Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, booyaka said:

Najmanje bitan derbi u sezoni, mnogo je važnije šta će biti za tri dana.:fantom:


Bice desetak razlike zanji

Ali nije ni bitno, bitno je da ne izgubimo od sirotilje nista, njih cemo tuci na prolece 

Mozda da neko predlozi Brojilogi da se igra top 16 ponovo 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Rada Nikolic: “Mozete li da uporedite atmosferu ovde i u Atini”. O jebem te zivote ako nista pametnije ne mozes da pitas :ph34r:

Jebote koliko smaraju

Link to comment

Glavni utisak je koliko sa smislenom rotacijom i dobro raspoređenim minutima izgledamo i igramo ozbiljnije. Može to još bolje.

 

Neverovatno da mi opet na kraju sve mašimo a protivnik sve daje. Aleksa rešava utakmicu trojkom na nerešeno, a sledeću promaši ceo obruč... Igrači koji ništa nisu igrali u prvom nas pocepaju u drugom. 

 

Sa Teodosićem u napadu igra dobija tok i smisao ali dobijamo i krater u odbrani. Šutevi koje uzima jesu nerezonski verovatno prečesto, oni su nemogućnost stvaranja viška prostora i vremena, ne može nažalost da pobegne nikome, osim eventualno iza pika. Trebao je da šutira nejpir.

 

Kad sam kod Nejpira, taj čovek mi toliko ide na kurac... Čovek ne prelazi 50% zalaganja, utisak mi je da ima drugu opciju i čeka otkaz, ali stvarno to mislim. Možda oseća da se zajebao, pa bi da pali što pre odavde, ovako niko normalan ne izgleda na terenu, ili barem niko kome je stalo. 

 

Dobili smo zato centra, ne samo da je skakao i čuvao obruč već dao čovek trojku i onaj polu fej d vej iz ćoška.

 

Jago je sjajan, fali mu malo više rešenja u napadu, tj malo više i bolje asistiranja, malo ko može da mu čuva prvi korak, a to može lepo da koristi sa pasovima  na centre ili povratnim na šut.

 

Treba nam 2, 3 bitne pobede, kada se digne samopouzdanja, biće to sve mnogo bolje, ali mislim da je već sad bezbedno da se kaže da je promena trenera dobar potez i da igramo i izgledamo mnogo bolje.

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, ducca said:

Rada Nikolic: “Mozete li da uporedite atmosferu ovde i u Atini”. O jebem te zivote ako nista pametnije ne mozes da pitas :ph34r:

 Tipične srpske budalaštine - naše devojke su najlepše, mi se najbolje zabavljamo, u Srbiji se najbolje jede, ovde je najbolje druženje, u našim košarkaškim halama je najbolja atmosfera, sve poznati mitovi i legende.

 

Elem, što više gledam, sve više mislim da je dolazak Teodosića teška greška, i da bi jedino gore od toga ove sezone bilo da se forsirao i Bjelica, koji je u raspadu već dve godine. Šabaz odmah do njega.

  • +1 3
Link to comment

Teo ne sme da igra cetvrtu, ili bar ne zadnjih 5 minuta, kao Dzejson Vilijams kod Adelmana 

A onda opet kakva je sranja Sabaz pravio protiv Monaka... Tu tekmu da smo dobili, dobili bismo i Kinder i veceras. Sad ce biti zdra'o tesko vratiti se na pobednicki kolosek™

Bolje da smo Jovica doveli 

Edited by Ratamahatta
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Elem, što više gledam, sve više mislim da je dolazak Teodosića teška greška, i da bi jedino gore od toga ove sezone bilo da se forsirao i Bjelica, koji je u raspadu već dve godine. Šabaz odmah do njega.

 

Ako Nejpir nastavi ovako, Šabaz je ubedljivo najgore pojačanje sa obzirom koliok je plaćen i šta se od njega očekuje. 

 

Ne samo to, on sa ovakvim ponašanjem sigurno ne doprinosi razvitku tj stvaranju timskog duha, međusobnog poštovanja među igračima, i neke porodične atmosfere u kojima svi ginu za svakoga. Jer siguran sam da i igrači koji treniraju sa njim vide ono što i mi. 

  • +1 2
Link to comment

Teodosic  je stari choker kada je u pitanju klupska kosarka. On nije smeo da igra zadnju cetvrtinu , pogotovo poslednjih pet minuta utakmice. Covek je bio sesti igrac Partizana u poslednjoj cetvrtini i doneo im je pobedu.

  • Hvala 1
Link to comment

fun fact je da grk pokušava da igra isto što je igrao duško kada je došao posle jovanovićeve katastrofe

 

manje besmislene pucnjave, akcenat na promišljenoj rotaciji i utezanje na skoku

 

e sad, koliko imamo igrače da se to izdrži, drugo je pitanje.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, garmonbozia said:

Preterujete sa Teom, povezao vam je redove, samo ne bi trebalo da igra više od 20 minuta po utakmici. Posle upada u nervozu jer gubi snagu, a i nikada nije bio poznat kao clutch igrač. Još je danas bio dobar u odbrani i tu se trošio.

To je to. 

Teo je oduvek nervirao ljude, a tek sada ovako onemaćao se to pojačalo x3. 

 

Bio je dobar veći deo utakmice, mada se vidi da se raspada. Dva stinta od po 7-8 minuta dok se prvi plej odmara su sasvim OK, a još bolje na dva da igra. Povezuje dobro, valjda će da krene i šut. Problem je što je prvi plej Šabaz, a danas nisu ni Nedović i Lazić igrali pa je Teo igrao dugo u paru sa Šabazom i Jagom kao dvojka. Trebalo je da doda Jagu iako najverovatnije ni on ne bi stigao da šutne trojku pre faula jer je bio dosta daleko, osim toga nije bilo nekog divljanja. Jedna trojka u kontri danas nije nikakvo divljanje, a ta posle rolinga koju pominjete je bila na isteku napada.

 

Svejedno, on ne može više da bude glavni bek evroligaške ekipe i to mora da se reši. Šabaza da uozbilje pod hitno Ili da ga odstrane, Jago da igra više, Nedović otkud znam...

 

Hanga je samo dobio udarac, ne rizikuje se ništa ako se nastavi da se igra sa time, samo boli. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...