Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Eleniko said:

 

 

FIFY

 

ma od prve utakmice sa asvelom bilo je jasno da je teo u modu da herojski okončava karijeru, na toj utakmici je bilo već očigledno da to vodi u težak raskorak poznat u narodu kao srce hoće dupe klokoće

 

no previše kenjam, to je samo zato što imam osećaj u stomaku da će u ponedeljak biti mnogo gore i da tu neće biti ni blizu klač tajma tj da ga neće biti

Vidiš, kod mene je obrnuto, ja baš mislim da podižemo igru i formu, dobili smo Jaga i Bolomboja, definitivno, mnogo smislenije izmene vrši Sferopulos, pod obavezno je dobiti Bajern, pa da se pošibamo sa Barsom.

Što se Abe tiče, u ponedeljak očekujem sličnu utakmicu i da dobijemo, naravno.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

 

 

Euroleague Basketball Sport GIF by EuroLeague

 

Razumem tvoj progrčki sentiment™, ali Teo je bolji. Kaže i srce i oči.

Btw kako se samo Bili raspadao u poslednjih 5 godina u Ciganijakosu, pitam se da li mu je tada neki Laki iz Pireja savetovao da ne sme da šutne više od dva puta po tekmi i pravio neke idiotske klipove da dokaže kako ovaj nema pojma.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Razumem tvoj progrčki sentiment™, ali Teo je bolji. Kaže i srce i oči.

 

 

ne znam brte progrčki sentiment mi se zaustavlja na prirodi i plaži, u sportu nemam /čak naprotiv, odvratni su/

 

ali kada dođe do srca i očiju može bilo šta

 

bili ima jasno brojeve na svojoj strani, titule i klupske i repstativne i to je to.

 

PS. platite mi giros kad ovim provokacijama vratim kojota na forum

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment

Po mom mišljenju Teodosić je bio baš dobar sve do same završnice, gde je fizički potpuno pao i onda srljao iz greške u grešku. Kako je i ranije u karijeri znao da zaglavinja u bitnim utakmicama i da preteranim forsiranjem ubije ekipu, uloga trenera i doziranje minutaže postaju ključni za dalje igre u u zvezdi. 

I dalje je majstor koga je uživanje gledati kako razigrava ekipu.

  • +1 8
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

ne znam brte progrčki sentiment mi se zaustavlja na prirodi i plaži, u sport ništa /čak naprotiv/

 

ali kada dođe do srca i očiju može bilo šta

 

bili ima jasno brojeve na svojoj strani, titule i klupske i repstativne i to je to.

 

Pusti titule i brojeve, to je za kviz. Nemoj mi reći da si više voleo da gledaš Bilija nego Tea. 

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Prvo ste tjerali Duska, a posto je rano za Sferopulosa na tapetu su Sabaz i Teo... :fantom:

Ja ga ne teram, samo bih voleo da bude promišljeniji u clutch situacijama, što znači da može da uzima šuteve ali neka nekad i podeli pas. Ključna reč u košarci je raznovrsnost.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Pusti titule i brojeve, to je za kviz. Nemoj mi reći da si više voleo da gledaš Bilija nego Tea. 

 

jel pitanje bilo najdraži ili najbolji

 

ja sam napisao za najbolji jbga

Link to comment
32 minutes ago, Eleniko said:

uvek zaboravimo kako puca teo u cluch timeu i na mnogo važnijim tekmama od ove

 

 

Ovo na kraju utakmice što je Teo nabacio za produzetak je najgenijalnija asistencija koju sam video!

Majstor!

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, lazni said:

Po mom mišljenju Teodosić je bio baš dobar sve do same završnice, gde je fizički potpuno pao i onda srljao iz greške u grešku. Kako je i ranije u karijeri znao da zaglavinja u bitnim utakmicama i da preteranim forsiranjem ubije ekipu, uloga trenera i doziranje minutaže postaju ključni za dalje igre u u zvezdi. 

I dalje je majstor koga je uživanje gledati kako razigrava ekipu.

 

Ma on je i dalje faktor stabilnosti u ovom timu, to se vidi bukvalno čim kroči na teren. Ne znam da li to više govori o njemu ili o ovom timu i selekciji, ali bez njega bi ova grupa igrača delovala kao random grupa građana.

Uloga može da mu se smanji samo ako se Šabaz prizove pameti i prestane da lelemudi. On u naponu snage izgleda daleko rekreativnije nego penzos Teo.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment

a gde je nestao ostin holins ove sezone i da li za njega nema mesta u ciganskoj rezervi

 

nema ga u makabiju. možda da neku trampu pionir za pozajmicu napravimo.

Link to comment
40 minutes ago, Eleniko said:

a gde je nestao ostin holins ove sezone i da li za njega nema mesta u ciganskoj rezervi

 

nema ga u makabiju. možda da neku trampu pionir za pozajmicu napravimo.

 

Simpa lik, no čemu kada imaš Rokasa?

Edited by assignment
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Prvo ste tjerali Duska, a posto je rano za Sferopulosa na tapetu su Sabaz i Teo... :fantom:

Takvi smo ti mi cigani, prava ciganska posla. A da vidiš kad bude Teo počeo da pogađa, biće Bog, otac, ma kakva penzija, može on još. Što bi rekao jedan moj trener iz mlađih dana, pojedini sa foruma ga i poznaju lično, kad pogodiš koš, onda BRAVO MAJSTORE, kad promašiš, UA, PEDERU!

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...