Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ćenta said:

Ne, ne...jedno su želje i pozdravi a drugo ciljevi, ako uprava kaže cilj nam je to i to u tom pravcu treba da se projektuje tim, stručni štab, budžet,  sponzori,  dvorana, sezonske karte itd itd,  to što se do ove sezone govorilo idemo na prvo mjesto ABA lige, kup, prvenstvo,  a u EL dokle stignemo stigli smo, ove sezone je druga priča bila što se tiče EL i na toj bazi promjenjena dvorana, prodato mnogo više sezonskih a niko nije rekao osvajamo i EL pa da se ložimo dž. rečeno je ono što smo uglavnom i očekivali a hoće li se realizovati vidjećemo. Brljotine se jasno vide u startu, opet ostajemo kratki za pojačanja na petici, krilnom centru i bek šuter pa da se nešto kompletira za ozbiljnu košarku ove sezone.

 

Mc@ ako neko iz ovakve tri utakmice nije očekivao 3:0 ili bar 2:1 onda se nema šta tu tražiti,  motaj kablove kupi opremu, zatvaramo.

 

Ovo je najdosadnije kukanje u istoriji foruma

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

 

Ovo je najdosadnije kukanje u istoriji foruma

Molim lijepo, nemoj čitati, traži alibi u svakom glupom porazu i nadaj se, neće valjda opet.

Link to comment

Večeras, u zavisnosti od rezultata, ili osvajamo Evroligu ili teramo Duška i bar jedno tri do pet igrača. Ako izgubimo, imaćemo isti skor kao i komšije, samo što su oni zadovoljni situacijom i igrom, a mi ćemo da teramo pola ekipe i trenera pride...

  • +1 2
Link to comment

istine radi oni igraju dosta ozbiljniji i sistematičniji basket nego mi, kod nas je još uvek ne nazira šta je koncept. nema teorije da su sinoć zaslužili da izgube, oly je bukvalno iz očaja vratio utakmicu u svoje ruke.

 

prilično sigurno će nas ošuriti u derbijima budu li kamerunci igrali kako su već počeli - naročito ledej - mi nemamo s kim da pritiskamo pantera kao oly i prisiljavamo ga na greške, plus nema šanse da u ABA imamo suđenje koje su imali grci u ključnim trenucima utakmice sinoć.

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

istine radi oni igraju dosta ozbiljniji i sistematičniji basket nego mi, kod nas je još uvek ne nazira šta je koncept. nema teorije da su sinoć zaslužili da izgube, oly je bukvalno iz očaja vratio utakmicu u svoje ruke.

 

prilično sigurno će nas ošuriti u derbijima budu li kamerunci igrali kako su već počeli - naročito ledej - mi nemamo s kim da pritiskamo pantera kao oly i prisiljavamo ga na greške, plus nema šanse da u ABA imamo suđenje koje su imali grci u ključnim trenucima utakmice sinoć.

 

 

Pa sad, ne znam da li bih se složio sa tobom, nisam gledao njihovu utakmicu protiv Asvela, doduše Asvel i nije neki reper, gledao sam ih protiv Barse, iskreno, nisam video ništa posebno u njihovoj igri, činilo se da igraju tri dana, da ne bi dobili, mislim da, za sada, nemaju dostojne zamene za Lesora i Egzuma. Sinoć su izgubili dobijenu utakmicu, ali da ne zaboravimo da su Olimpijakosu falila tri bitna igraca u rotaciji, plus je Barcokas neshvatljivim potezima vratio Partizan u igru (počinje mu Fal drugo poluvreme, iz aviona se videlo da lasom ne može da uhvati Smailagića).

Nisam baš siguran, koliko god da smo krenuli loše sezonu, da ne možemo bar jednu da dobijemo od dve protiv komšija.

  • +1 1
Link to comment

Dan posle Monaka, a uoči puta u Bolonju na meč protiv Virtusa u petak, trener crveno-belih Duško Ivanović govorio je o Brazilcu. "Jago je u dobroj formi, biće u ekipi. Ako neko veruje u njega, to sam ja. Najviše od svih. I pokazaće se da je dobar igrač", kazao je crnogorski stručnjak.

Link to comment
12 minutes ago, Hroničar said:

Pa sad, ne znam da li bih se složio sa tobom, nisam gledao njihovu utakmicu protiv Asvela, doduše Asvel i nije neki reper, gledao sam ih protiv Barse, iskreno, nisam video ništa posebno u njihovoj igri, činilo se da igraju tri dana, da ne bi dobili, mislim da, za sada, nemaju dostojne zamene za Lesora i Egzuma. Sinoć su izgubili dobijenu utakmicu, ali da ne zaboravimo da su Olimpijakosu falila tri bitna igraca u rotaciji, plus je Barcokas neshvatljivim potezima vratio Partizan u igru (počinje mu Fal drugo poluvreme, iz aviona se videlo da lasom ne može da uhvati Smailagića).

