Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

31 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Bolomboj je morao da izađe da dane dušom, ali je isto tako morao i nazad na parket veoma brzo.

 

Aj Laki ne zezaj. Lesor prosle godine igrao cele sezone 40 minuta, a Bolomboj koji od pocetka sezone nije skupio 40 minuta, ne moze da odugra 20 minuta u kontinuitetu jer mora da dane dusom. Pride lik izgleda kao moze ostatak ekipe da nosi na ledjima na vrh planine i nazad. 

 

NIje bilo nikakve potrebe da on izlazi, ako je vec Simon morao zbog 4 penala. Naprotiv, pokazalo se da nije smeo da izlazi...

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Laki preteruje u globalnom smislu, da je sve sranje, ali u nekim stvarima je u pravu, imamo igrace na parketu, koji nisu na nivou takmicenja. Ako ti je cilj TOP8, nemas vremena da cekas da se mladi Simonovic prilagodi ili izraste tokom sezone. Mitrovic po meni nije centar, nikad bio, ta prica je krenula kada se vratio iz Buducnosti, koliko se secam iz Zvezde je otisao sa pozicije 4.

 

Mi smo ove dve utakmice izgubili pre svega zbog napada, i sto u kljucnim momentima ne ulazi sut.

 

Ono sto mene brine je unutrasnja igra, to je tokom turnira u Minhenu npr. dobro islo preko Tea i Tobija. Pa majku mu, ako je neko sposoban da se spoji sa centrom, i da ide pnr onda su to Teo i Saban. Ali kako je krenula sezona, Tobi deluje kao amater, mek, cak se i nesto ne pokusava, ili protivnici to toliko dobro brane, nisam pametan.

 

I sut spolja me brine, krenemo potentno a kada dodje 4/4 ni tona vijagre nam ne bi pomogla da ga dignemo.

 

Da se nadovezem. To sto Covic prica po medijima je sasvim ok. Moze da prica i da osvajamo. TO je njegov problem i populsticki nastup. Mi po sastavu imamo tim koji je recimo 10, 11. Mozda poziciju ili 2 bolji. Mi smo realno kandidati za doigravanje, i to mnogo pre za taj plej in ili kako se vec zove nego da odmah upadnemo u top6. A tu moze i ovako i onako. 

 

Ne razumem iz tog ugla opservaciju da nemas vremena da mladi Simonovic sazre? Pa taj Simonovic je juce bio uz Tobija nas najbolji visoki igrac. A najgori igrac na terenu nam je bio najbolji igrac na papiru, Sabaz, koji je sazreo i ne mora da se ceka... 

 

Kao prvo, nasi igraci su zivi ljudi a ne masine i na njihovu igru dosta uticu stvari koje se desavaju oko njih. Taj Tobi moze svasta al je ocito u padu posle SP, kao sto je recimo Dobric cesto bio pocetkom sezone ranijih godina. 

 

I nikako se ne slazem da smo izgubili zbog napada. Izgubili smo zbog gubitka prednosti pod kosem, ili mozda realnije egala pod kosem. Sve ono sto nam je samo 1 igrac donosio 10tak minuta pre toga. To sto je bilo i nekih losih suteva, to je manji problem. Sut nekada hoce, nekada nece, nije to meni nikada problem. 

 

Presiroka nam je rotacija, nisu podeljene uloge i tu lezi sustina problema. Kada se to poslozi i mi cemo bolje izgledati, samo se plasim da Dusko ne nastavi da insistira da mu svi igraju, jer neki igraci (poput Sabaza) traze da imaju minutazu da bi isporucili to sto se ocekuje...

 

Edited by adasevic
Link to comment
6 minutes ago, salerokada said:

Da razbijemo šalom malo ovo tmurno raspoloženje na topiku

 

Ma kakvo crno tmurno raspoloženje, sutra, kad otresemo Virtus, vraćamo se ponovo u mod osvajanja Evrolige.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
13 minutes ago, adasevic said:

 

Da se nadovezem. To sto Covic prica po medijima je sasvim ok. Moze da prica i da osvajamo. TO je njegov problem i populsticki nastup. Mi po sastavu imamo tim koji je recimo 10, 11. Mozda poziciju ili 2 bolji. Mi smo realno kandidati za doigravanje, i to mnogo pre za taj plej in ili kako se vec zove nego da odmah upadnemo u top6. A tu moze i ovako i onako. 

