Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Eleniko said:

 

jovanoviću su dodali u spisak grehova i džejlin adamsa mislim

 

Jbg, u vreme kada su dovođena pojačanja u Zvezdu (Adams, Bentil, Martin, Holand) Jovanović je bio na EP juniora u Izraelu kao selektor, pa nije baš imao mnogo vremena da vrti kataloge sa igračima, pa je birao navrat-nanos. Al sigurno je on birao, Nebojša Čović se ne bi mešao u to.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment
Raspali PAO u tom trenutku vodi Radonjić koji bolje poznaje Zvezdin tim nego VJ i ima dosta motiva protiv bivšeg kluba. To je ipak bila prilična koska.
Baskonija u gostima se još i da podvesti kao kiks ali su čak i oni imali dobru sezonu i zamalo izvisili za F8
 
E sad da li bi VJ ostao na klupi da je ubedljivo dobio Zadar, to već ne znam ali se glasno pominjalo da mu se i pre tog meča tražila zamena.
PAO u Pioniru je čist poraz VJ, utakmica koju nije uspeo rutinski da privede kraju.
Protiv Baskonije smo vodili celo prvo poluvreme.
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Laki bolje prenese emociju

 

Pa sad zavisi koji zanr ti se vise svidja. Shaq kad kuka, nekako osetis potrebu da ga potapses po ramenu i kazes - bice bolje brate... kod Lakija kad procitas sta je napisao, skapiras da je vec skocio sa mosta...

  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

 

Pa sad zavisi koji zanr ti se vise svidja. Shaq kad kuka, nekako osetis potrebu da ga potapses po ramenu i kazes - bice bolje brate... kod Lakija kad procitas sta je napisao, skapiras da je vec skocio sa mosta...

Meni dođe da kažem Šeku - aj ne seri brate, samo kukaš. Kod Lakija je već ozbiljnija situacija, kuka i on ali ne reda i vica radi nego je iskreno potrešen. Ja se u ovim "polako, pripreme, nekompletni smo" upisi u stvari njemu obraćam :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...