Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ne kapiram, jesu ljudi ocekivali 34-0 skor?

 

Da vas obavestim, imamo dobar tim, ali nismo favoriti za osvajanje i ulazak u top 8 je vrhunski rezultat i jedan od najvecih rezultata u istoriji kluba.

 

Za ulazak u top 8 ce trebati verovatno tek nesto malo vise od 50 posto pobeda, a mozda cak i 50 posto, ako bude takva sezona, plus sada ima i plej-in.

 

Poraz od Zalgirisa u gostima je u sustini i normalan i ocekivan. Da pravim neka predvidjanja i da nam predvidim optimisticno neki skor od 20-14 recimo, opet bih nam u tih 14 poraza uracunao poraz od Zalgirisa u Litvaniji.

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, Hele said:

Da vas obavestim, imamo dobar tim, ali nismo favoriti za osvajanje i ulazak u top 8 je vrhunski rezultat i jedan od najvecih rezultata u istoriji kluba.

 

S obzirom koliko se uložilo u tim, neulazak u top 8 bi bio debakl.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

S obzirom koliko se uložilo u tim, neulazak u top 8 bi bio debakl.

Mislim da su i sa ovakvim budžetima večiti(po budžetu) ispod Reala, Milana, Olija, PAO, Monaka, Barse, Efesa i Fenera.

 

To je osam ekipa. Makabi je sada nešto jeftiniji od večitih rekao bih, kao i Virtus i Bajern. Ostali su daleko ispod.

 

Dakle večiti su 9. i 10. E sad, ne znam kakva će biti situacija kad mi dovedemo ovu zver i ako Zvezda dovede još nekog...

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, red star forever said:

Dakle mi smo u najboljem slučaju deseti. 

 

Kad dovedemo ovu zver, nećete biti u prvih devet. Mada ja ipak mislim da će biti doselekcije, da li neko umesto Bjelice ili još jedan defanzivno potentan igrač uz Hangu, videćemo.

Edited by Milošica
Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

S obzirom koliko se uložilo u tim, neulazak u top 8 bi bio debakl.

Sve i da je tako, nije potreban skor 34-0 da bi se uslo u top 8.

 

Valjda su ljudi svesni da cemo u sustini svaku drugu tekmu gubiti, sa povremenim prekidom tog niza. To je u najboljem slucaju.

 

Hoce li se posle svakog poraza smenjivati Dusko?

  • +1 1
Link to comment

Sve je to lepo, ali ako nam Mitar bude prvi centar, a Teo bude cepao 25+ minuta naš realan skor je 12-22.

Ovo nije nikakva kritika Tea i Mitra, oni su juče odigrali na nekom svom maksimumu.

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, MiddleClass said:

Dan mrmota :D

 

jbg, zalicemo za Dedinom trojkom da odemo na +11 valjda

Po mom misljenju, prelomni momenat, ako pises o sutu Dede iz kornera kod klupe. Tacno 8 min do kraja pri rezultatu 52-61. Dakle, sut za plus 12...

  • +1 3
Link to comment

Moja ocekivanja ne idu dalje od sledece nedelje i duplog kola. Prvo da urucimo otkaz Obradovicu i da padne jedno bambergovanje Monaka dok su mu noge u blatu, pa tezak porodjaj od pobede u Bolonji u neatraktivnoj utakmici sa mnogo gresaka, kako to vec ide kad se igra druga utakmice u duplom kolu.

Link to comment
6 minutes ago, Defunctus said:

Moja ocekivanja ne idu dalje od sledece nedelje i duplog kola. Prvo da urucimo otkaz Obradovicu i da padne jedno bambergovanje Monaka dok su mu noge u blatu, pa tezak porodjaj od pobede u Bolonji u neatraktivnoj utakmici sa mnogo gresaka, kako to vec ide kad se igra druga utakmice u duplom kolu.

I onda otresemo i sledeceg protivnika i baskarimo se na 4-1

Link to comment
1 minute ago, nahbar said:

I onda otresemo i sledeceg protivnika i baskarimo se na 4-1

Moze i te nedelje biti scenario sa drugim Obradovicem koji nam sa dva vezana poraza izlazi na megdan. Barsa pa Oli u gostima nije bas srecan raspored.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...