Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, sigurnost said:

Kao da se nastavlja prošla sezona.

Znaš da će na kraju naći način da izgube.

 

Ovo izgleda i dosta gore od prošle sezone. Očajna selekcija, užasan manjak atleticizma i fizikalija, a linija pod košem je vrv najnekvalitetnija u čitavoj EL.

Tako da ovo nije ništa iznenađujuće. Biće ovo jako mučna sezona.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Borca said:

 

Fizicki inferiorni bek ali kosarkaska inteligencija na vrhu Mont Everesta za razliku od Nedovica, mora to nekako na kraju da bude nagradjeno pa je Lukas "mec viner", a Nemanja moze posle polako da se posveti postovima na Instagramu.

 

Da, za razliku od Nedovica koji je sam izeo loptu na -15 i odveo nas na +3 ili 4. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

 

Da, za razliku od Nedovica koji je sam izeo loptu na -15 i odveo nas na +3 ili 4. 

 

I Zalgiris je od -11 dosao do +15 i to je u danasnje vreme kao "dobar dan" sto se kosarke tice, ali odluke u zavrsnici su konstanta i sto se tice Lekavicijusa i sto se tice Nedovica, pri tome mislim na situacije kad je lopta u njihovim rukama u odlucujucim momentima i oni nesto treba da iskreiraju, ne na situacije gde je neko drugi iz tima u toj ulozi pa mozda lopta na kraju zavrsi kod njih dvojice za sut na isteku napada.

Edited by Borca
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Jago je suter, divljak i trosac lopti. Ako mu to oduzmes on je jedno nista. A kod Duska nema divljanja jbg... :)

 

Jago je kurac na biciklu tipa Filip Čović, ne može kepec da igra EL ako nema neke freak fizikalije.

 

Mitrović i Simonović su takođe čist višak jer niti mogu da pokupe skok niti da odbrane bilo šta.

Link to comment

Nemanja nikako da postane Nedović.

Prvo šut za 3 sa 9 metara, pa mu Lekavičjjus daje trojku, mrzelo ga da podigne ruke.

Onda bezvezni šut iz okreta sa jedne noge.

Zadnji napad, kad je trebao da ide do kraja, vraća bezvezni pas napolje za Jaga.

Link to comment
22 minutes ago, MiddleClass said:

Jago je suter, divljak i trosac lopti. Ako mu to oduzmes on je jedno nista. A kod Duska nema divljanja jbg... :)

Uopste nije trebao Nedara da mu izbacuje onu loptu, naskocio je na slobodnim bacanjima, Tobey na skoku, morao je uzeti taj sut. Nikakav pas vanka.

Elem nije ovi lose, odbrane standarno klecaju, falila su 2 startna pleja da malo smire u odigraju  svoje, a imaju oba stosta jos da.pokazu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

@Borca

 

Jeste, posto je kosarka individualni sport i racuna se samo ako sam iskreiras kos :lolol:

 

 

 

Ako kroz celu karijeru u tim situacijama uglavnom "kreiras" minus za tvoju ekipu onda ti se to itekako racuna u CV i zaostavstinu koja te prati.

Link to comment

Sta, izgubili smo jos jednu pripremnu? Strasno. Odmah da rasformiramo tim, onog sa repom najurimo i ustupimo mesto u el borcu iz cacka. 

 

Mislim nije nam ekipa ni za kls. Da se neko pametan pita mi bi doveli nekenigrace kojima lebron guki klupu i sve bi pripremne tekme pobedili. Opste je poznato da pripremne utskmice sluze da se pobede a ne da trener proba neke svoje zamisli...

  • +1 4
Link to comment
On 22. 9. 2023. at 13:04, Sokrat said:

Kako je sve važne utakmice izgubio? Preuzeo je ekipu na 1-5, završio sa 17-17. Nama je u toj situaciji svaka utakmica bila važna, da nije dobio one pre, utakmice protiv PAO ili Bajerna ne bi ni bile važne. Ekipa se vratila u finalu ABA posle 0-2, protiv Partizana koji spletom nesrećnih okolnosti nije otišao na F4 EL. Nisam ja neki fanboy Duška Ivanovića, ali reći da nam je on bio liabilty je neozbiljno.

On je preuzeo tim od Jovanovica posle one zajebancije u predsezoni i teskog rasporeda na pocetku. Uzeo je..lakse tekme koje su dollazile, ali i nove igrace. Sa Kampacom je izduvao fajt za F8 od Albe i Zalgirisa. ABA od Cibone mislim, itd...

 

Cuj vratio se 0-2 protiv kkp, gde se vratio??

 

Nisam protiv Ivanovica, ali pisati kako je on uradio nesto, pa nije. Ove igrace sto je imao u CZ..pa mislim da niko nikad nije imao, niti ce imati.

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...