pokretan, opasan na skoku to je bilo poznato, ali priznajem da sam se prevario što se tiče njegovog ofanzivnog potencijala.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...