Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Imao sam utisak, na jednom od tajm autu, kada priča Nejpir sta da se radi, pa Mitrović, pa se Teo nadovezuje, a trener gleda oko sebe i ćuti... Tada sam pomislio gotov je ovaj...

Link to comment
49 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ode Duško…

Svakako da je to vest nedelje.

 

Par stvari može da se zaključi

1) Dosta informacija koje su curele još od prošle sezone a za koje su u klubu govorili da su laži iz zna se čije kuhinje su se ispostavile kao tačne. Otprilike od Vildozinog dila sa PAO pa na dalje.

2) Duško svakako nije smenjen zbog ovosezonskih rezultata, jer za poraze u ovoj fazi od Žalgirisa u gostima i Monaka kod kuće ne bi leteli treneri ni u mnogi većim klubovima.

3) Brzina kojom se sve desilo govori da mu se svilen gajtan spremao već neko vreme, verovatno je sebi potpisao presudu kada je pristao na Tea mada je pitanje da li je i mogao da ga odbije. Takođe je zanimljivo da je smenjen pred derbije, što mi nagoveštava da Ćoki nije hteo da rizikuje da mu potencijalna pobeda u jednom ili oba derbija pokvari plan jer onda ipak ne bi mogao da ga tako lako smeni.

4) Zanimljiv izbor trenera, koji navodno jako insistira na odbrani. Kako će to da istera u timu sa otprilike 3 igrača koji igraju odbranu ostaje da se vidi. Doduše + mu je je što posle Olija i Makabija, trebalo bi da se dobro snalazi u atmosferi sa vatrenim navijačima, mada sam na preskoke video da je pred kraj u Makabiju bilo turbulentno.

5) Bilo bi jako zanimljivo za ostatak sezone ako se Duško po treći put ukaže u Baskoniji,navodno se lome izmedju njega i Trinkijerija. Nevezano za to očekujem da će u nekom trenutku u jutarnjem programu pasti neko pljuvanje u prolazu

6) Teo je dobio opkladu mada verovatno se ni on ne bi kladio da će neko od njih dvojice da ode pre novembra.

  • +1 3
Link to comment
On 11. 9. 2023. at 12:50, Shaq said:

sve i da je zdrav, on je opet vise 5 nego 4..

enivejz, tesko da ce ivanovic docekati januar, ovde je pola igraca birao covic..

tako da ono, pokazalao se da su ambicije da se bude ikebana..:fantom:

ocekivao sam da ce ga namestiti™ al da ce to biti nakon 4 utakmice, to se nisam nad`o.

ko sto sam i ranije kazivao, dusko je sam sebi presudio™ pristajanjem na kompromise i na dovodjenja tea i bjelice..

devastiran™ sam da bih napisao ista duze, long story short, cirkus od kluba, . :fantom:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Znali su u NBA da menjaju trenera posle 4-5 utakmica u sezoni, a neće Čović. Nije ovo nikakva tragedija, da li je Ivanoviću glave došla tvrdoglavost i sujeta ili pristajanje na kompromise kod pravljenja rostera letos, tek tako je kako je. Ovo na šta liči tim posle Asvela sumnjam da može biti gore promenom trenera. Ključno je što nije delovalo da je Duško bio sposoban da nešto promeni. Njegove reakcije i prilagodjavanja u meču svodila su se na random izmene dok neko ne proradi, zaboravljanje igrača na klupi po 10+ minuta, završavanje meča sa Teom i Nedovicem pa kukanje na pressu kako nije bila dobra odbrana u završnim minutima, ponovljene situacije iz prošle sezone sa izgubljenim mečevima koji su bili skroz na našoj strani, egal mečevi koji obavezno odlaze u nepovrat u poslednja 2 minuta, itd… Previše sranja da bi se izgubila cela sezona dok se vidi može li tim kliknuti sa trenerom. Znakovi su bili tu i proletos, možda je trebalo tada odreagovati i biti proaktivan ali tek to bi izazvalo shitstorm ka rukovodstvu pa se išlo na pokušaj mirnih voda. Medjutim ne lezi vraže…

  • +1 1
Link to comment

Da li ekipa trenira u Pioniru?

U subotu popodne video sam neku fotku dece koja su se slikala sa Duškom, i par sati kasnije stiže vest da je bivši.

Mislim da su se deca slikala baš tada sa njim ispred Pionira.

To bi značilo da je održao trening, krenuo kući i da su ga posle toga obavestili da je bivši.

Link to comment

pred monako su trenirali u pioniru, a i ovaj trening sa grkom je bio u pioniru..

dusko svakako nije pristao na sporazumni raskid, al tacno se jebe coxu kad ni dinar ne ide iz njegovog dzepa..

Edited by Shaq
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...