Nisam baš siguran, koliko god da smo krenuli loše sezonu, da ne možemo bar jednu da dobijemo od dve protiv komšija.

 

 

mense čini da nam je ovaj kkp prosto loš mečap, tamo gde je partizan tanak - pod košem - mi smo za sada još tanji a tamo gde šure /crnci, šut/ mi nemamo odbrambene kapacitete sem ako se deda ne vrati u mod od pretprošle godine kada je školovao ledeja. mislim, nije da je rezultat nebitan ali bi voleo pre rezultata da vidim neke smislenije strukture u timu od kombina teo-nedović koje menjaju nejpir-hanga. sad kad je očigledno da je bolomboj prvi centar barem da se oko njega izgradi igra pa da se gradi odatle. s tim da stvarno verujem da je ivanovićev posao da do ovakvih zaključaka dođe u pripremnom periodu a ne na samoj utakmici kao pre 2 dana.

Link to comment
24 minutes ago, Eleniko said:

 

 

mense čini da nam je ovaj kkp prosto loš mečap, tamo gde je partizan tanak - pod košem - mi smo za sada još tanji a tamo gde šure /crnci, šut/ mi nemamo odbrambene kapacitete sem ako se deda ne vrati u mod od pretprošle godine kada je školovao ledeja. mislim, nije da je rezultat nebitan ali bi voleo pre rezultata da vidim neke smislenije strukture u timu od kombina teo-nedović koje menjaju nejpir-hanga. sad kad je očigledno da je bolomboj prvi centar barem da se oko njega izgradi igra pa da se gradi odatle. s tim da stvarno verujem da je ivanovićev posao da do ovakvih zaključaka dođe u pripremnom periodu a ne na samoj utakmici kao pre 2 dana.

Stoji to da se glavni zaključci donose u pripremnom periodu, ali retko koja ekipa krene da melje od starta sezone. Ako me sećanje dobro služi, Alba je prosle godine startovala sezonu u Evroligi sa jedno 4 ili 5 pobeda, pa je na kraju bila pri dnu tabele, sa druge strane, imamo primer komsija, koji su imali skor 4-9, igrali su toplo-hladno, pa je od utakmice sa Efesom kliknulo i do kraja imali 21 pobedu i 5 poraza, ako se ne varam.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Eleniko said:

 

 

mense čini da nam je ovaj kkp prosto loš mečap, tamo gde je partizan tanak - pod košem - mi smo za sada još tanji a tamo gde šure /crnci, šut/ mi nemamo odbrambene kapacitete sem ako se deda ne vrati u mod od pretprošle godine kada je školovao ledeja. mislim, nije da je rezultat nebitan ali bi voleo pre rezultata da vidim neke smislenije strukture u timu od kombina teo-nedović koje menjaju nejpir-hanga. sad kad je očigledno da je bolomboj prvi centar barem da se oko njega izgradi igra pa da se gradi odatle. s tim da stvarno verujem da je ivanovićev posao da do ovakvih zaključaka dođe u pripremnom periodu a ne na samoj utakmici kao pre 2 dana.

 

Sve to donekle pada u vodu, jer derbi je derbi

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

istine radi oni igraju dosta ozbiljniji i sistematičniji basket nego mi, kod nas je još uvek ne nazira šta je koncept. nema teorije da su sinoć zaslužili da izgube, oly je bukvalno iz očaja vratio utakmicu u svoje ruke.

 

prilično sigurno će nas ošuriti u derbijima budu li kamerunci igrali kako su već počeli - naročito ledej - mi nemamo s kim da pritiskamo pantera kao oly i prisiljavamo ga na greške, plus nema šanse da u ABA imamo suđenje koje su imali grci u ključnim trenucima utakmice sinoć.

 

 

koji sistem, ko i prosle godine sve im se svodi 1na1.. 

kod duska se i sa 10 novih igraca vidi vise akcija nego kod partizana nakon 3 godine pod robijom..

razlika je sto imamo previse nagomilanih mediokriteta, plus sto smo psihicki™ nestabilni.. u stanju sa da 30-35 minuta igraju odlicnu kosarku, i onda bukvalno jedan los potez ceo tim ukanali i svi zabagaju.. to smo vidjali i tokom priprema, a nastavlja se i sada kad je poceo regularni deo..

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

koji sistem, ko i prosle godine sve im se svodi 1na1.. 

kod duska se i sa 10 novih igraca vidi vise akcija nego kod partizana nakon 3 godine pod robijom..

razlika je sto imamo previse nagomilanih mediokriteta, plus sto smo psihicki™ nestabilni.. u stanju sa da 30-35 minuta igraju odlicnu kosarku, i onda bukvalno jedan los potez ceo tim ukanali i svi zabagaju.. to smo vidjali i tokom priprema, a nastavlja se i sada kad je poceo regularni deo..

Ne znam koji će nam kurac trener uopšte.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...