Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Gledo sam tekmu, pravi hrkljus, glupost na glupost svih 40 min. Rekao bih da su tekmu prodali plejevi, mada se sabaz trgnuo u drugom poluvremenu, al opet par kretenizama tipa ono izvodjenje dobricu u ruke u kljucnom trenutku... Iako sam pristalica da se treneru da malo vremena, cini se da mora nesto da se promeni, realno je bilo da ode trener. Zivo me zanima sta ce grk da uradi sa ovim igracima, u smislu da vidimo dal je prosto losa selekcija, ili u stvari dusko nije uspeo da sklopi puzlu kako valja.

 

I da, virtus je kesa

Edited by MocaVukotic
  • +1 1
Link to comment

Prosle sezone Covic je trebao biti najuren kad mu na pocetku priprema Jovanovic vodi U20 selekciju. 

 

Ivanovic je izbusen samo tako i to se videlo ne samo na terenu.

 

Novi trener je dobar, ali uz novi sastav, ide i novi trener. 

 

Covic je uradio mali milion gresaka a sve mu servirano na tacni. Bukvalno sve sto je bilo kad rekao dok je predsednik, uradio je ubrzo drugacije. Sto znaci da koncept ne postoji.

 

Sve u svemu na navijacima je da bodre klub i nadamo se da ce krenuti da igraju i da uzivamo u ovoj sezoni.

 

Plate igraca su jezivo velike. Promenjen opet trener. Domacinsko poslovanje.

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

živim za dan kad će puna arena skandirati vučiću pederu čoviću odlazi

 

znam da bi ga to samo nasmejalo ali nema veze.

 

Vidim da se na voxu vodi dosta ozbiljna kampanja protivu doktora, najavljuju i ozbiljniji koraci™. To sad deluje kao nebitno jer šta tu jedan forum može, ali prisetimo se da je upravo vox poveo  antifilip kampanju onomad, koja je doprinela da junior ode iz kluba jer mu se zviždalo i negodovalo.

Dakako, sa seniorom će to ići teže jer je defakto privatizovao klub, i bogotoac zna koliko miliona neka zainteresovana strana mora da mu isplati u vidu obeštećenja da bi otišao.

  • +1 1
Link to comment

...ali je važno da se podiže svest u neukoj zvezdaškoj javnosti o štetočinskoj delatnosti NČ, pošto je za dosta cigana on i dalje superheroj koji je doakao crno-belom svetu.

  • +1 1
Link to comment

Ako vox ne smeni Čovića, niko neće. :cool:

 

Jel si realan Nikodije, odem tamo, pomislim ima ih 25000 kad ono 2752 total members. 

 

Jasno je kao dan da je ova seča bila spremana, realno ćelavi nije kriv za Žalgiris, mi smo poslednjih 5 minuta sve promašili oni sve dali, 2-2 je bio i neki realan skor posle 4 kola, ali govor tela i ponašanje igrača govorilo je jasno da nešto ne štima. To je i najbolja stvar kod smene, sad ćemo da vidimo da li će Nejpir da igra sa više od 30% zalaganja, ono što je čovek igrao, trud i zalaganje je jednostavno zločin i zaslužuje kaznu od strane kluba. Oduzeće se taj argument "da su svi nadrkani na Ivanovića", na ovog nisu, pa sad više nema opravdanja za neke stvari.

  • +1 1
Link to comment

Ne kažem da će da ga smene, ali možda bi moglo da se čuje neko sitno negodovanje, barem na aba ligi gde nema puno ljudi.

Realno NČ je zaslužio konačno neke zvižduke jer loše vodi klub sa grupom podrepaša i amatera. Više ih boli šta je napisao lik u Danasu, pa pokreću gomilu botova da ga napadaju, nego to što su nesposobni da naprave 1 igrača za 7 godina 

Link to comment

Čovića ionako samo Vučići mogu da oteraju, a njih bole baš kurac za Ćokijevu urednu dokumentaciju. Za naplatu će morati da sačeka da ovi odu da vlasti. Mnogo se izgađao poslednjih godina i vreme je da ode pa neka dođe neki klasični sns biznismen, ionako je sa moralne strane svejedno. 

