Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, Eleniko said:

utvrdio si da komentarišem utakmicu koju nisam celu gledao UŽIVO kao što sam napisao, i izvređao si me.

 

naravno da sam pogledao post festum i mogu da pišem kredibilno isto kao i ti.

 

no nema veze. neka ti postove i dalje lajkuju grobari, meni je to dovoljno da zaključim ponešto korisno. i uvek ću na takve postove da stavim thumbs down.

 

ako te to pogađa, izvini, meni je sevap.

Nisam napisao nikakve uvrede nego izneo svoje mišljenje da nemaš pojma o košarci. Ništa više od toga. Žao mi je što te to vređa, ali to samo znači da imaš nerealnu sliku o sebi, a ne da ja pišem uvrede. Čuj, zabraniti Teodosiću ili bilo kome da šutira na koš...

Link to comment

Baš sam popizdeo zbog poraza, a kad sam se smirio shvatio sam da je bilo više pozitivnih nego negativnih stvari. Protiv Virtusa se nisam ni nervirao, jer kad njih boli kurac što bih se ja nervirao.

Opušteni je napisao da su večeras rotacije bile normalnije, to je nešto što se i očekivalo sa sužavanjem iste, u principu moraju da se iskristališu desetorica koji nose tim, plus jedan-dva koji ulaze povremeno i to je to, tada imaš tim. Večeras je u principu svako dao nešto i svi su se osećali kao deo tima. Ovo što se ovde i na voxu piše o Teu je više nego sramotno. Jeste prodao na kraju sa bacanjima jbg, al zahvaljujući njemu smo uopšte bili u igri da dobijemo.

Jedini koji zaslužuje napušavanje je Šabaz, mislio sam da buši Dula, al on u stvari je jedan šalabajzer. Al ajde da ga ne otpisujemo, nadam se da će Grk umeti da dopre do njega.

Edited by Nikodije
  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, pantelia said:

 

@ZokiAsov

 

brate svaka ti cast na pracenju, sam sebe toliko ne pratim koliko me ti intenzivno skeniras i reagujes na moje postove. Ne propustas nijedan, svaka cast. Ljubav ne poznaje granice. 

 

Ne vidim sta te je u ovom postu trigerovalo, ali zahvaljujem sto mi posvecujes toliko vremena

Ljubi brat

  • Haha 1
Link to comment

Ne mogu da spavam pa još nešto da dodam u vezi Tea jer je to jedan od mojih omiljenih igrača.

Verovatno nije trebalo da dolazi, mada respektujem što jeste. Rizikuje da mu razni seru po glavi, a imao je impresivnu karijeru, 16 fantastičnih godina. Malo je srpskih igrača koji su toliko potrajali na visokom nivou, to ne može ako ne voliš košarku pre svega. Odavno se finansijski obezbedio. Ovog leta se vratio i deo zvezdaške javnosti ga percipira kao gazdino kukavičje jaje. Ljudi ne vole Čovića sa pravom. Loše vodi klub, poimanje košarke mu je anahrono, meša se u nešto što ne razume, stvara groznu atmosferu u klubu i oko njega, ima odvratne botove... Tea sad svi gledaju kao gazdinog protežea™, čak se piše da je kancer. Čovek koji je bukvalno legenda gde god da je igrao, došao je u klub za koji navija da bude kancer?

Više niko i ne gleda kako on igra, a večeras je bio dobar, već u njemu vide Čovića. Na voxu su ga čak uporedili sa Filipom Čovićem, ni manje ni više. Postao je neko ko je bušio Dula jer mu se ne trenira. A realno niko nema pravu informaciju kakav je bio njihov odnos i kako se Teo ponašao. Da je on kancer i bušitelj sumnjam da bi ostao na tom nivou tako dugo.

Najkancerogeniji deo kluba je zvezdaška javnost, još jednom se potvrđuje.

Edited by Nikodije
  • Hvala 3
Link to comment

Teodosic ne bi smeo da sutne vise od dve trojke po utakmici, posto vola ne moze da ubode u dresu CZ. Samo ubija momentum svoje ekipe sa nepotrebnim prangijanjem.

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Micko8 said:

Teodosic ne bi smeo da sutne vise od dve trojke po utakmici, posto vola ne moze da ubode u dresu CZ. Samo ubija momentum svoje ekipe sa nepotrebnim prangijanjem.


moze on da šutira trojke koliko hoće ali mora da prestane posle drugog promasaja

  • +1 1
Link to comment

Igrači su nam takvi kakvi su, otprilike u granicama odstupanja +-10% od onog kako su profilisani na draftu, nama ne treba trener da ih uči sad ponovo košarke, nama treba trener koji će ih naučiti kako da pobjeđuju, a tu hronično reterniramo od sjaja do očaja bez pobjedničke reputacije. Kako smo sinoć ušli u meč i prvi napad oba slobodna promašaj, osvojena lopta i promašaj za tri,  opet uhvaćena lopta  pa izgubljena, to je jasno ko dan da ćeš izgubiti utakmicu jer ti je samopouzdanje nula,  psihička nepripremljenost. 

