Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Čitam malo ove komentare, kakva smo mi kurčeva zemlja košarke. 

 

Kad bi se Mesi vratio u Newells, nešto što se zove zemlja fudbala dve Kine ljudi bi isterala na ulice, a ovde se oko Tea sumnjičavo vaga može li odigrati 17 minuta na mestu 2. pleja. 

 

Sreća pa sam čuo da Kuzma više neće da komentariše. 

  • +1 4
Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

Čitam malo ove komentare, kakva smo mi kurčeva zemlja košarke. 

 

Kad bi se Mesi vratio u Newells, nešto što se zove zemlja fudbala dve Kine ljudi bi isterala na ulice, a ovde se oko Tea sumnjičavo vaga može li odigrati 17 minuta na mestu 2. pleja. 

 

Sreća pa sam čuo da Kuzma više neće da komentariše. 

Neuporedivo, Teo dolazi iz slabijeg tima od Zvezde, pritom smo imali 3 bolja pleja prosle sezone. 

Niko nece na ulicu jer Kampaca menjamo olinjalim Teom, euforija oko njega je prosla kad je izabrao evrokup Virtus umesto nas. 

  • +1 3
Link to comment
50 minutes ago, kralj said:

Kad bi se Mesi vratio u Newells

 

Pa Teo ne može da se vrati u Zvezdu, kad nije nikad igrao za nju. Igrao je za FMP :fantom:

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Neuporedivo, Teo dolazi iz slabijeg tima od Zvezde, pritom smo imali 3 bolja pleja prosle sezone. 

Niko nece na ulicu jer Kampaca menjamo olinjalim Teom, euforija oko njega je prosla kad je izabrao evrokup Virtus umesto nas. 

Pa da dodje dogodine iz Majamija jos stariji, sigurno bi prevrtali očima u ritmu centrifuge zato što nije nešto u odbrani. 

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa Teo ne može da se vrati u Zvezdu, kad nije nikad igrao za nju. Igrao je za FMP :fantom:

Actually... 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Čitam malo ove komentare, kakva smo mi kurčeva zemlja košarke. 

 

Kad bi se Mesi vratio u Newells, nešto što se zove zemlja fudbala dve Kine ljudi bi isterala na ulice, a ovde se oko Tea sumnjičavo vaga može li odigrati 17 minuta na mestu 2. pleja. 

 

Sreća pa sam čuo da Kuzma više neće da komentariše. 

Ljudi su pljuvali Djordjevica, covek je bukvalno simbol nase kosarke i sve ono sto nasa kosarka treba da bude, nemoj da te cudi sto idioti pljuju Tea, koji je isto to. Jedino sto ne volim u ovoj situaciji je sto ce Tea najstrasnije provlaciti kroz blato, zato nisam voleo da se vrati. Sto se same Zvezde tice, svi treba da lete u nebo od srece. Dovesce Zvezda jos jednog top igraca na toj poziciji, a dodatni benefit je ako dozvole Topicu da se razvija pored njega.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

a dodatni benefit je ako dozvole Topicu da se razvija pored njega.


da mu cika Teo pelca koju stidnu dlacicu :D

  • Wub 1
Link to comment
46 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ljudi su pljuvali Djordjevica, covek je bukvalno simbol nase kosarke i sve ono sto nasa kosarka treba da bude, nemoj da te cudi sto idioti pljuju Tea, koji je isto to. Jedino sto ne volim u ovoj situaciji je sto ce Tea najstrasnije provlaciti kroz blato, zato nisam voleo da se vrati. Sto se same Zvezde tice, svi treba da lete u nebo od srece. Dovesce Zvezda jos jednog top igraca na toj poziciji, a dodatni benefit je ako dozvole Topicu da se razvija pored njega.

 

Potpuno se slažem. S tim da će Teo na sebe da natovari i dodatnu dimenziju klubaštva, koja nosi ekstremnu komponentu tog idiotluka. 

 

Saletovo vođenje reprezentacije, kad se sve sabere je esencija svega što je simbolizovalo našu košarku, a dobrim delom se to zasniva na odnosu sa Teom. Danas klubovi glume košarkašku S. Arabiju gde se preplaćuju ponude Barselone i Reala. 

 

A navijači kao navijači, od šipke skelu ne vide. 

 

I samo da kažem, igrače poput Tea je veće zadovoljstvo gledati i kad gube, nego mnoge kad pobeđuju. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...