Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Sta je Sabaz radio protiv Kindera, krv ti jebem, ja sam ovako nekako igrao my player mode u NBA 2K 

Jako cudna tekma, promasili smo desetak otvorenih suteva, ne znam da li je rezultat bolji od igre ili je igra bolja od rezultata

Ne razumem ovu promenu trenera, pa sad mora da promeni jedno 7 igraca da bi igrao ono svoje™

  • +1 1
Link to comment

juče sam čitao neki članak o vašem novom treneru i tamo stoji njegova izjava da ne voli i ne praktikuje da menja igrače u toku sezone, odnosno da praktikuje minimalne izmene u kadru

 

tu je naravno i pitanje kinte, ako njemu treba 7 EL igrača, to košta baš baš

Link to comment

Ekipa je još mnogo gore izgledala prošle godine u ovo vreme, bukvalno raspad, pa je Duško vrlo brzo povezao redove i odjednom je ekipa kliknula i zaigrala bolje. Nedović i Vildoza su bili u životnoj formi u novembru-decembru. Čak je kasniji dolazak Kampaca unazadio igru jer su se ova dvojica ugasili i pokvarila se hemija.

Tako da uvek treba biti oprezan. Ne menjaš tim koji funkcioniše. Kao iskusan trener Grk će prvo videti da li može da poveže ove koji su sada tu.

Zanimljivo da je Dulo bolje prošao prošle godine kada je preuzeo tim usred sezone, nego sada kada je sam dovodio igrače. U našim uslovima 1 takav diktator™ očigledno može da prođe samo kao trenutni vatrogasac a ne trajno rešenje.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, MeanM@ said:

Kakva sprdnja od kluba.

Celo leto pravis tim sa izabranim trenerom, i nakon mesec dana takmicarske kosarke odustanes od istog. Pa, jbt. Urnebesno

 

 

+ milion

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, *edited by mod said:

Svakako da je to vest nedelje.

 

Par stvari može da se zaključi

1) Dosta informacija koje su curele još od prošle sezone a za koje su u klubu govorili da su laži iz zna se čije kuhinje su se ispostavile kao tačne. Otprilike od Vildozinog dila sa PAO pa na dalje.

2) Duško svakako nije smenjen zbog ovosezonskih rezultata, jer za poraze u ovoj fazi od Žalgirisa u gostima i Monaka kod kuće ne bi leteli treneri ni u mnogi većim klubovima.

3) Brzina kojom se sve desilo govori da mu se svilen gajtan spremao već neko vreme, verovatno je sebi potpisao presudu kada je pristao na Tea mada je pitanje da li je i mogao da ga odbije. Takođe je zanimljivo da je smenjen pred derbije, što mi nagoveštava da Ćoki nije hteo da rizikuje da mu potencijalna pobeda u jednom ili oba derbija pokvari plan jer onda ipak ne bi mogao da ga tako lako smeni.

4) Zanimljiv izbor trenera, koji navodno jako insistira na odbrani. Kako će to da istera u timu sa otprilike 3 igrača koji igraju odbranu ostaje da se vidi. Doduše + mu je je što posle Olija i Makabija, trebalo bi da se dobro snalazi u atmosferi sa vatrenim navijačima, mada sam na preskoke video da je pred kraj u Makabiju bilo turbulentno.

5) Bilo bi jako zanimljivo za ostatak sezone ako se Duško po treći put ukaže u Baskoniji,navodno se lome izmedju njega i Trinkijerija. Nevezano za to očekujem da će u nekom trenutku u jutarnjem programu pasti neko pljuvanje u prolazu

6) Teo je dobio opkladu mada verovatno se ni on ne bi kladio da će neko od njih dvojice da ode pre novembra.

 

1) naravno da su to bocni udari iz vase kuhinje egal onima da Savic i Zoc zaskacu igrace na pripremama reprezentacije

 

2) nadam se da nije jer bi to bilo neozbiljno

 

3) ovdje si promasio cio kos (air ball) 

 

Covic nije zelio da mu Partizan smjeni trenera pa je zato pozurio, a ne zato sto ga je bilo strah pobjede

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, MeanM@ said:

Ali koja je logika kretati u sezonu sa njim ako je jos na kraju prethodne bilo ozbiljnih nesporazuma?
Kako ozbiljno gledati na klub koji ovo sebi radi? 
 

 

Ma pusti komsijske krokodilske suze za Ivanovicem... :fantom:

Link to comment

Nema dileme da je budalaština smena trenera, naročito što se time ne rešava ključni problem selekcije.

Naravno, postoji mogućnost da se odradi NBA doselekcija sa jedno tri igrača, pa da ovaj tim postane konkurentan u skladu sa očekivanjima.

  • Haha 1
Link to comment

Promena  je odlična stvar, vidi se da ne štima . Bukvalno je vezao dva ista poraza kao prošle godine ,protiv Žalgirisa i Virtusa . Prošle sezone u El je trokirao  isto kada se lomilo ,nakupio na kraju neke pobede kada je sve to bilo rešeno . 
Ima ovde dobrih igrača i lako može da se okrene ovo sa novim trenerom ,tu je i Bjelica iza ćoška i čeka :)  Verovatno su mu rekli da ne talasa i da će ovaj biti bivši . Čoki u svom najboljem ritmu ,mislim tu nema šta više pisati o njemu . Ovde pričamo o treneru i igri .

Edited by elementary
  • +1 2
Link to comment

Problem je pre svega amatersko vođenje kluba, od toga sve kreće.

