Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

46 minutes ago, Ted said:

meni se nekako činilo od početka da Teodosić i Bjelica nisu bili Ivanovićev izbor. s obzirom da se priče o njihovom povratku vrte godinama, reako bih da su to Čovićevi pikovi. da su te dve pozicije popunjene odgovarajućim pojačanjma, mislim da bi čitava ekipa drugačije izgledala.

 

realno, u pitanju su veterani, nekada top igrači, sa očiglednom vezom sa klubom po navijačkoj liniji, ali i sa očiglednim nedostatkom fizikalija ili sklonošću ka povredama da budu prve opcije. koliko su ovi igrači spremni da prihvate periferne uloge, to je upitno. mislim, nije Teo Branko Lazić. sve to skupa može samo da stvara dodatnu nervozu u ekipi. na kraju krajeva tu vam je i Nedović, takođe sklon povredama.

 

btw, ja se Tea ne sećam kako nekog birnog faktora prethodne sezone u Virtusu, barem u mečevima sa Partizanom. bez ikakve namere da ga unizim ili iskažem nepoštovanje, samo mi je takav bio utisak,

 

Koliko sam ja skontao, Teodosić nije doveden da provodi ovoliko vremena na parketu kao do sada, već da bude zamena za Nejpira. On i dalje može da pusti dobru i pravovremenu asistenciju, da ima solidne minute dok je u igri. Šta znam, moje je mišljenje da nije ni toliko loš što se odbrane tiče, istina da je imao par kikseva, ali ni manje ni više kao i drugi igrači. Mislim da je pre Šabaz razočarenje nego li Teodosić. Nejpir je doveden za ozbiljne novce i od njega se očekuje daleko više. Primer je utakmica u Bolonji, dao je 23.poena, ali je i pored toga užasno igrao, njegov izraz lica je dosta zabrinjavajući.

Ne bih se složio sa tobom da Teodosić nije bio bitan faktor prošle sezone u Bolonji, protiv Zvezde nije odigrao ništa posebno, ali generalno cela prošla sezona i sezona ili dve pre prošle su bile više nego solidne. U prilog tome ide i doček koji je dobio u Bolonji u petak.

Edited by Hroničar
  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Raspodele minuta i rotacija igrača je najveća misterija kada je Ivanović u pitanju. Živ nisam da vidim kako će sada to da izgleda. 

 

Svako sa dva grama mozga zna da je igračima za najbolji performans potrebna sigurnost i samopouzdanje, a ovo što  Ivanović radi sa minutima nije baš najbolji način da se igrač oseća komforno i da se iz njega izvuče maksimum.

Najveća misterija i mit su onda ti treninzi jer ispade da ih tamo ubija, a na utakmici niko preko 25 minuta. 

Link to comment

Ne zajebavajte, Teo se doslovno raspada, izgleda kao igrač biznis lige. Asistenciju kola će umeti da podeli i kad bude imao 60 godina, talenat i kliker jako sporo odumiru, ali sve ukupno u očajnom je stanju. Baš me razočarao što je dozvolio da se ovako ponižava. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Ne zajebavajte, Teo se doslovno raspada, izgleda kao igrač biznis lige. Asistenciju kola će umeti da podeli i kad bude imao 60 godina, talenat i kliker jako sporo odumiru, ali sve ukupno u očajnom je stanju. Baš me razočarao što je dozvolio da se ovako ponižava. 

Za sada se raspada, ali ja nekako i dalje gajim nadu da može bar malo da se podigne...Možda sam i malo subjektivan, videćemo.

Link to comment

Ivanovic je i prosle sezone bio nejasan sa minutazama. Setite se ispustanja 20 razlike protiv Paoa, Kampaco 17 minuta, Lazarevic 27, nebitno sto nije ista pozicija. 

I tada je zaboravljao igrace i nije znao da spreci topljenje ogromnih razlika. 

U Kaunasu Sabaz 14 minuta a pre toga protiv Asvela bio sjajan. Tobi i Jago nista, Simonovica zajebava, izvodi posle minut,  loseg Davidovca drzi previse, opet mu je Lazarevic u 12 itd. 

Da je makar simpatican pa da ga trpis i nadas se da ce okrenuti stvar ali nije, tezak i tvrdoglav. 

Just now, kralj said:

Ne zajebavajte, Teo se doslovno raspada, izgleda kao igrač biznis lige. Asistenciju kola će umeti da podeli i kad bude imao 60 godina, talenat i kliker jako sporo odumiru, ali sve ukupno u očajnom je stanju. Baš me razočarao što je dozvolio da se ovako ponižava. 

Kad su neki od nas to pisali ti si pisao da je to majstor i da ce i porazi sa Teom da budu lepi. U Zvezdu je trebalo da dodje posle Nba, otišao je u evrokup Virtus za vece pare. Sad je Covic ispao glup sto ga je doveo i sad cemo morati da robujemo godinu dana Teovoj nervozi, prikenjavanju igracima za neki los potez iako ga treba uzivo videti da se stekne utisak koliko je rupa u odbrani, a i one bacene lopte u bunar idu na zivce. 