  • +1 2
Link to comment

Mi nemamo dobru atmosferu u timu, jer nemamo to starije jezgro ekipe koje vec ima svoju atmosferu i koje ce nove igrace postepeno da uvede u to. Za to moras da imas igrace koji su taj tip licnosti, koji imaju karakter i harizmu da iznesu to, a Lazic i drustvo nisu to.

Zbog svega toga imamo atmosferu kao u prvom razredu srednje skole, svi su dosli sa svih strana i opipavaju teritoriju i s kim ce da se druze. Teo je tu istupio kao glavni mangup da zapisa teritoriju, izasavsi pritom i iz okvira svojih igrackih mogucnosti u ovim godinama.

Edited by Defunctus
  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Nisam napisao nikakve uvrede nego izneo svoje mišljenje da nemaš pojma o košarci. Ništa više od toga. Žao mi je što te to vređa, ali to samo znači da imaš nerealnu sliku o sebi, a ne da ja pišem uvrede. Čuj, zabraniti Teodosiću ili bilo kome da šutira na koš...

 

mislio sam da ti ne odgovorim ali pošto si već i bahat /imam nerealnu sliku o sebi/.... moje mišljenje je da si ti bahat i ograničen lik jer ni ne pokušaš da diskutuješ nego odmah prelaziš na uvrede. pritom ti se nigde nisam obraćao niti te pomenuo, sem što sam ti iz higijenski razloga lupio thumbs down na post koji je oduševio braću grobose.

 

tvoje je pravo da živiš u košarkaškim fantazmagorijama od pre 10-15 godina kada je teo bio to što pišeš. sve i da je juče uradio više na terenu - a nije, sve je zabeleženo u okreni obrni prosečnim brojevima - za fejlove kada se odlučivalo on mora da bude kritikovan. nismo mi stigli grobare samo na njega kao što se ovde servira nego pre svega na hangu bolomboja mitrovića jaga pa i tea, a to što je on carinio svaki napad u ta 24 minuta je nešto sasvim drugo a ne preokretanje izgubljene utakmice.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Treba malo popričati sa Teom, i lupiti mu par šamara ako treba da smanji malo doživljaj i da se u clutch time-u više podredi ekipi jer nije više taj koji odlučuje, ako je ikada i bio.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Teodosic ne bi smeo da sutne vise od dve trojke po utakmici, posto vola ne moze da ubode u dresu CZ. Samo ubija momentum svoje ekipe sa nepotrebnim prangijanjem.

 

Nije uopšte poenta u broju ispaljenih trojki, već u onome što se na naše oči dešava, tj u hajdžekovanju čitavog tima. Čak i ne računajući onaj vrhunski bezobrazluk na kraju, on u završnici praktično nije ispuštao loptu iz ruku, i to ne na način gde je najbolji, da asistira i razigrava ostale igrače (Jagu bi uspeo da asistira i paraplegični jazavac), već je čovek rešio da bude heroj po svaku cenu, da sam završava i naravno zasrao sve što je moguće zasrati.

 

Pre par dana sam napisao da on tu uvek radi, da se postavlja kao alfa mužjak i privatizuje tim u kojem igra. I to se DOSLOVNO dešava na naše oči.

 

Smenu trenera da ne pominjem uopšte.

 

On jednostavno nije čovek koji će sebe žrtvovati potrebama tima, već upravo obratno, on će tim žrvovati svojoj veličini.

  • +1 3
Link to comment

Šta sve čovek neće da pročita ovde...Ej, Teodosić neće da se podredi potrebama tima, a čovek u karijeri nekoliko puta imao najviše asistencija u sezoni Evrolige, samo juče je imao šest. Sinoć je igrao odlično do samog finiša meča, čak mu je i odbrana bila solidna. Znali smo mi da pljujemo i teramo Dženkinsa na početku sezone, imao je slične procente šuta kao i Teodosić, pa se vremenom pretvorio u mašinu za davanje koševa. Polako, još uvek je tek početak sezone, došao nam je i novi trener, dva beka su nam povređena, treba sve to da legne na svoje.

Ja nikako da prebolim ovaj poraz, bukvalno mi nije dobro od jutros, jer mi je prosto neverovatno šta smo uspeli da izgubimo...i to sa igrom koja je bila baš dobra u većem delu utakmice.

Edited by Hroničar
  • +1 3
Link to comment

Čovek je trenutno u modu poslovične krave koja se na kraju ritne i prospe svo mleko.

No, cenim da Grk vidi sve ovo što i mi, ajde da vidimo reakciju.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...