 

Što se smene tiče, nisam fan Duška pa mi nije ni palo teško. Selekcija jeste suboptimalna, naročito ako se budžet uzme u obzir, ali je ekipa izgledala dosta lošije nego što bi mogla. Za selekciju je donekle i sam Duško zaslužan. Recimo ne verujem da bi mu Čović pravio problem da je tražio četvorku umesto Tobija. Sam Duško od starta nije delovao kao neko ko veruje igračima, šta god da je izjavljivao, a na kraju je izgledalo kao da igrači ne veruje njemu. 

 

Priče o tome da ga je Teo smenio su klasičan Čovićev spin koji guraju njegovi botovi da bi skinuli odgovornost sa njega pošto ima dosta ljudi koji su nezadovoljni Duškovim odlaskom. Teo se vidno trudi i vidi se da mu je bilo stalo da ekipa pobedi, a Duško mu je davao i previše minuta. Zalepio bi ga za klupu ili tribine samo tako da je pravio neke probleme. 

 

Ni Teodosiću ni Bjelici ne želim da vidim leđa, ali nemam ni velika očekivanja. Domaći matorani da uskoče po 10-15 minuta ako Bjelica uopšte može. Teo može,  šut, koji mu je inače veliki kvalitet i kraći stintovi na terenu ga dele od sasvim dobrih partija. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Ako vox ne smeni Čovića, niko neće. :cool:

 

Jel si realan Nikodije, odem tamo, pomislim ima ih 25000 kad ono 2752 total members. 

 

Jasno je kao dan da je ova seča bila spremana, realno ćelavi nije kriv za Žalgiris, mi smo poslednjih 5 minuta sve promašili oni sve dali, 2-2 je bio i neki realan skor posle 4 kola, ali govor tela i ponašanje igrača govorilo je jasno da nešto ne štima. To je i najbolja stvar kod smene, sad ćemo da vidimo da li će Nejpir da igra sa više od 30% zalaganja, ono što je čovek igrao, trud i zalaganje je jednostavno zločin i zaslužuje kaznu od strane kluba. Oduzeće se taj argument "da su svi nadrkani na Ivanovića", na ovog nisu, pa sad više nema opravdanja za neke stvari.

+1

 

Ako je neko bušio Duška to je Šabaz. Sramotno ponašanje. Grk važi za trenera koji je u dobrim odnosima sa igračima, nadajmo se da će naći žicu Nejpiru. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, *edited by mod said:

Izašla je vest da je Vildoza još na pola sezone dogovorio sve sa Pao, što se otprilike poklopilo sa njegovim padom forme.

kao sto se i lesor dogovorio sa paoom..

Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

+1

 

Ako je neko bušio Duška to je Šabaz. Sramotno ponašanje. Grk važi za trenera koji je u dobrim odnosima sa igračima, nadajmo se da će naći žicu Nejpiru. 

 

Meni to nije jasno, Duško je trener 30 godina, valjda svako ko iole prati košarku zna kakav je. Pretpostavljam da je i Šabaz imao tu informaciju. I svejedno potpiše za takvog trenera, a onda ga buši? 

  • +1 2
Link to comment

meni se nekako činilo od početka da Teodosić i Bjelica nisu bili Ivanovićev izbor. s obzirom da se priče o njihovom povratku vrte godinama, reako bih da su to Čovićevi pikovi. da su te dve pozicije popunjene odgovarajućim pojačanjma, mislim da bi čitava ekipa drugačije izgledala.

 

realno, u pitanju su veterani, nekada top igrači, sa očiglednom vezom sa klubom po navijačkoj liniji, ali i sa očiglednim nedostatkom fizikalija ili sklonošću ka povredama da budu prve opcije. koliko su ovi igrači spremni da prihvate periferne uloge, to je upitno. mislim, nije Teo Branko Lazić. sve to skupa može samo da stvara dodatnu nervozu u ekipi. na kraju krajeva tu vam je i Nedović, takođe sklon povredama.

