Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, smooth.Op said:

Ja pričam o tome da je bilo očigledno na dosta utakmica da je prijavljeno znatno više ljudi u hali nego što je zaista bilo. I to je par puta baš bezobrazno visok broj bio. 

 

Ne znam šta je problem sa sezonskim kkp? Obnovljeno 90% sigurno, plus još tri hiljade u slobodnoj prodaji i jedina brojka koja nije jasna i može biti manipulacija je 2000 za organizovane. Da li je to prošle godine računato u ukupan broj sezonskih ili nije. I verovatno su prošle godine vodili računa kad prijavljuju broj gledalaca u EL, da svakom narednom bude malo više, a u suštini je arena bila na svakoj od tih dupke puna. 

 

Ma, nema problema sa sezonskim u KKP, prodato je 16.500..... vidi ga, prolete Deda Mraz na sankama.... e, jebi ga, sto se ne okrenu na vreme. Kazem ti, kao tebe sad sto gledam, da sam pruzio ruku kroz prozor mogao sam da ga dotaknem. Tako mi tupea, ne bih te ja lagao, prolete kao ptica.

Link to comment
24 minutes ago, smooth.Op said:

Pa meni samo ostaje da se obratim Deda Mrazu kad ispušim opet da kupim pojedinačnu. 

 

Bukvalno ne znam da neko nije obnovio sezonsku. 

 

Naravno da su skoro svi obnovili. Skoro svih desetak hiljada koliko je realno prodato. "Obnovice" i ovih 3-4 hiljade sto je podeljeno. 16.5 hiljada sezonskih je Ostoja prodao koliko sam ih ja prodao. Isto vazi i za ovih skoro 13 hiljada koliko je Covic prijavio da je prodao. I po tih desetak hiljada koliko je zapravo otislo je fenomenalno i pokazuje kakva nas sjajna sezona ceka ako nesto ne sjebemo van terena, za sta smo inace majstori. Sve preko toga je klupska patkometrija.

Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

na talasu repstativnog jedinstva deluje da smo malo olabavili patkodrkicu, nadam se da će potrajati filing.

 

hoce.

do prve zvanicne utakmice bilo kog kluba protiv bilo koga

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Naravno da su skoro svi obnovili. Skoro svih desetak hiljada koliko je realno prodato. "Obnovice" i ovih 3-4 hiljade sto je podeljeno. 16.5 hiljada sezonskih je Ostoja prodao koliko sam ih ja prodao. Isto vazi i za ovih skoro 13 hiljada koliko je Covic prijavio da je prodao. I po tih desetak hiljada koliko je zapravo otislo je fenomenalno i pokazuje kakva nas sjajna sezona ceka ako nesto ne sjebemo van terena, za sta smo inace majstori. Sve preko toga je klupska patkometrija.

Kolika je potraznja bila ne sumnjam da je prodato barem 13-14k karata. Verujem da je Ostoja na to nakalemio 2k za "najvernije". Ja licno znam dvocifren broj ljudi koji su ove sezone kupili sezonsku a prosle nisu, cak i dosta njih koji su online probali da kupe a nisu uspeli. Sa druge strane ne nam nikoga ko je imao kart prosle sezone a da ove nije obnovio.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, nick1986 said:

Kolika je potraznja bila ne sumnjam da je prodato barem 13-14k karata. Verujem da je Ostoja na to nakalemio 2k za "najvernije". Ja licno znam dvocifren broj ljudi koji su ove sezone kupili sezonsku a prosle nisu, cak i dosta njih koji su online probali da kupe a nisu uspeli. Sa druge strane ne nam nikoga ko je imao kart prosle sezone a da ove nije obnovio.

 

Dobro, OK, prodao je koliko kaze da je prodao. Kao da ima neke veze. Ne znam sto se i ja mesam, ko slepo veruje coveku koji je "istopio" zenin auto pa prijavio da je ukraden da bi naplatio osiguranje to je njegov problem. 

Link to comment

kao 16 igraca, a mi za prvu tekmu u sezoni medju 12 imamo beskoristnog ilica, ultra beskoristnog kuzmica(koji je by the way 4. centar u tih 12), plus lazarevic koji nije odigrao ni jednu utakmicu u pripremnoj fazi, tj ni ne zna se dal se oporavio od povrede.. 1 jak uvod™ u sezonu:fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...