Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

meni je zanimljivo kako će sferos izgurati sledeću nedelju, derbi, pa bajern, pa voli

 

tu bukvalno nema vremena za dva treninga, jedina sreća za vas je što sve igrate u beogradu

Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

meni je zanimljivo kako će sferos izgurati sledeću nedelju, derbi, pa bajern, pa voli

 

tu bukvalno nema vremena za dva treninga, jedina sreća za vas je što sve igrate u beogradu

Mislim da se o tome vodilo računa. Realno kad već menjaš u toku sezone, ne može bolje nego kad si deset dana u bg. Pogotovo što za derbi nije imao pritisak, jer je tek stigao. 

Link to comment
6 minutes ago, smooth.Op said:

Mislim da se o tome vodilo računa. Realno kad već menjaš u toku sezone, ne može bolje nego kad si deset dana u bg. Pogotovo što za derbi nije imao pritisak, jer je tek stigao. 

 

Dopalo mi se kako je Grk reagovao posle kataklizmičnih 2:17 na početku. Bodrio je tim, govor tela dobar, odlučan i autoritativan. Npr Radonja bi na 2:17 dobio infarkt.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Vidiš, kod mene je obrnuto, ja baš mislim da podižemo igru i formu, dobili smo Jaga i Bolomboja, definitivno, mnogo smislenije izmene vrši Sferopulos, pod obavezno je dobiti Bajern, pa da se pošibamo sa Barsom.

Što se Abe tiče, u ponedeljak očekujem sličnu utakmicu i da dobijemo, naravno.

 

Zajeban ce biti vama Bajern, nama Baskonija, dolaze posle dva derbija, igraci ce biti i psihicki i fizicki ispraznjeni. Rotacija igraca ce biti bitan faktor, s tim sto je Zvezdi znacajno skracena zbog povreda, a Partizanu je grozomorna sama po sebi.

 

Realno smo navikli da odmaramo (sto se dalo videti za vikend po nivou kurcobolje) u ABA ligi i cepamo EL.

Link to comment
48 minutes ago, Hroničar said:

Takvi smo ti mi cigani, prava ciganska posla. A da vidiš kad bude Teo počeo da pogađa, biće Bog, otac, ma kakva penzija, može on još. Što bi rekao jedan moj trener iz mlađih dana, pojedini sa foruma ga i poznaju lično, kad pogodiš koš, onda BRAVO MAJSTORE, kad promašiš, UA, PEDERU!

Da, može se reći da su on i Shabazz ekspresno prošli put od "srce mi zaigra kada vidim mađiju u voljenom dresu & najbolji stranac ikada koji je u prime igrao u Srbiji" do šilbovanja.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

 

Dopalo mi se kako je Grk reagovao posle kataklizmičnih 2:17 na početku. Bodrio je tim, govor tela dobar, odlučan i autoritativan. Npr Radonja bi na 2:17 dobio infarkt.

Dejo Mađija ne bi dozvolio tih 2:17

Link to comment
27 minutes ago, Heaviside said:

Da, bukvalno basket na ulici level. Igram trenutno poslednji rang takmičenja u Austriji i za ovakvu odbranu te saigrači oteraju u kurac. Tad sam napisao da će me on u grob oterati, zamalo što nisam razbio televizor. Odvalili ga od života Jaramaz i Avramović jer lik stoji i gleda, samo što je ovaj prvi u kanalu pa je promašio neke lakše šuteve. I onda upalim forum, a Eleniko i Laki drve neprestano o Teodosiću. 

 

gayyino neznanje je barem upakovano u sareni celofan, pa je zabavno, a kad laki na svoju viziju™ kosarke doda prepoznatljivi patos postaje necitljivo.

  • -1 1
Link to comment

Mitrović i Bolomboj su fino izgledali zajedno na terenu i to raduje jer nam je 4 tanka pozicija. Najveće iznenađenje mi je koliko je Bolomboj bio dobar na 4 u napadu. Vrhunski je rešio close-out nekoliko puta, nisam znao da ume da odigra licem. Finta polaska pa ukršten korak i onda jednom kucanje, jednom lepa asistencija na zicer posle pomaganje, jednom pogodio poludistancu iz driblinga, jednom šut iz mesta. U odbrani Bolomboj čuva 5, Mitar 4, to već teško da može protiv Klajburna i sličnih, ali protiv četvorki kao Ledej može. 

  • +1 1
Link to comment

moje hipotetično neznanje /netačno/ je manje loše nego vaša podlost da mi učitavate da potcenjujem doprinos šapca porazu, naprotiv.

 

ali je moja naivnost najveća jer potcenjujem zašta nekima služi forum

 

vi ste kurčevi poznavaoci - i kad dođe do španskog pika ionako sve mudrolije koje sipate prepisujete od tonija

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...