Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Nikad mi nije jasno, kako iz tvrde utakmice napad za napad, strpljivo se skupi nekih osam poena prednosti i onda najednom zglajžemo u rupu nasred ulice i ovi nas zatrpaju tonu koševa ko od šale? 0:13 za minut i po? Hoće tad i trojke i poeni u padu, kod nas niko među živima da stane na loptu, da razvučeš napad, presjecaš njihove napade faulovima ali jok, guske u magli i to ti je.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Defunctus said:

U ovosezonskom rosteru zaista nije neophodno da Nedovic preuzima na sebe kad se lomi utakmica. 

 

da to ne bi radio on mora da bude na klupi.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Realno, Radonjic je tek imao milion bagova u zavrsnicama.

 

Nisam nimalo odusevljen Ivanovicem, ali ne bih bas ni da polivam govnima trenera zbog tesnog poraza na neprijatnom gostovanju gde mu se veci deo nosilaca (Nejpir, Gedraitis, Nedovic, pa i Tobi) nije pojavio na utakmici.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

šta sad, pored Bahara ne valja ni Ivanović?

 

utakmicu nisam gledao, ali nebitno. prošle sezone je prilično dobar posao napravio u odnosu na to kada je i šta je preuzeo.

 

sad je sam birao tim, mislim u meri u kojoj je to moguće pored Čovića, pa treba videti na šta će to da izađe. jedino ako zaređa sa nekom serijom poraza, ali nešto ne verujuem u to.

 

gostovanje je jedno od težih u EL, poput gostovanja Makbiju npr, tako da poraz nije nikakvo iznenađenje. nikome tamo pobeda nije upisana i sigurna pa nije ni vama. Asvel je kurton, slažem se da nije to neka mera, kao što nije ni naša jučerašnja pobeda tamo.

 

na kraju krajeva, teško ćete i naći trenera sa takvom kilometražom u EL. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Ja sam pogledao samo poslednjih šest minuta, tako da slobodno u meni tražite krivca. :)

 

Ako se ne varam njihova petorka koja je okrenula rezultat je Butkevičijus-Ulanovas-Šmits-Manek-Hejs? Ulanovasa čuva Nedović i posle svakog udvajanja ide višak. To je morao Hanga da čuva. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, smooth.Op said:

Ja sam pogledao samo poslednjih šest minuta, tako da slobodno u meni tražite krivca. :)

 

Ako se ne varam njihova petorka koja je okrenula rezultat je Butkevičijus-Ulanovas-Šmits-Manek-Hejs? Ulanovasa čuva Nedović i posle svakog udvajanja ide višak. To je morao Hanga da čuva. 

 

To zna naravno svako ko je ikada kročio na košarkaški teren sem našeg trenera.

 

Ali ima još urnebesnijih momenata;

 

Quote

"Igrali smo mekano, u poslednjoj deonci nismo igrali odbranu. Ove utakmice se dobijaju odbranom. Ulanovas je igrao dobro pod košem, sjajno su igrali pod košem, a mi loše u odbrani."

 

Pazi ovog pajsera, utakmice se dobijaju, odbranom? Pa nije valjda? Nedara ti igra odbranu u zadnjih pet minuta i čuva Uljanovasa?

Hanga na klupi? Bolomboj na klupi, a preuzimaš sve?

 

Kakav je to pacer.

 

  • Hvala 1
Link to comment

To jeste bio ozbiljan wtf - odluka da se preuzima sve sa Teom i Nedom u petorci. 

Smena bi naravno bila budalaština, 11 novih igrača, 4 utkmice, 3 pobede stoka razlikom i tesan poraz u Kaunasu. 

 

Meni se ova selekcija inače ništa ne dopada. Pomenuti Radonjić bi posle prvog treninga sa ovim timom digao ruku na se. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...