Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Eleniko said:
 
 
mense čini da nam je ovaj kkp prosto loš mečap, tamo gde je partizan tanak - pod košem - mi smo za sada još tanji a tamo gde šure /crnci, šut/ mi nemamo odbrambene kapacitete sem ako se deda ne vrati u mod od pretprošle godine kada je školovao ledeja. mislim, nije da je rezultat nebitan ali bi voleo pre rezultata da vidim neke smislenije strukture u timu od kombina teo-nedović koje menjaju nejpir-hanga. sad kad je očigledno da je bolomboj prvi centar barem da se oko njega izgradi igra pa da se gradi odatle. s tim da stvarno verujem da je ivanovićev posao da do ovakvih zaključaka doÄ'e u pripremnom periodu a ne na samoj utakmici kao pre 2 dana.

Ne bih se složio da smo tanji pod košem, SedeoSamNaKamičku je prilično izgubljen, sem šuta nije ništa ponudio, tu bih prednost dao Tobiju, Bolomboj je bolji od Smailage, a Simonović od Balše. Jedino je Ledej problem, ali tu je DeDa penicilin za dotičnog, a imamo i Luku.
Prevaga će biti ko će biti bolji na pleju i tu će se odlučivati pobednik.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, J.R. Cash said:

 

Naravno da nije iskljucivo do trenera. Igraci igraju, treneri nemaju dzojstik.

Ono sto jeste do trenera je najbolji napad u Evroligi i igra vredna F4.

I najgora odbrana je do trenera

Link to comment
6 minutes ago, FPLS said:

Repati je totalno izgubio kompas, veceras je izvukao Kuzmica iz naftalina, a Tobija ostavio van 12.

Pa bolje i tako, nego da igra 5 min... Tobi iz nekih razloga ne liči na sebe... Verovatno Jos nedovoljno spreman, ko će ga znati...

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, FPLS said:

Repati je totalno izgubio kompas, veceras je izvukao Kuzmica iz naftalina, a Tobija ostavio van 12.

 

 

to je trebalo da uradi pred monako, sa bolombojem i kuzmićem pod košem bi imali veće šanse nego sa tobijem.

 

Link to comment
15 minutes ago, FPLS said:

Repati je totalno izgubio kompas, veceras je izvukao Kuzmica iz naftalina, a Tobija ostavio van 12.

ovo je vec za lazu lazarevica, bukvalno tobi sa prolivom i jednom vezanom rukom je korisniji od kuzmica 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...