 

Ne razumem iz tog ugla opservaciju da nemas vremena da mladi Simonovic sazre? Pa taj Simonovic je juce bio uz Tobija nas najbolji visoki igrac. A najgori igrac na terenu nam je bio najbolji igrac na papiru, Sabaz, koji je sazreo i ne mora da se ceka... 

 

Kao prvo, nasi igraci su zivi ljudi a ne masine i na njihovu igru dosta uticu stvari koje se desavaju oko njih. Taj Tobi moze svasta al je ocito u padu posle SP, kao sto je recimo Dobric cesto bio pocetkom sezone ranijih godina. 

 

I nikako se ne slazem da smo izgubili zbog napada. Izgubili smo zbog gubitka prednosti pod kosem, ili mozda realnije egala pod kosem. Sve ono sto nam je samo 1 igrac donosio 10tak minuta pre toga. To sto je bilo i nekih losih suteva, to je manji problem. Sut nekada hoce, nekada nece, nije to meni nikada problem. 

 

Presiroka nam je rotacija, nisu podeljene uloge i tu lezi sustina problema. Kada se to poslozi i mi cemo bolje izgledati, samo se plasim da Dusko ne nastavi da insistira da mu svi igraju, jer neki igraci (poput Sabaza) traze da imaju minutazu da bi isporucili to sto se ocekuje...

 

 

Pa iz ciste logike da je svaka utakmica bitna za kranji plasman...

 

Moguce je da Tobi zbog SP-a kuburi, mozda ima privatnih problem. Moje zapazanje u vezi njega datira od onog turnira u Minhenu, gde je izgledao bas fino sa Teom, da je plodio, a sada je u cabru. Njega kao dokazanog igraca trebas i moras iztrpeti da bi sto pre vratio na njegov nivo.

 

Ja nisam video nasu prednost pod kosem tokom jednog minuta sinoc... Neki poen Nedare posle ulaza, skupa su nam centri dali koliko 10-12 poena?

 

Sut nekad hoce nekad nece, mene cude te ogromne oscilacije suta tokom jedne utakmice, i kako pored 4-5 solidnih ili dobrih sutera, sve stane kada najvise treba...

 

Naravno da ce vremenom sve biti bolje, koliko bolje? Videcemo, sve ok....

Link to comment

Unutrašnja igra na žalost ne postoji, rol igra ne postoji, pop ne funkcioniše zato što je Tobi ostao zaboralvjen u Manili. Nadao sam se da je Šabaz malo brži, ima handle ali ga svaki protivnik brzo sustigne i anulira prednost koju napravimo iz pika, takođe se nadam malo "damara" da će pokazati, malo vatre i želje. Koliko je do plejmjekera, toliko je i do centara, ne znam zaista, sad je sve to daleko od dobrog.

Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

 

Pa iz ciste logike da je svaka utakmica bitna za kranji plasman...

 

Moguce je da Tobi zbog SP-a kuburi, mozda ima privatnih problem. Moje zapazanje u vezi njega datira od onog turnira u Minhenu, gde je izgledao bas fino sa Teom, da je plodio, a sada je u cabru. Njega kao dokazanog igraca trebas i moras iztrpeti da bi sto pre vratio na njegov nivo.

 

Ja nisam video nasu prednost pod kosem tokom jednog minuta sinoc... Neki poen Nedare posle ulaza, skupa su nam centri dali koliko 10-12 poena?

 

Sut nekad hoce nekad nece, mene cude te ogromne oscilacije suta tokom jedne utakmice, i kako pored 4-5 solidnih ili dobrih sutera, sve stane kada najvise treba...

 

Naravno da ce vremenom sve biti bolje, koliko bolje? Videcemo, sve ok....

23 poena ukupno, Bolomboj 11, Mitrovic i Simonović po 6.

Link to comment
24 minutes ago, Hroničar said:

23 poena ukupno, Bolomboj 11, Mitrovic i Simonović po 6.

