Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, garmonbozia said:

Jes baš debilno što je ovoliko pokidao četvrtu četvrtinu.

Ne brate. Iskuliraj. Ove fore sa guranjem da cuje sta pricaju, ne znam gde je pokupio. Seljacke su na casu fizickog, neprijatno jbt

 

Zs igru u 4/4, svaka mu cast, ozbiljan nivo sportske drskosti.

Edited by MeanM@
  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Ne brate. Iskuliraj. Ove fore sa guranjem da cuje sta pricaju, ne znam gde je pokupio. Seljacke su na casu fizickog, neprijatno jbt

trpam malo tebra, ali malo si butthurt što je ovako odigrao

 

kao da je bitno, ni prvi ni poslednji igrač koji se tako prikradao da čuje šta pričaju protivnici 

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Daj ne polivajte po Teu :cry:

 

Kancerčina teška... Nije matori Pešić lud što ga ja najurio... Ego ogroman, a na terenu štetočina... Verovatno i u svlačionici. A brat Nejpir je došao da se sprda za 2 miliona. On je vratio Partizan, a Teo nas je zakucao... Bukvalno bih dao malom Jagu da igra 30 minuta...

 

Luzerčine gube 12 razlike po ko zna koji put u 4/4... Proklet klub... Trebalo je znati izgubiti od ovakvog, nikad goreg Partizana...

Edited by Michael Krueger
  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

trpam malo tebra, ali malo si butthurt što je ovako odigrao

 

kao da je bitno, ni prvi ni poslednji igrač koji se tako prikradao da čuje šta pričaju protivnici 

Daj jos nekog ko to radi pls

Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

brate video sam to milion puta na utakmicama, što evropskim što nba

Ma nebitno, zaboravi

Edited by MeanM@
  • +1 1
Link to comment
Just now, MeanM@ said:

Pa to ti kazem haha, daj to da vidimo, povlacim rec. Ja nisam video, zato pitam. Onomad je Zelimir teo da ga ubije sto u toku tajmauta ide do Zvezdine klupe. I to mi reci da se radi stalno

ma gde opravdavam i ja mrzim takve poteze

 

 

 

evo nađoh na brzinu :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...