Link to comment

Ne znam otkud sad ova invazija različitih teorija, ovo je klasičan čovićev modus operandi. Nema trenera kog on nije smenio posle par utakmica sezone, kad bi pošlo po zlu. 

 

Potpuno je svejedno da li će da ode. Jedino što može da bude gore je dođe neki SNS bizon koji će i trenere da uvlači u zakulisnu blizanačku kloaku. Ovaj zlotvor je bar tu uspeo da se suzdrži. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

Ne zajebavajte, Teo se doslovno raspada, izgleda kao igrač biznis lige. Asistenciju kola će umeti da podeli i kad bude imao 60 godina, talenat i kliker jako sporo odumiru, ali sve ukupno u očajnom je stanju. Baš me razočarao što je dozvolio da se ovako ponižava. 

uzima 6 trojki po tekmi uz jednu pogodjenu.. toliko trojki ni u prajmi nije uzimao..

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Ivanovic je i prosle sezone bio nejasan sa minutazama. Setite se ispustanja 20 razlike protiv Paoa, Kampaco 17 minuta, Lazarevic 27, nebitno sto nije ista pozicija. 

I tada je zaboravljao igrace i nije znao da spreci topljenje ogromnih razlika. 

U Kaunasu Sabaz 14 minuta a pre toga protiv Asvela bio sjajan. Tobi i Jago nista, Simonovica zajebava, izvodi posle minut,  loseg Davidovca drzi previse, opet mu je Lazarevic u 12 itd. 

Da je makar simpatican pa da ga trpis i nadas se da ce okrenuti stvar ali nije, tezak i tvrdoglav. 

Kad su neki od nas to pisali ti si pisao da je to majstor i da ce i porazi sa Teom da budu lepi. U Zvezdu je trebalo da dodje posle Nba, otišao je u evrokup Virtus za vece pare. Sad je Covic ispao glup sto ga je doveo i sad cemo morati da robujemo godinu dana Teovoj nervozi, prikenjavanju igracima za neki los potez iako ga treba uzivo videti da se stekne utisak koliko je rupa u odbrani, a i one bacene lopte u bunar idu na zivce. 

 

Gledanje Tea je unikatna privilegija. Esencija košarke. Sasvim sam siguran da i ovakav može da bude od prilične koristi (kao mentor malom Topu bi bio idealan), samo sam se nadao da će da dočeka sezonu koliko toliko spreman, a on izgleda kao da se celo leto nije treznio. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Nikodije said:

Da, to sa ulogama je krajnje nejasno. Na prvoj utakmici nije ni skinuo Bolomboja, našeg jasno najboljeg centra, kao ni Jaga. Takav kakav je, bio je mvp nemačke lige i odigrao odličan Mundobasket, a onda ovde nije ni u 12. Pa ovo sa Tobijem isto skroz nejasno. Ne sumnjam da je bilo nezadovoljnih, možda ima i klanova, deluje da nema hemije u timu.


Kako da odrediš jasne uloge timu u kom ima 10 novih igrača? To ne ide tako od starta. Moža je odmarao Tobija sada jer ga je planirao za 30min protiv nas u dve utakmice, jer zna da smo tu bušni ko sirac. Ne kapiramo mi te rotacije, da, ali mi nismo treneri, niti znamo šta se dešava van utakmica, dal neko ima neke povrede, dal ne ispunjavaju zadatke, itd.

 

Meni ne deluje da je pukla svlačionica, timovi kojima se to desi gube po 25 razlike, Zvezda je stisla od -16 do maltene egala u Bolonji. Takodje mi ne deluje da je Teo taj koji buši, lik igra po 25 minuta. Pri tom se preuveličavaju porazi u Kaunasu (gde ste pobedili jednom u sedam godina) i od prošlogodišnjeg final4 tima.

 

Meni ovo najviše smrdi na alibi potez Čovića, smeni trenera, pa ako rezultati na kraju godine ne budu dobri može da kaže Duško nas zajebao.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

uzima 6 trojki po tekmi uz jednu pogodjenu.. toliko trojki ni u prajmi nije uzimao..

Da, to je prokletstvo sindroma "srce hoće, al noge ne idu". Pripaljuje em što ne može ni pik da odigra, em iz nemoći tvrdoglavo pokušava da rešava hero ballovima u svakom trecem napadu. 

Link to comment

Pa bez obzira što ima 10 novih igrača, ne možeš da ih tretiraš isto u fazonu svi kreću od nule pa se dokazujte. Tobi igrao SP kao prvi do Dončića i sad dođe ovde, ajde dečko dokazuj se na treningu pa ćemo da vidimo.

Ako si već nagurao u tim gomilu veterana onda jbg, moraš da im titraš jajca.

@goofs

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

na stranu naše loženje /i jadnost/, teo je heritage legenda koja treba da ulazi u garbage timeu u areni uz standing ovacije 20000 cigana i to je to

 

i da mu se polako pripremi oproštajna tekma ako to uopšte umemo da uradimo da liči

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...