Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Smrdljiva laž (ne tvoja), nikakva povreda već STANJE, što je bilo poznato apsolutno svakom kog iole zanima košarka.

Čovek je nesposoban za profi košarku, Čokara je rešio da se još malo ugradi uz novog Raduljicu, i to je to.

 

PS

Kukao sam o tome kad je potpisao, naravno bez ikakvog osnova.

spacer.png

Bjelicinu ulogu u ekipi su mogli da obavljaju mlade cetvorke Djokovic i Gacic, od njih bi klub  barem imao koristi u buducnosti a ne bi nista kostali . Ovako su liferovani iz kluba.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Kaze drug Markos da je Bjelicina povreda takva da zahteva visemesecno odsustvo, i da je jako blizu kraju karijere.

 

Posebno je za Lakija napomenuo, da Bjelica nece uzeti ni dinar od kluba.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, smooth.Op said:

Ja jedva čekam brojke iz arene za ABA ligu. Kad čika ćoki nakuca 7564 gledaoca protiv studentskog centra. 

 

Nisam ja siguran da cemo ABA ligu igrati u Areni, bar ne sve utakmice, Bice tu dosta prigodnog trenutnojezauzetizma.

Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Ja jedva čekam brojke iz arene za ABA ligu. Kad čika ćoki nakuca 7564 gledaoca protiv studentskog centra. 

 

Ostoja to radi suptilno, okrene tocak pa na kojem broju se loptica zavrti toliko ima prodatih sezonskih. Od njih zaradi milione pa onda digne kredit da plati porez. Onaj isti porez za koji mu je drzava vec dala pare da plati.:kecman: Hic Rodos, hic kredit.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ja pričam o tome da je bilo očigledno na dosta utakmica da je prijavljeno znatno više ljudi u hali nego što je zaista bilo. I to je par puta baš bezobrazno visok broj bio. 

 

Ne znam šta je problem sa sezonskim kkp? Obnovljeno 90% sigurno, plus još tri hiljade u slobodnoj prodaji i jedina brojka koja nije jasna i može biti manipulacija je 2000 za organizovane. Da li je to prošle godine računato u ukupan broj sezonskih ili nije. I verovatno su prošle godine vodili računa kad prijavljuju broj gledalaca u EL, da svakom narednom bude malo više, a u suštini je arena bila na svakoj od tih dupke puna. 

Link to comment

Problem je što se to tako ne radi, niko ne prodaje sezonske da popune 80% kapaciteta dvorane (ako ih je uopšte i toliko prodato, što reče harper), nego 60-65%, a ostatak su dnevne karte, jer tako klub prihoduje znatno više.

Link to comment
On 18. 9. 2023. at 20:25, Shaq said:

pevac nam vise izgleda kao da je upitanju izvlacenje para, nego nesto kosarkaski smisleno..

dovodjenje bjelice na postojecih 7 visokih je brainfart u rangu potpisivanje raduljice.. 

da se razumemo nije ni izbliza beskoristan kao raduljica i nije da imam nesto protiv njega, iako je em u godinama, em hronicna povreda koja ne moze da se sanira, ali onda nije trebalo dovesti minimum 4 visoka od ovih koji su dosli..

daklem, da je doveden davis umesto tobija i bolomboja, da je dovedene legit cetvorka, da nije dovoden simonovic, da nije produzen kuzmic, onda ne bih imao nista i protiv ovakvog belog, koji je fakticki neupotrebljiv..

daklem:

davis, mitrovic, bjelica

sengelia, davidovac 

bi imalo nekog smisla, ovako imamo totalnu papazjaniju, gde bjelica sluzi samo za gomilanje, ne donosi nikakav kvalitet u odnosu na postojoce kvazi cetvorke i petice..

 

simonovic mi deluje da je dosao kao usluga zalizanom, koja je za uzvrat ugovore martina i bentila preusmerio u japan i tunguziju..

 

produzavanje kuzmica pa i lazarevica u situaciji gde si doveo dedu, takodje nemaju veze sa mozgom.. missim lazarevic i nekako, da se vrti tu oko 14-e pozicije.. al za kuzmica nece biti mesta ni u kls-u i kupu, a produzen na 2 godine, klasicno ispumpavanje para..

 

sto se tice bekova, deluje mi da je neda blizi da bude van 12 nego li lazic..

 

sve u svemu, cirkus od tima, pola tima birao di, pola chox, nema tu leba, nazalos` :fantom:

 

bjelica povredjen? oh what a surprise.. not

sto bi rekao mao ce tung, inace moj dobar prijatelj, dzabe slepom crtati i gluvom govoriti

:fantom:

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...