Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Micko8 said:

Teodosic ne bi smeo da sutne vise od dve trojke po utakmici, posto vola ne moze da ubode u dresu CZ. Samo ubija momentum svoje ekipe sa nepotrebnim prangijanjem.

 

Ko da opisijes Jovica ili Pefija jbt. Daj malo realnosti, ne skodi...

  • +1 3
Link to comment

Ne znam šta je gore na ovom forumu, Lakijeva opsesija Teodosićem ili Glijeva Jokićem. Ne mogu da im oproste što su ih procenili kao antitalente pre nego što su postali legende košarke. 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
Just now, booyaka said:

Plašim se da Sfero u Tea gleda kao u boga i da mu ništa neće reći.

 

neki srpski košarkaški bogovi su još veći bogovi u grčkoj. ono kad je umro duda ivković, moj automehaničar me zagrlio, sklonio u stranu i rekao - brate izgubili smo velikog čoveka, srbina. ja u zbunu, o kome on priča, kad ono duda. isto i željko, njegov kult je veći nego u srbiji, ovde barem pola stanovništva zabole za njega, tamo ga voršipuju i pirejski cigani.

Link to comment
8 minutes ago, Hroničar said:

Šta sve čovek neće da pročita ovde...Ej, Teodosić neće da se podredi potrebama tima, a čovek u karijeri nekoliko puta imao najviše asistencija u sezoni Evrolige, samo juče je imao šest. Sinoć je igrao odlično do samog finiša meča, čak mu je i odbrana bila solidna. Znali smo mi da pljujemo i teramo Dženkinsa na početku sezone, imao je slične procente šuta kao i Teodosić, pa se vremenom pretvorio u mašinu za davanje koševa. Polako, još uvek je tek početak sezone, došao nam je i novi trener, dva beka su nam povređena, treba sve to da legne na svoje.

Ja nikako da prebolim ovaj poraz, bukvalno mi nije dobro od jutros, jer mi je prosto neverovatno šta smo uspeli da izgubimo...i to sa igrom koja je bila baš dobra u većem delu utakmice.

 

Tako je, plus kada su u igri bili on i Šabaz (od sada ga zovem Šaban), više je Šaban imao loptu, delili su je, i igrali i neki pik međusobni kome ne vidim poentu osim da neko ostane na šutu, ili da se izmuze neki svič, ne kontam. 

 

Ovo što se piše, jedno 6 puta se predstavlja gorim nego što jeste. Naravno da jeste bio problem u šutevima, ali samo u par pred kraj i ne u količini već jer su neki od njih bili nerezonski, i vam balansa, iznuđeni, i naravno da nije ušao nijedan. 

 

Teo nikad nije bio igrač koji će sam sebi da napravi poziciju za šut, zato je trebao da šutira Šaban jer je već dao 2, 3 sa sedam metara pod polupritiskom. 

Link to comment

Ja ne volim ni Jokica ni Teodosica, samo sto je ovaj prvi mnogo korisniji a drugi vazda bio kritican kad je frka nego se provlaci kao zajeban zbog one trojke preko Garbahose

  • +1 1
Link to comment

Teodosic je kroz čitavu karijeru prvenstveno asistent, genijalac u tom segmentu.

Nikad on nije bio neki ekstra šuter ali je pogađao u solidnim procentima jer se defanzivac zbog njegovog vrhunskog driblinga odmiče.

Sad je ostario i krenuo da se ispucava, klasična linija manjeg otpora..

 

 

  • +1 1
Link to comment

Jako me zanima Želimirova reakcija na Jaga koji je očito bio potpuno iznenađenje i nije bio uopšte ili je bio slabo skautiran, prvenstveno me interesuju napadački setovi koje će da pripremi. Tu će se dobiti solidna slika šta može da se očekuje od njega nadalje. Lufta više neće biti, živo me interesuje hendlovanje mismečeva.

Link to comment
10 minutes ago, Zli Gli said:

Ja ne volim ni Jokica ni Teodosica, samo sto je ovaj prvi mnogo korisniji a drugi vazda bio kritican kad je frka nego se provlaci kao zajeban zbog one trojke preko Garbahose

 

Provlači se kao zajeban jer je najbolji evropski plejmejker u poslednjih 20 godina.

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Trenutno je mnogo veći problem Šabaz nego Teodosić, Teodosić je doveden da bude ispomoć Šabazu, a ne da igra po minuta, ali obzirom da se Nejpir ponaša kao da je izašao da igra basket sa ortacima ispred zgrade, mora Teodosić da preuzima odgovornost i da, u skladu sa svojim godinama, uprska stvar.

  • +1 5
Link to comment
Just now, Hroničar said:

Trenutno je mnogo veći problem Šabaz nego Teodosić, Teodosić je doveden da bude ispomoć Šabazu, a ne da igra po minuta, ali obzirom da se Nejpir ponaša kao da je izašao da igra basket sa ortacima ispred zgrade, mora Teodosić da preuzima odgovornost i da, u skladu sa svojim godinama, uprska stvar igra kao da je izašao da igra basket sa ortacima ispred zgrade

 

 

FIFY

 

ma od prve utakmice sa asvelom bilo je jasno da je teo u modu da herojski okončava karijeru, na toj utakmici je bilo već očigledno da to vodi u težak raskorak poznat u narodu kao srce hoće dupe klokoće

 

no previše kenjam, to je samo zato što imam osećaj u stomaku da će u ponedeljak biti mnogo gore i da tu neće biti ni blizu klač tajma tj da ga neće biti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...