Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, booyaka said:


 

 


Imali smo prošle sezone 2:0 protiv Olimpijakosa i Makabija, dobili Fener kod kuće.
Danas svako može da se pobedi i od svakog da se izgubi.

 

Pa valjda ti logika jasno govori, imali smo ali opet nismo vidjeli f-8 jer smo prosipali protiv Žalgirisa,  Albe, Bajerna itd itd da se ne ponavljamo, znači zna se gdje treba popravljati skor!

Link to comment
1 hour ago, Orle Zmajević said:

 

Sta znam, nije smesno, ovo je dete bolesno.

 

Jel ovo Igor Butulija ispod ?

Zasto je bolesno, to je doba kada ispadaju zubi i rastu novi, svi imamo takve fotke iz tog perioda zivota.

 

Uostalom, slika je vrh svejedno, strast i ljubav.

  • +1 7
Link to comment
24 minutes ago, assignment said:

 

Ne znas gde sam bio pa nisam cuo? Halo, kvotovao sam tvoju izjavu da je 3:0 projektovano ili kako si se vec izrazio, nista vise. Ako je tebi katastrofa sto smo izgubili od F4 ekipe, so be it....  Mi Albu, Zagiris i Bajern retko dobijamo na domacem terenu, a kamoli u gostima.

Ciljevi ekipe za ovu sezonu su jasno iznešeni još tamo u julu, zbog toga smo promjenili dvoranu iz AN prešli u Arenu valjda možeš logički da zaključiš da to nije zbog Krke ili Studentskog Centra! To 3-0 niko nije projektovao ali se trebalo ostvariti da bi nam šanse za f-8 bile realne! Evo i komšije imaju 1:2, ali realno iz mnogo težih utakmica u odnosu na nas!

Link to comment
56 minutes ago, Ćenta said:

Evo i komšije imaju 1:2, ali realno iz mnogo težih utakmica u odnosu na nas!

 

šta mnogo teže

 

za nas je monaco ono što je maccabi za njih, mi bi ga pregazili ko plitak potok a oni se podaviše

 

monaco smo dobili samo kad je o-bradović jezikom laštio parket pionira prošle zime i jednom 2018 u eurocupu. statistika 2 pobede 7 poraza.

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment
53 minutes ago, Ćenta said:

Ciljevi ekipe za ovu sezonu su jasno iznešeni još tamo u julu, zbog toga smo promjenili dvoranu iz AN prešli u Arenu valjda možeš logički da zaključiš da to nije zbog Krke ili Studentskog Centra! To 3-0 niko nije projektovao ali se trebalo ostvariti da bi nam šanse za f-8 bile realne! Evo i komšije imaju 1:2, ali realno iz mnogo težih utakmica u odnosu na nas!

Mislim da imaš suviše poverenja u ono što Čović izjavljuje. A i tehnički nije rekao F8 već je najavio napad na sve trofeje.

 

Ali generalno ne bi se puno vezivao za predsezonske izjave, to je kod svih klubova na nivou želja i čestitki. Nisam pratio sva saopštenja ali bi me iznenadilo da na nekoj prvoj skupštini Asvela ili Albe ne stoji da je cilj plasman u plej-of.

Link to comment

Da se opustimo malo... Imam pitanje, a bilo je zapaženo na utakmici protiv Asvela... Gde nam je seksi crvenokosa tetka sa zapisničkog stola? Posle vidim da se preselila kod grobara, jeli je ona zaposlena u klubu ili je kod Arene... Kako god, da se reši to pod hitno :wub:

 

Edited by assignment
Link to comment

Ne, ne...jedno su želje i pozdravi a drugo ciljevi, ako uprava kaže cilj nam je to i to u tom pravcu treba da se projektuje tim, stručni štab, budžet,  sponzori,  dvorana, sezonske karte itd itd,  to što se do ove sezone govorilo idemo na prvo mjesto ABA lige, kup, prvenstvo,  a u EL dokle stignemo stigli smo, ove sezone je druga priča bila što se tiče EL i na toj bazi promjenjena dvorana, prodato mnogo više sezonskih a niko nije rekao osvajamo i EL pa da se ložimo dž. rečeno je ono što smo uglavnom i očekivali a hoće li se realizovati vidjećemo. Brljotine se jasno vide u startu, opet ostajemo kratki za pojačanja na petici, krilnom centru i bek šuter pa da se nešto kompletira za ozbiljnu košarku ove sezone.

 

Mc@ ako neko iz ovakve tri utakmice nije očekivao 3:0 ili bar 2:1 onda se nema šta tu tražiti,  motaj kablove kupi opremu, zatvaramo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...