Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

21 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ne garantuje da bi pogodio, ali bi imali šansu makar.

Evo ovde se još bolje vidi, Partizanovi bekovi su otišli preduboko.

IMG_20231026_224659.jpg


Dosta jak momenat je i izmena Mitrović>Davidovac na 10 sek do kraja i -3. Rokas ostaje na klupi a treba ti trojka, nekako. Uopšte koja je funkcija Davidovca na parketu u završnici, posebno za napad, ja evo nisam pametan. Ovde u uglu ne zna čovek šta mu je činiti, na stranu što njegovo prisustvo lagano otvara mogućnost iskakanja na udvajanje pleja.

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

To ŠBBKBB je potpuno drugi par cipela, potpuno nebitan u ovom slučaju, al ajde.

 

Da mu je lopta odmah uručena, Jago je mogao odmah da se digne na šut, pitanje da li bi Dožer stigao.

U svakom slučaju, morao bi da se zaleti ko june, pa je dovoljan 1 ekstra dribling da ovaj proleti, Jago je opet  sam na šutu. Ako Jare, preuzme, Teo je sam, ide povratna. Itd do beskraja.

 

Poenta svega je da je bukvalno sve drugo bolje od ovoga, 13 sekundi je do kraja, Teo vodi loptu guzicom, Partizan jedva čeka da ga pošalje na bacanja.

Ovo je bila SVESNA odluka koja ne može da se pravda.

Napravili bi faul, samo je pitanje na kome. Videli smo šta je bio njihov plan, a to je faul. Bukvalno fantaziraš. Jebo te Teodosić.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Desio bi se faul na šutu za tri.

Ma trojka uz faul, na dodatnom Jago hvata svoj promašaj i zakucava ponovo uz faul. 

  • +1 1
  • Haha 9
  • -1 1
Link to comment

sad sam pogledao brojeve

 

aj što je posle hange najgori za slobodna bacanja, to i razumem, stegnu se mudanca u areni

 

ali lik ima najgori procenat za trojke u timu

 

bukvalno mu treba zabraniti da šutira, kao što je duško prošle godine vadio nedovića - koji je za ovog bukvalno peja stojaković šuta - uvek kad ne odigra akciju nego prangija

 

neka proigrava i neka ne igra kada je clutch time

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
28 minutes ago, Heaviside said:

Ma trojka uz faul, na dodatnom Jago hvata svoj promašaj i zakucava ponovo uz faul. 

 

Košarka je kada se poštuju rezoni, jednostavna igra.

Kao što je ovo jednostavna situacija.

 

 

PS

Jebo te Teodosić, znam da bi uživao.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Ne zna se ko je veći nemač pojma, neuračunljivi Laki ili Gazza koji pizna da nije gledao utakmicu, ali nastavlja da komentariše. 

 

Bezobrazan ti je ovaj komentar da bih uživao u gej seksu, dovoljno je što lupetaš gluposti, ne moraš i džiberčina da budeš.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Grk za razliku od Ivanovica ima normalne rotacije. Zasto Ivanovic nije pustao Jaga da igra samo on zna, Monako bi pao da mu je on igrao. Nije mogao da oseti da malisu publika voli i da bi svaki njegov dobar potez dizao energiju u hali. 

 

Steta za poraz jer je ovo bila nasa utakmica. Po inerciji ovoga gubimo i za vikend ali nadam se da ce dobiti Bajern, valjda nauce da privode kraju. 

 

Zato jbg sto se Jago (Tobi, Davidovac) raspadao i izgledao je kao Filip Covic sto je i normalno zbog Svjetskog prvenstva. Obst isto ovako izgleda u Bajernu. Tim igracima ce trebati vrijeme...

  • +1 2
Link to comment

 

8 minutes ago, Heaviside said:

Ne zna se ko je veći nemač pojma, neuračunljivi Laki ili Gazza koji pizna da nije gledao utakmicu, ali nastavlja da komentariše. 

 

Bezobrazan ti je ovaj komentar da bih uživao u gej seksu, dovoljno je što lupetaš gluposti, ne moraš i džiberčina da budeš.

 

i ti ne stojiš loše sa džiberlukom, kad me već vređaš i lupetaš samo zato što mislim drugačije

Link to comment

Panter je igrao za nas i uspjeli smo da izgubimo. Poraz lezi i u tome sto su imali 5 skokova vise od nas, jbt njih svaka ekipa dvocifreno nadskoci.

 

Teo igra previse zbog povrede Nedovica. Nadam se da nece prelaziti 15 minuta ubuduce... nevjerovatan mi je manjak akcija za Rokasa. 

  • +1 5
Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Ne zna se ko je veći nemač pojma, neuračunljivi Laki ili Gazza koji pizna da nije gledao utakmicu, ali nastavlja da komentariše. 

 

Bezobrazan ti je ovaj komentar da bih uživao u gej seksu, dovoljno je što lupetaš gluposti, ne moraš i džiberčina da budeš.

Halo momčino, doslovno si mi gore napisao "Jebo te Teodosić".

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

 

i ti ne stojiš loše sa džiberlukom, kad me već vređaš i lupetaš samo zato što mislim drugačije

Pa izvini, stvarno si mi kul forumaš generalno i nije mi namera da te vređam, ali ako te vređa kad neko napiše da nemaš pojma o košarci onda prestani da komentarišeš utakmice koje nisi gledao. 

 

Drugo, napadate ovde naše igrače bez imalo ukusa i sa pogrešnim argumentima. Može onda valjda mnogo blaže od toga da se komentariše i to što vi pišete. Nisam da napisao da si kancer i da te treba odstraniti.

Link to comment

utvrdio si da komentarišem utakmicu koju nisam celu gledao UŽIVO kao što sam napisao, i izvređao si me.

 

naravno da sam pogledao post festum i mogu da pišem kredibilno isto kao i ti.

 

no nema veze. neka ti postove i dalje lajkuju grobari, meni je to dovoljno da zaključim ponešto korisno. i uvek ću na takve postove da stavim thumbs down.

 

ako te to pogađa, izvini, meni je sevap.

Edited by Eleniko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...