Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ja nisam bogzna koliki poznavalac kosarke, ali volim da je gledam, a imam i prgavu narav. Shodno tome, posle ovih par meceva, zakucao bih Nejpira za klupu i ne bi video ni minut parketa narednih 10 meceva. Igrao bi mi Jago, Hanga, Nedovic (kad se vrati), Teodosic (osim zadnjih 3-4 minuta), kakvi god rezultati bili. Zatim bih mu rekao, ili ces da igras odgovornu kosarku, ili raskidaj na svoju stetu. Ako neces, parket neces videti do septembra sledece godine, pa kako hoces. Mi cemo gubiti, pa cemo gubiti, a ti vidi sta ces sa karijerom.

 

Bio sam odusevljen kad je dosao, a on se ponasa kao najobicniji klovn, koga boli tuki za sve, osim da uzme svoje pare.

 

Svasta sam vidjao na terenu, ali da neko ovako neodgovorno i budalasto igra, a placen je poprilicno, do sada nisam.

 

Na zalost, nisam uspeo da izdrzim u nameri da ne gledam mec, a ukljucio sam se kada je kreten poceo da dodaje loptu igracima partizana direktno u ruke, svo vreme sa kretenskim izrazom lica.

 

Zaista bih voleo da zvezdina publika pocne da mu zvizdi pri svakom dodiru lopte.

 

Odavno se nisam ovako iznervirao...

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

ima li još neki branilac tea iz crno bele svlačione ili možemo da se razilazimo

 

jesi video kako je iskusno izvukao tri bacanja jaretu

Link to comment

Evo, ja sam branilac Tea i crveno bele svlacionice. Ja stvarno nisam video da je odigrao toliko tragicno, svakako manje tragicno od Nejpira, slazem se da je finis utakmice trebao bolje da odigra.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne bi ovo Jago mogao da digne preko PJ-a svakako. Verovatno bi usledila finta, i onda je pitanje šta bi se dešavalo. 

To ŠBBKBB je potpuno drugi par cipela, potpuno nebitan u ovom slučaju, al ajde.

 

Da mu je lopta odmah uručena, Jago je mogao odmah da se digne na šut, pitanje da li bi Dožer stigao.

U svakom slučaju, morao bi da se zaleti ko june, pa je dovoljan 1 ekstra dribling da ovaj proleti, Jago je opet  sam na šutu. Ako Jare, preuzme, Teo je sam, ide povratna. Itd do beskraja.

 

Poenta svega je da je bukvalno sve drugo bolje od ovoga, 13 sekundi je do kraja, Teo vodi loptu guzicom, Partizan jedva čeka da ga pošalje na bacanja.

Ovo je bila SVESNA odluka koja ne može da se pravda.

  • +1 1
Link to comment

da je džoni ivanović odigrao ključne trenutke utakmice kao teo /kamenjarske trojke, 3 bacanja, nepoigravanje boljeg šutera/ terali bi ga ibarskom u cg

 

nisam uhvatio sve trenutke nejpirovog ponora ali ono što sam video nije u ovom domenu - ograđujem se da nemam kompletnu sliku iako potpuno razumem šta pišete. kod nejpira je energetski momentum koji sjebava tok tekme /stizanje razlike/ a kod tea je čist skor na semaforu.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne bi ovo Jago mogao da digne preko PJ-a svakako. Verovatno bi usledila finta, i onda je pitanje šta bi se dešavalo. 

Desio bi se faul. Teodosić je hteo da on šutira bacanja a ne Jago, to je ceo greh. Trebalo je da doda da ispoštuje Jaga koji je odigrao dobru utakmicu i zbog jednog promila šanse da bi ovaj uspeo da nadribla u zonu šuta, a da ne niko ne napravi faul. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...