Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

može da bude loše ako je Miško procenio da će ovde imati minute jer neće dovoditi više nikoga od visokih npr, ili tako nešto

 

osim toga dovoljno je mlad i ima sve potrebne alate, samo zavisi od toga kako će se raditi sa njim

Link to comment

Meni je na eurobasketu delovalo da je prilično napredovao. Redovno su ga hvalili i za razvojnu ligu. 

 

Ipak, deluje da se opet pravi skroman tim. Deda, Simonović, pa i Teo nisu asset ni za borbu za plejof, al bolje i to nego da dobijamo multimilionerske bitke za najbolje EL igrače. 

  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

Meni je na eurobasketu delovalo da je prilično napredovao. Redovno su ga hvalili i za razvojnu ligu. 

 

Ipak, deluje da se opet pravi skroman tim. Deda, Simonović, pa i Teo nisu asset ni za borbu za plejof, al bolje i to nego da dobijamo multimilionerske bitke za najbolje EL igrače. 

 

kako je bolje? 

 

inace, za borbu za plej of je potreban opak tim.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Zašto to misliš?

Meni se baš svidja potpis.

Ne znam. Ostao mi je u sjecanju iz Mege kao slabašan i ne pretjerano skočan.

Ima finu ruku i to mu može biti plus.

 

Ograđujem se unaprijed jer ga poslije Mege nisam gledao.

Link to comment

Da mi nekako zadržimo Fakua, ne mora niko ni da dolazi posle. Ok, možda Mirotić ako ostane šta od SNS para za Robiju ili ako ga tamo ne nateraju da potpiše. 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Meni je na eurobasketu delovalo da je prilično napredovao. Redovno su ga hvalili i za razvojnu ligu. 

 

Ipak, deluje da se opet pravi skroman tim. Deda, Simonović, pa i Teo nisu asset ni za borbu za plejof, al bolje i to nego da dobijamo multimilionerske bitke za najbolje EL igrače. 

Ma ok je on kao pomoćno osoblje i neko ko igrački može da raste tokom sezone, treba nam i ta dimenzija u timu. Problem je u tome što famoznu domaću bazu ponovo nećemo kompletirati s 3-4 ozbiljna stranca nego ćemo uzeti evroligaško pomoćno osoblje i kukati kad se ispostavi da to nije dovoljno nizašta. Pominju se Pojtres, Bolomboj - niko od njih nije igrač koji ima kapacitet da bude nosilac tima ništa više nego što je to bio Bentil. Da ne pričam o tome da ovo sigurno nije kraj što se tiče Baze i da ćemo verovatno dovesti bar još jednog 35+ domaćeg mimo rezona, samo zato što se ukazala prilika, a ni Raduljice se nismo još rešili. Simon Jr nije problem, ali jeste signal koji će nam biti dometi.

Link to comment

Necemo ni Tea ni Petruseva. Dosta nam je 1 mekani Nedovic. Kampaco je otisao. Imamo para, ali nemamo koga dovesti. 

 

Salata :fantom:

Link to comment

Mnogo je slatko kad se međusobno pičkaramo, sa pravom osobom to je veliko zadovoljstvo, al u tim prilikama možda bi mogli da se izostave žene i deca, poštujmo taj mafijaški kodeks

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Da mi nekako zadržimo Fakua, ne mora niko ni da dolazi posle. Ok, možda Mirotić ako ostane šta od SNS para za Robiju ili ako ga tamo ne nateraju da potpiše. 

 

Na odmoru sam, ne pratim. Je l to kkp potpisao Karija i Durenta, kad se od kusura mogu pazariti Kampaco i Mirotić?

Link to comment

Kako piše agencija SDNA, visoki Podgoričanin, koji se istina još nije razišao sa Barselonom, što je prvi uslov da bi izabrao neki novi klub, rekao je “ne” crveno-belima iz Pireja, koji su počeli da trpe udarac za udarcem: najpre ih je napustio Kostas Slukas i prešao u Panatinaikos, a potom im se i Mirotić zahvalio na ponudi.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

a potom im se i Mirotić zahvalio na ponudi.

 

pa vidis da ceka da se zoc odluci dal mu treba ili ne

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...