Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Teo porodjaj večeras. Nadajmo se da je samo pritisak debija pred domaćim navijačima inače smo najebali sa njegovim minutima. Duško morao Hangu da drži na pg jedno vreme što dovoljno govori.

 

“Pizdo grobarska” za Lovernja :isuse: Jadno

Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

Teo porodjaj večeras. Nadajmo se da je samo pritisak debija pred domaćim navijačima inače smo najebali sa njegovim minutima. Duško morao Hangu da drži na pg jedno vreme što dovoljno govori.

 

“Pizdo grobarska” za Lovernja :isuse: Jadno

Da ispune kvotu debilane. Bez ikakvog razloga

  • +1 2
Link to comment

i ovako rastimovani rutinirismo najlosiju ekipu el..

no opet previse kotraverzi i misterija..

javna je tajna da je bdzelika zavrsio svoje kod nas a pod dva kuz, ilic i lazaraevic nemaju sta da traze u 12 u el ako su yago, deda i bolomboy zdravi, a tesko da su sva tri bila nezdrava™..

  • +1 1
Link to comment

prva pobeda na otvaranju sezone od 2015

 

malo je do tradicionalno neugodnog  rasporeda, ali bilo je i poraza pd Darušafake kući

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, MeanM@ said:

Da ispune kvotu debilane. Bez ikakvog razloga

 

Za nas normalne bez razloga, za njih je dovoljan razlog što je pre sto godina igrao za Partizan... 

Link to comment

Dobra utakmica, sa manjom krizom u 3/4 sto je i normalno, ipak i prorivnik se oita za nesto. Kuz me je ugodno iznenadio odbrambeno, Ilic je svoje minute kupio u aba nastupu, Šabaz je majstor.

Njihov trener bi mogao brudi reci nemoj da ja vise,nije ovo za mene, alu dzaba, dziber.

  • +1 1
Link to comment

Steta samo sto je sledece kolo jedno od gadnijih gostovanja sa dosta tenzije. Bilo bi lepse da laganije udjemo u sezonu, u cisto kosarkaskoj atmosferi, bez nepotrebnih politickih tema.

Link to comment
3 hours ago, Eleniko said:

 

Pogodio si ko u svojim analizama 

 

Da, pošto smo vrhunski odigrali sa jednim bekom i bez četvorki :laugh:

 

Imali smo ogromnu sreću da otvorimo sezonu kod kuće protiv jednog od dva nasjlabija tima u EL, otreženjenja će vrlo brzo uslediti.

Edited by VoodooDerina
Link to comment

Predivno veče u Areni, ne pamtim kada je ova velelepna dvorana bila ovako ispunjena, sigurno ne godinama i prava košarkaška atmosfera. Padaće ovde i mnogo jači od večerasnjeg protivnika, koji, ruku na srce, ima samo jednog vanserijskog igrača - Nanda De Koloa. Samo jedno imam još da kažem a to je:

GAZI!!!8269719ff3a134fd738039aa9a12ed17.jpg

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

Jel je i na običnim El grobarskim tekmama cela Arena stajala? Obilato mi ide na qrac ovaj tupavi fudbalski običaj. Znači sedim i gledam tekmu na ekranu na plafonu.

Da postoji redarska služba i sklanja debile sa ulaza i stepenica ne bi se moralo stajati.

Na nivou 400 svi ulazi i stepeništa u ravni terena puni.

Celu sam utakmicu prestajao.

Asvel vrhunska EC ekipa, imaće jednocifren broj pobeda u EL.

Koliko smo mi dobri videćemo.

Edited by sigurnost
  • +1 2
Link to comment

Jel zna neko zašto nisu igrali Jago i Bolomboj?

 

Asvel jeste slab ali treba i biti bolji za 20 razlike od nekoga u Evroligi i to nekomplentni i neuigrani. Jedva čekam jače protivnike.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...