Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, booyaka said:

Mitrović je sa 14 minuta na terenu bio druga petica, Bolomboj je bio 21 minut na terenu i bio je prva petica.
Može se raspravljati jedino što je Tobi bio samo 5 minuta na terenu, ali pretpostavljam da je tako raspoređena minutaža pred duplo kolo EL.
 

tobi je klupiran zbog odbrane, a bolomboj je skupio vise minuta zbog lukinih lucnih greski, nije nista rasporedjivano zbog el..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Laki brate odmori malo nije dobro za zdravlje da mracis toliko.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

moracemo ga negde odpratiti. ili ovde ili na tviteru :D

dupli mrak

Link to comment

Zabrinjava ova Tobijeva hibernacija, ako se uskoro ne probudi i ne trzne izgubili smo još jednu ionako deficitarnu poziciju, ovo sa Bolomboj&Mitrović je ko pivo grejpfrut. Bojim se da nas svaka uigrana EL ekipa može lako zatrpati poenima na ovakvu našu postavku odbrane, to smo vidjeli od Žalgirisa čim su se malo skoncentrisali pogađali su i trapli nas na sve načine.

S druge strane ohrabrujuće  što je Hanga baš ozbiljno zagrizao isporučuje svoj dio igre maksimalno. ŠaHbaz je ko mačja guza i njemu se mora prepustiti komanda tima, Teo 'teo to ili ne alternativna pozicija, Nedović se otpisao još prošle sezone teško da on šta kvalitetno doprinese u jakim utakmicama.

Bojim se da i Duško nije neki trofejsni trener, može on ekipu podići na neki nivo ali kad dođe biti ili ne biti on se pogubi.

 

Još u vezi sinoćnje utakmice, Čačani razigrani pružili su solidan otpor našem timu koji je i timski i pojedinačno jači.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Ćenta said:

Zabrinjava ova Tobijeva hibernacija, ako se uskoro ne probudi i ne trzne izgubili smo još jednu ionako deficitarnu poziciju, ovo sa Bolomboj&Mitrović je ko pivo grejpfrut. Bojim se da nas svaka uigrana EL ekipa može lako zatrpati poenima na ovakvu našu postavku odbrane, to smo vidjeli od Žalgirisa čim su se malo skoncentrisali pogađali su i trapli nas na sve načine.

S druge strane ohrabrujuće  što je Hanga baš ozbiljno zagrizao isporučuje svoj dio igre maksimalno. ŠaHbaz je ko mačja guza i njemu se mora prepustiti komanda tima, Teo 'teo to ili ne alternativna pozicija, Nedović se otpisao još prošle sezone teško da on šta kvalitetno doprinese u jakim utakmicama.

Bojim se da i Duško nije neki trofejsni trener, može on ekipu podići na neki nivo ali kad dođe biti ili ne biti on se pogubi.

 

Još u vezi sinoćnje utakmice, Čačani razigrani pružili su solidan otpor našem timu koji je i timski i pojedinačno jači.

 

Mislim da je prvenstveno na treneru da pronađe način da ga iskoristi, momak je dokazani igrač koji je sposoban da doprinese, a ne da ga klupira nakon 3 minuta. Uz to u napadu ga koristiti sami za šut iz popa može samo amater. Pa i amateru bi palo na pamet da može nešto i iz rola.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

pisao sam da sam prošle nedelje sreo mutu nikolića kako pije pivo i cepa pršut kod 6 topola na savi, fin čovek, nisam hteo da pitam da li bi nam se ponudio ali mislim da bi zadovoljio lakija

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mislim da je prvenstveno na treneru da pronađe način da ga iskoristi, momak je dokazani igrač koji je sposoban da doprinese, a ne da ga klupira nakon 3 minuta. Uz to u napadu ga koristiti sami za šut iz popa može samo amater. Pa i amateru bi palo na pamet da može nešto i iz rola.

Body language mu je bio očajan, sporo se otvarao za pik. Napravio je dva faula, jedan u napadu, pripalio dva puta i promašio, a u odbrani zakasnio dva puta. Za 4 minuta super učinak, dobro mu Duško šamarčinu nije zavalio. Slažem se da mu je mogao dati još koji minut u 2 poluvremenu, ali voli Duško tako da šilji i djeli vaspitne i to radi na iskusnim igračima. Generalno rol nam ne ide baš najbolje, više su poena dali igrači Borca iz reketa nego mi, a mi imali 13 ofanzivnih skokova. Trebalo bi da imamo neku širinu u napadu pored ovakvih šutera, ali Nejpir i Teo baš i ne prave prednost prodorom, Nedović bi trebao biti taj bek koji će iz pika napasti prodorom, ali bojim se da on nema taj kvalitet.

Edited by Jesper23
Link to comment

Tobi je doslovno definicija roll igrača, hvata sve živo, lepljivi dlanovi, posprema u koš u ogromnom procentu.

Ako to sa Teom i Nejpirom i Jagom ne može da funkcioniše, NIJE problem do Tobija.

Link to comment

Odigrali smo 5 zvanicnih utakmica. 4 smo pobedili (ugalvnom lagano) i jednu izgubili tako sto smo prosuli 10 tazlike u poslednjih 5 minuta... 

 

Citajuci komentare a da nemas pojma o cemu se radi zakljucio bi da se borimo za opstanak, da smo pukli 4 utakmica sa 20+ razlike i da smo jednom promasili sut za pobedu. 

 

Ima i te kako prostora za kritiku, i kod igraca i kod Duska, al brate jedno je kritika a drugo bombas samoubica stil kukanja i zapomaganja... 

 

 

Edited by adasevic
  • +1 3
Link to comment

Tobi svakako mora da dobije vise prostora, tj. bolje reci mora da dobije prostora. U Laktasima je dobio pa je bio najbolji na terenu. Doduse, pogodio je prvu trojku koju je opalio pa je to posle islo dosta dobro. Istina je da pozadi deluje bas neodgovorno, a da napred cesce voli da opali za 3 nego da se urola unutra. 

Nesto slicno je bilo sa Nedovicem prosle godine kada je umesto da ide na ulaze pokusavao da se uvede u mec sutem za 3... Da li je to sad slucaj sa Tobijem ne znam, ali deluje kao da to Repa prilicno iritira te da se odlucuje na ovaj vid "kazne"... ne znam kako bih drugacije objasnio Tobijevu minutazu. 

 

Duga je sezona, ali bas bole porazi kao ovaj u Kaunasu a narocito bas tamo jer su nam porazi postali preslikani... Protiv njih moras da igras 40 minuta. Svaki sekund manje ce ti se obiti o glavu... 

 

 

Edited by adasevic
Link to comment
Just now, adasevic said:

ne znam kako bih drugacije objasnio Tobijevu minutazu.

 

dulo ima 7 visokih koje rotira, ako se iko razigra do kraja sezone da casti

  • +1 1
Link to comment

Sustinski je glavni problem minutaza Ilica na ustrb Tobija. Nit ko misli da je Dalibor bolji igrac niti da moze vise da doprinese, te je iz te perspektive jasno da je u pitanju neko skolovanje Tobija. Ocekujme da se to vrlo brzo promeni, ali recimo da je i to deo uigravanja... 

 

Da stvar bude grdja poraz u Litvaniji je najmanje posledica toga...

Link to comment

ilic je tu od pocetka, tobi je bio na sp sa slovenijom, kod trenera starog kova tipa dula dukljanina, pripreme igraju bitnu ulogu, tj onaj ko je prosao kompletne ima prednost u odnosu na ove koji su dosli posle zavrsteka ostalih obaveza

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...