Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Shaq said:

koji sistem, ko i prosle godine sve im se svodi 1na1.. 

 


Reci mi da ne razumes kosarku tako da mi ne kazes da ne razumes kosarku.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ne znam koji će nam kurac trener uopšte.

 

Gomilu slicnih poraza imate. Vodite 14-16 razlike i nadjete nacin da puknete. Znam da je sveta krava, ali to je iskljucivo do trenera...

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Gomilu slicnih poraza imate. Vodite 14-16 razlike i nadjete nacin da puknete. Znam da je sveta krava, ali to je iskljucivo do trenera...

pri tom za razliku od nas ne menjaju svake godine po 10 igraca, i imaju najboljeg™ trenera svih vremena™.. :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Gomilu slicnih poraza imate. Vodite 14-16 razlike i nadjete nacin da puknete. Znam da je sveta krava, ali to je iskljucivo do trenera...

Jesi li video na šta sam replicirao? Tebi boldovano deluje realno?

 

To ne pobija Željkovu krivicu, ne znam odakle to da je sveta krava kad je vrlo često kritikovan od strane nas.

Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Gomilu slicnih poraza imate. Vodite 14-16 razlike i nadjete nacin da puknete. Znam da je sveta krava, ali to je iskljucivo do trenera...

 

Naravno da nije iskljucivo do trenera. Igraci igraju, treneri nemaju dzojstik.

Ono sto jeste do trenera je najbolji napad u Evroligi i igra vredna F4.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Jesi li video na šta sam replicirao? Tebi boldovano deluje realno?

 

To ne pobija Željkovu krivicu, ne znam odakle to da je sveta krava kad je vrlo često kritikovan od strane nas.

 

Ma vidio sam. Sak vas sprda... Dajte loptu Panteru i razidjite se je legitimna taktika :fantom:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Naravno da nije iskljucivo do trenera. Igraci igraju, treneri nemaju dzojstik.

Ono sto jeste do trenera je najbolji napad u Evroligi i igra vredna F4.

 

Eh sad, + su do trenera, a - su do svega ostalog. Ok nisi bas tako napisao, ali nije ni daleko :)

 

Kaminski, Jaramaz, Dozer i Ponitka - rano je za suditi, ali za sad nije dobar prelazni rok

Link to comment

Fantastičan posao je uradio Robija prošle godine. Partizan je jedno duže vreme bio najbolja ekipa u Evropi i to u periodu kad svi timovi žele da budu u formi. Odlična, malo atipična selekcija, taktika i generalno stil igre, vođenje utakmica. I sada to meni na tom nivou izgleda dobro, ali su za sada PJ, Ponitka, Kaminski i Jaramaz mnogo slabiji od Egzuma, Papapetrua, Lesora i Madara, a Panter još ne igra kako ume. 

 

U poređenju sa Zvezdom mi Partizan trenutno deluje individualno slabije, ali značajno organizovanije, sa podeljenim ulogama i definisanim konceptom. Kod nas mi deluje da Duško insistira na old school principu da svi kreću od nule, da uloga mora da se zaradi i da je jako teško steći kredit, a ima veliki broj igrača i onda mali broj njih ima jasnu ulogu. Ne znam, više mi se sviđa Partizan za sada jer su mi veće šanse da će PJ da podigne formu, Ponitka da ozdravi , Kaminski da nađe svoje mesto dok će Panter sigurno igrati bolje, a kapiram da će doći i neki centar nego da će Duško uspeti da utegne pod konac Zvezdin tim. Mislim da ćemo mi na kraju da živimo i umiremo sa Šabazom, a on za sada ne deluje da mu srce kuca za ovaj klub i ovog trenera.

  • +1 1
Link to comment

Par plejmejkera odlično poznaje današnjeg protivnika, te se valja moliti bogovima da Šabaz bude u svom elementu. Prošle godine je u finalnoj seriji bio exposed kao slab šuter za 3 poena. Takođe bi valjalo da nas Toko ne natrpa mnogo i jako, ne znam zaista ko će njega čuvati. Nedović je fino ušao u sezonu, mogao bi on malo da povuče ekipu. Nadati se i Heketovom brzom ulasku u probleme sa faulovima. 

 

Vjerujemo u našeg Duloa...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, assignment said:

 

Pa dobro sada, ne kosta vas nista,  radi iz ljubavi, ne smeta previse  :D

Ne znam koji mu je kurac trebalo ono da nema ugovor. Riba - rak, ume da udari na patetiku kad se naljuti :D

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Ne znam koji mu je kurac trebalo ono da nema ugovor. Riba - rak, ume da udari na patetiku kad se naljuti :D

 

 

 

Pa jel se zna nesto npr. u vezi njegove plate ili duzine ugovora, mislim ono, mozda je to stvarno sve "na rec i hendsejk"

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

Pa jel se zna nesto npr. u vezi njegove plate ili duzine ugovora, mislim ono, mozda je to stvarno sve "na rec i hendsejk"

Ja znam mnogo, ali ne smem da širim. Prutić po guzi.

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...