 

btw, ja se Tea ne sećam kako nekog birnog faktora prethodne sezone u Virtusu, barem u mečevima sa Partizanom. bez ikakve namere da ga unizim ili iskažem nepoštovanje, samo mi je takav bio utisak,

 

Edited by Ted
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Meni to nije jasno, Duško je trener 30 godina, valjda svako ko iole prati košarku zna kakav je. Pretpostavljam da je i Šabaz imao tu informaciju. I svejedno potpiše za takvog trenera, a onda ga buši? 

Ne mora da znači da su igrači bili nezadovoljni zbog strogoće i tih stvari po kojima je Duško poznat. Možda i jesu ali ja bih pre tipovao na status unutar tima i nepostojanje jasnih uloga. Dovoljno je da jedan ili dvojica budu nezadovoljni, na primer Tobi i Bolomboj, žale se non stop još dvojici-trojici, pojavi se još neko koga nerviraju strogoća i preteški treninzi, desi se neka svađa na treningu pa i taj koji se posvađao proširi na dva najbolja ortaka frust, izgube se dve utakmice i ode sve u kurac. 

 

Ne znam da li ga je iko od igrača namerno bušio, kažem ako je neko onda mi je prvi kandidat Šabaz koji je pokazao zavidan nivo kurcobolje. 

 

3 minutes ago, Ted said:

meni se nekako činilo od početka da Teodosić i Bjelica nisu bili Ivanovićev izbor. a sobzirom da se priče o njihovom povratku vrte godinama, reako bih da su to Čovićevi pikovi. da su te dve pozicije popunjene odgovarajućim pojačanjma, mislim da bi čitava ekipa drugačije izgledala.

 

realno, u pitanju su veterani, nekada top igrači, sa očiglednom vezom sa klubom po navijačkoj liniji, ali i sa očiglednim nedostatkom fizikalija ili sklonošću ka povredama da budu prve opcije. koliko su ovi igrači spremni da prihvate periferne uloge, to je upitno. mislim, nije Teo Branko Lazić. sve to skupa može samo da stvara dodatnu nervozu u ekipi. na kraju krajeva tu vam je i Nedović, takođe sklon povredama.

 

btw, ja se Tea ne sećam kako nekog birnog faktora prethodne sezone u Virtusu, barem u mečevima sa Partizanom. bez ikakve namere da ga unizim ili iskažem nepoštovanje, samo mi je takav bio utisak,

 

Pa nisu ni dovedeni da budu glavni igrači i to je i njima bilo jasno. Bjelica je na otvorenom ugovoru, znači nije bilo sigurno ni da li će uopšte da zaigra, ne može perifernije od toga. Na Teodosićevoj poziciji nam igraju najbolji i najskuplji igrač i Jago koji je dobio višegodišnji ugovor i koji je jedini u timu uz Simonovića ima prostora za napredak. Mislim, ok, naravno da postoji bolji rezeverni plej od Tea, ali nije on problem ove ekipe.  Bjelica kao 15. igrač još manje.

 

I pre svega, Teodosić je dobio veliki broj minuta i ulogu jer je Šabaz bio loš tako da nema mesta pričama da je nezadovoljan zbog periferne uloge.

Link to comment

Da, to sa ulogama je krajnje nejasno. Na prvoj utakmici nije ni skinuo Bolomboja, našeg jasno najboljeg centra, kao ni Jaga. Takav kakav je, bio je mvp nemačke lige i odigrao odličan Mundobasket, a onda ovde nije ni u 12. Pa ovo sa Tobijem isto skroz nejasno. Ne sumnjam da je bilo nezadovoljnih, možda ima i klanova, deluje da nema hemije u timu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Raspodele minuta i rotacija igrača je najveća misterija kada je Ivanović u pitanju. Živ nisam da vidim kako će sada to da izgleda. 

 

Svako sa dva grama mozga zna da je igračima za najbolji performans potrebna sigurnost i samopouzdanje, a ovo što  Ivanović radi sa minutima nije baš najbolji način da se igrač oseća komforno i da se iz njega izvuče maksimum.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...