Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Heaviside said:

To je to. 

Teo je oduvek nervirao ljude, a tek sada ovako onemaćao se to pojačalo x3. 

 

Bio je dobar veći deo utakmice, mada se vidi da se raspada. Dva stinta od po 7-8 minuta dok se prvi plej odmara su sasvim OK, a još bolje na dva da igra. Povezuje dobro, valjda će da krene i šut. Problem je što je prvi plej Šabaz, a danas nisu ni Nedović i Lazić igrali pa je Teo igrao dugo u paru sa Šabazom i Jagom kao dvojka. Trebalo je da doda Jagu iako najverovatnije ni on ne bi stigao da šutne trojku pre faula jer je bio dosta daleko, osim toga nije bilo nekog divljanja. Jedna trojka u kontri danas nije nikakvo divljanje, a ta posle rolinga koju pominjete je bila na isteku napada.

 

Svejedno, on ne može više da bude glavni bek evroligaške ekipe i to mora da se reši. Šabaza da uozbilje pod hitno Ili da ga odstrane, Jago da igra više, Nedović otkud znam...

 

Hanga je samo dobio udarac, ne rizikuje se ništa ako se nastavi da se igra sa time, samo boli. 


Bio je los i onaj sut posle Avramove trice kad je odvalio tablu, na te suteve i mislim. Koji kurac, to se radi kad ima 5 sekundi do kraja tekme 

Taj sut ce mu uvek uci kad se smanjuje s -8 na -5, ali kad zaista treba... nema sanse

Proslo je njegovo, ovo izgleda kao kad Silver Testelone boksuje u 70 godina, isto ovako je jedno 2 godine Dijamantidis unistavao PAO na kraju karijere

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Grk za razliku od Ivanovica ima normalne rotacije. Zasto Ivanovic nije pustao Jaga da igra samo on zna, Monako bi pao da mu je on igrao. Nije mogao da oseti da malisu publika voli i da bi svaki njegov dobar potez dizao energiju u hali. 

 

Steta za poraz jer je ovo bila nasa utakmica. Po inerciji ovoga gubimo i za vikend ali nadam se da ce dobiti Bajern, valjda nauce da privode kraju. 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Plissken said:

Sad ce Rajko nesto pametno.

 

Nije ga bilo, steta. Bas sam se radovao "Sefe, da li se moze reci da ste vi izgubili utakmicu ili da je Partizan dobio?"

 

Link to comment

Hajde sto ne moze trojku da ubaci nego odvaljuje obruc i sa linije za slobodna bacnja, dva u nizu, uvek se ukaki, znao sam da ce promasiti barem jedno a on dva vezena.

Link to comment

Jago je bio sjajan jer igrači kkp uopšte nisu znali da ga napadnu. Pogodio trojke, moš misliti. 

Teo vas je kompletno vratio u utakmicu i dirigovao dalje. Uzeo je nepotreban hero ball i promašio najbitnija slobodna. Kakav crni Jago. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:


Bio je los i onaj sut posle Avramove trice kad je odvalio tablu, na te suteve i mislim. Koji kurac, to se radi kad ima 5 sekundi do kraja tekme 

Taj sut ce mu uvek uci kad se smanjuje s -8 na -5, ali kad zaista treba... nema sanse

Proslo je njegovo, ovo izgleda kao kad Silver Testelone boksuje u 70 godina, isto ovako je jedno 2 godine Dijamantidis unistavao PAO na kraju karijere

 

Teo kao igrač ima jos uvek assist u rukama, i dok ima snage, zna to da bude dobro po tim, i bilo je. Da igra max 20 minuta, i da se uvede u red od strane trenera. Meni je Nejpir mnogo veći problem, i veliko razočaranje....

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:


Bio je los i onaj sut posle Avramove trice kad je odvalio tablu, na te suteve i mislim. Koji kurac, to se radi kad ima 5 sekundi do kraja tekme 

Taj sut ce mu uvek uci kad se smanjuje s -8 na -5, ali kad zaista treba... nema sanse

Proslo je njegovo, ovo izgleda kao kad Silver Testelone boksuje u 70 godina, isto ovako je jedno 2 godine Dijamantidis unistavao PAO na kraju karijere

Mislim da je to bilo na minus 3, rezonski je to šut za igrača u top formi, ovako jebi ga... Nema Teo šta tu da traži, to treba Šabaz da rešava ali je on morao biti klupiran. Nedović evenutalno. Treba i za Gidraitisa da uigraju nešto da izađe iz nekih blokada i šutne kad nam treba trojka. 

  • +1 2
Link to comment

Svi očekivali ubedljiv poraz,izgubili kos razlike od ekipe koja je ipak duže na okupu ,trener tu 3 godine ,prelazna ocena . To još bez Nedovica i Laze. Biće ovo dobro.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Grk za razliku od Ivanovica ima normalne rotacije. Zasto Ivanovic nije pustao Jaga da igra samo on zna, Monako bi pao da mu je on igrao. Nije mogao da oseti da malisu publika voli i da bi svaki njegov dobar potez dizao energiju u hali. 

 

Nije stvar što ga publika voli, čovek je energičan, agresivan, igra da pobedi, i možda i najvažnije, očigledno ima veru u sebe, a to je krucijalno. Grobari jesu jedan od najvrućih terena i on je isporučio. Značiće mu sigurno za dalji tok sezone, sumnjam da Sferopulos to ne konta, i mislim da će imati stabilnu minutažu između 10 i 15 minuta, nekad verovatno i više.

Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Hajde sto ne moze trojku da ubaci nego odvaljuje obruc i sa linije za slobodna bacnja, dva u nizu, uvek se ukaki, znao sam da ce promasiti barem jedno a on dva vezena.

Ta promašena bacanja su uzrok jer je crko, bar po meni...

  • +1 1
Link to comment

Meni je Napier najmanji problem, i uopste nije tolike kesa u odbrani, sto ne mijenja facijalnu ekspresiju oa neki misle da ga zabile je druga stvar. Laza bi znatno doprinio odbrani na bekovima.

Link to comment

Mene Tobi podseca na onog sto je pre par godina igrao za Buducnost, belac centar bradonja sto je bio sav mlohav a dobro pucao trice. Nema sanse da se setim sad kako se zove, Dzikic je bio trener. Mislim da je to ona Lesor sezona kad su nas olesili 

Tobija sto sam gledao u Sloveniji i ovaj iz Zvezde nisu isti cojk 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...