Žali bože kome je dato 20 miliona da se igra sa time.

7 godina ne znaju da naprave igrača u Železniku. Čak i kad imaju ekstratalenat u rukama oni ga pošalju kod Miška a dovedu Jaga.

  • +1 5
Link to comment

Teou i Sabazu treba jos jedan zadnji vezni plej dok su na terenu

A obojica istovremeno ni u ludilu

Sabaz, Nedo, Gidra, Hanga, Lazic, Deda, Mitar, Bolomboj i jos jedno 5 novih pa da jurimo taj plejin

Zadnji vezni plej
3 muskarca ispod kosa
I neka dvojka jer Nedovic 

Jer sta i da se bacaju pare da se bude drugi ovde i 14. tamo, to su mogli i Rebic i Tejic 
 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Znači ništa od f4 u Berlinu...Šalu na stranu, možda ova smena i nije toliko loša, iz aviona se videlo da je Duško pogubio konce, izgubio je ekipu. Što kaže Plavšić, nije toliko upitan skor (1-3, pa čak i poraz od Partizana dolazimo na 1-4, nije tragedija), koliko je upitna igra koja je očajna. Tu je ključna razlika između Zvezde i Partizana, premda imaju isti skor. Dok se kod Zvezde ne zna ni ko pije, ni ko plaća, Partizanova igra više obećava. Zato je možda i dobro što se desila smena trenera na početku.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ratamahatta said:

Sta je Sabaz radio protiv Kindera, krv ti jebem, ja sam ovako nekako igrao my player mode u NBA 2K 

Jako cudna tekma, promasili smo desetak otvorenih suteva, ne znam da li je rezultat bolji od igre ili je igra bolja od rezultata

Ne razumem ovu promenu trenera, pa sad mora da promeni jedno 7 igraca da bi igrao ono svoje™

 

 

šabaz da dobije napojnicu od čovare za direktan uticaj na rezultat, ono davanje lopte u ruke virtusu na -4 kad imamo napad za stizanje. pritom dečko je direktno smenio ivanovića svojim ogromnim doprinosom u 2 izgubljene utakmice. pritom koliko god da smo na momente bili tragični, da smo dali 2 od valjda 15 promašenih trojki dobili bi utakmicu u kojoj nas je virtus ružno prebio kao retko ko i za to će posebno najebati kada dođe u beograd.

 

na smenu sam naravno popizdeo kao svaki normalan čovek, jedino što me sada zanima je da vidim čoviću leđa jer je previše njegovog zlog rukopisa na svim stranama - na površini botovi na tviteru, novinari na kzš a ko zna šta sve ima iza svega što se ne vidi. ono što je očigledno ja da je sferopulos ispregovaran ko zna kada, pa nismo tolike veverice da u ni 24 sata posle izgubljene utakmice imaš aktiviran kompletan scenario sa novim trenerom. zašto sve ovo nije urađeno na leto, kada je novi trener mogao da utiče na izbor igrača, da utrenira tim i generalno uđe u sezon od početka, to samo čović zna, verovatno je neka papirologija koju je sada lakše odradio nego letos, iako je i u junu imao sva saznanja o dometima ivanovića kao trenera.

 

e da, živim za dan da teu i bjelici vidim leđa ili barem odstranjivanje iz tima. sferopulos će pre ili kasnije morati da čisti svlačionicu od čovićevih mina i generalno mi se ne sviđa što je pristao da dođe. on je isuviše dobar lik, trener gospodin, ima izuzetnu reputaciju unutar struke - mislim da je bio na čelu neke trenerske asocijacije EL što se bira glasovima trenera samih. njega zanima samo košarka i čista sredina, što je sve što kkcz nije i neće biti sve dok je čović tu. kako je posle dugog biranja kluba u kome će nastaviti karijeru koje je trajalo skoro godinu i po dana odlučio da dođe kod nas, to će se tek videti. znam da je pre atamana bio glavni kandidat janakopulosa za trenera pao ali na kraju ni on nije hteo u taj zmijarnik a ni navijači nisu bili srećni. enivej, sve i da zna šta da radi sa ovim konglomeratom igrača, on će se pored njih boriti i sa svojim nezadovoljstvom vezanim za klub i mislim da nema šanse da se u svemu tome izbori i pobedi.

 

o tome kakav smo klub i sredina dovoljno govori da najtalentovaniji mladi igrač ko zna koliko generacija unazad vrv nikada ni neće zaigrati u klubu. 

 

daj bože da grešim.

Edited by Eleniko
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

juče sam čitao neki članak o vašem novom treneru i tamo stoji njegova izjava da ne voli i ne praktikuje da menja igrače u toku sezone, odnosno da praktikuje minimalne izmene u kadru

 

tu je naravno i pitanje kinte, ako njemu treba 7 EL igrača, to košta baš baš

 

 

ne brini brte, mi smo sada već zasigurno pijani milijunaši - ni grk nije došao za semenke i kikiriki da vadi kestenje iz vatre

 

tako da ima, ako nema - biće

 

kako, ne znam, pogotovo što je magistar izbegao da otvorenu slavinu prošle sezone plati glavom u pauzi. ako je ovo korak bliže njegovom pedaliranju iz kluba i prebacivanju u vode investicionog građevinarstva, ko sam ja da se nešto žalim.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Uzgred, Čović je promenio 12 trenera za svojih 12 godina i osim Radonje svi su terani kao neuspešni, i to nešto govori. 

Tek sad se setio da proba sa strancem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...