Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts




On je preuzeo tim od Jovanovica posle one zajebancije u predsezoni i teskog rasporeda na pocetku. Uzeo je..lakse tekme koje su dollazile, ali i nove igrace. Sa Kampacom je izduvao fajt za F8 od Albe i Zalgirisa. ABA od Cibone mislim, itd...
 
Cuj vratio se 0-2 protiv kkp, gde se vratio??
 
Nisam protiv Ivanovica, ali pisati kako je on uradio nesto, pa nije. Ove igrace sto je imao u CZ..pa mislim da niko nikad nije imao, niti ce imati.


Prvo, Ivanović je preuzeo Zvezdu na 1:6 skoru.
Drugo, Kampaco je odigrao poslednjih 9 kola u EL uz bilans 7:2.
Da je Zvezda imala prednost domaćeg terena osvojila bi i ABA.
Overall ovo je mnogo bolji tim nego prošlogodišnji, i tu je Nedara u pravu.
Link to comment

pa nije on propo - samo - zbog EL nego zbog poraza kod kuće u ABA, da je samo EL ko zna koliko bi se čvario na klupi, sigurno bi vodio tim protiv asvela koja je bila prva ivanovićeva

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

Pitanje za sve, ko bolje kuka, Laki ili Shaq? Moj glas za Shaqa

 

 

moderatori da provere da postovi obojice slučajno ne dolaze sa iste ip adrese, sumljivi su mi

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

 

moderatori da provere da postovi obojice slučajno ne dolaze sa iste ip adrese, sumljivi su mi

 

Vidi se razlika u stilu kukanja. Shaq kuka nekako duhovito, zajebantski, dok u Lakijevom kukanju ima dosta patosa i nekog iskrenog očajanja.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

U tih šest poraza su bili protiv raspalog Panatinaikosa i protiv Baskonije, utakmice koje su se mogle dobiti. Protiv Efesa, Reala, Monaka i Fenera u gostima nije bilo realno očekivati pobedu.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Vidi se razlika u stilu kukanja. Shaq kuka nekako duhovito, zajebantski, dok u Lakijevom kukanju ima dosta patosa i nekog iskrenog očajanja.

 

baš zato, da slučajno ne pišu iz iste sobe da ne preciziram sa kog komada nameštaja :ph34r:

  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

U tih šest poraza su bili protiv raspalog Panatinaikosa i protiv Baskonije, utakmice koje su se mogle dobiti. Protiv Efesa, Reala, Monaka i Fenera u gostima nije bilo realno očekivati pobedu.

Raspali PAO u tom trenutku vodi Radonjić koji bolje poznaje Zvezdin tim nego VJ i ima dosta motiva protiv bivšeg kluba. To je ipak bila prilična koska.

Baskonija u gostima se još i da podvesti kao kiks ali su čak i oni imali dobru sezonu i zamalo izvisili za F8

 

E sad da li bi VJ ostao na klupi da je ubedljivo dobio Zadar, to već ne znam ali se glasno pominjalo da mu se i pre tog meča tražila zamena.

Link to comment
46 minutes ago, booyaka said:

Overall ovo je mnogo bolji tim nego prošlogodišnji, i tu je Nedara u pravu.

 

 

Jel ima jedan čovek na forumu ili pak na svetu kome ovo nije jasno? Msm da nam je individualno ovo najbolji tim ikada? 

 

Nije da pitam tebe, koristim te više kao šlagvort™.

Edited by Mil@n
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Raspali PAO u tom trenutku vodi Radonjić koji bolje poznaje Zvezdin tim nego VJ i ima dosta motiva protiv bivšeg kluba. To je ipak bila prilična koska.

 

radonjić majstor gubljenja neizvesnih završnica svuda gde je radio dobija nas u utakmici na 1 posed. bentil maši bacanja za izjednačenje 8 sek pre kraja. pao pritom mnogo jači na papiru a totalno neuigran i raštimovan. to bi DI nakantao stoka razlike.

 

jovanoviću su dodali u spisak grehova i džejlin adamsa mislim

Link to comment

Gledali smo utakmice, nema potrebe da nabrajamo rezultate. Tim je očajno izgledao na terenu, oterali su trenera i doveli novog, koga navodno nismo uspeli da dovedemo na leto i koji je tri nivoa iznad starog i to je to. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...