 

Ipak 23, vidis kako moze da zavara. Ali ipak premalo, to je Cirbes davao u dobra vremena za poluvreme, lol

Link to comment

"...Zbog povišenog bezbednosnog rizika nikome od navijača iz Beograda, niti bilo kome od navijača Crvene zvezde koji imaju kartu neće dozvoljen ulaz u dvoranu. Karte su za kupovinu imali na raspolaganju samo i isključivo stanovnici lokalne regije Emilija Romanja. Kako je navedeno u dopisu svima koji su već kupili karte a ne potpadaju u ovu kategoriju – karte će biti otkazane, a novac će biti refundiran…“, navedeno je u saopštenju Virtusa iz Bolonje.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

 

Ko je to racunao? Forum, klub? Gde to stoji? Ili su tvoja licna ocekivanja? Cilj je F8, a on se ne ispunjava posle tri kola.... Da smo ovo sinoc dobili bilo bi super, i ja bih sa 2:1 bio sretan...

Pred početak sezone se istaknu ciljevi u sezoni, tako Bog zapovjeda i svi tako rade pa i Zvezdina uprava, valjda smo svi mogli to čuti i pročitati u sredstvima informisanja,  ne znam gdje si ti bio pa nisi čuo to? Ne kažem da je propast sezone zbog lošeg starta,  ali ove pobjede donose f-8, ne očekuješ valjda da će biti bolji skor protiv aždaja EL, Real, Barsa,  Oly, Fener, Makabi...osim 0-2 teško šta tu da otkinemo,  nama f-8 donose pobjede na strani protiv Žalgirisa,  Albe,  Bajerna,  Monaka,.....a mi tu proklizavamo doduše,  jeste na startu ali opet su to utakmice gdje se mora uštinuti neka pobjeda pa i "neočekivana"!

Link to comment
4 minutes ago, Ćenta said:

Pred početak sezone se istaknu ciljevi u sezoni, tako Bog zapovjeda i svi tako rade pa i Zvezdina uprava, valjda smo svi mogli to čuti i pročitati u sredstvima informisanja,  ne znam gdje si ti bio pa nisi čuo to? Ne kažem da je propast sezone zbog lošeg starta,  ali ove pobjede donose f-8, ne očekuješ valjda da će biti bolji skor protiv aždaja EL, Real, Barsa,  Oly, Fener, Makabi...osim 0-2 teško šta tu da otkinemo,  nama f-8 donose pobjede na strani protiv Žalgirisa,  Albe,  Bajerna,  Monaka,.....a mi tu proklizavamo doduše,  jeste na startu ali opet su to utakmice gdje se mora uštinuti neka pobjeda pa i "neočekivana"!

 

Ne znas gde sam bio pa nisam cuo? Halo, kvotovao sam tvoju izjavu da je 3:0 projektovano ili kako si se vec izrazio, nista vise. Ako je tebi katastrofa sto smo izgubili od F4 ekipe, so be it....  Mi Albu, Zagiris i Bajern retko dobijamo na domacem terenu, a kamoli u gostima.

Link to comment



Pred početak sezone se istaknu ciljevi u sezoni, tako Bog zapovjeda i svi tako rade pa i Zvezdina uprava, valjda smo svi mogli to čuti i pročitati u sredstvima informisanja,  ne znam gdje si ti bio pa nisi čuo to? Ne kažem da je propast sezone zbog lošeg starta,  ali ove pobjede donose f-8, ne očekuješ valjda da će biti bolji skor protiv aždaja EL, Real, Barsa,  Oly, Fener, Makabi...osim 0-2 teško šta tu da otkinemo,  nama f-8 donose pobjede na strani protiv Žalgirisa,  Albe,  Bajerna,  Monaka,.....a mi tu proklizavamo doduše,  jeste na startu ali opet su to utakmice gdje se mora uštinuti neka pobjeda pa i "neočekivana"!


Imali smo prošle sezone 2:0 protiv Olimpijakosa i Makabija, dobili Fener kod kuće.
Danas svako može da se pobedi i od svakog da se izgubi.
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...