Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Dva puta u dvadesetim godinama, prajmu karijere, ode u Kinu da igra ligu bez briga, samo da uzme pare, a kosarkaski se vrati deset koraka unazad. Pet godina igra u Kini, tetovira se i kupuje motore. Pita ga voditeljka u ovom intervjuu o repstaciji, lik kaze da nije nesto pratio jer ne prati kosarku, jedino prati kad on igra. Gledao je posle, finale i to sa ekipom.

 

I onda ga DI prikuca na klupu/tribine, a Raduljica:

 

Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.pn

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
On 20. 9. 2023. at 9:50, Marco Cake said:

Mislim da Zvezda ima u top 4/5 po platama u EL, tu ne pisem o budzetu celog kluba. 

 

Ono sto me brine, nisu ni igraci vec Ivanovi. Prosle sezone je bio los, svaki bitan mec je izgubio.

 

Ovaj put mu zelim suprotno.

Kako je sve važne utakmice izgubio? Preuzeo je ekipu na 1-5, završio sa 17-17. Nama je u toj situaciji svaka utakmica bila važna, da nije dobio one pre, utakmice protiv PAO ili Bajerna ne bi ni bile važne. Ekipa se vratila u finalu ABA posle 0-2, protiv Partizana koji spletom nesrećnih okolnosti nije otišao na F4 EL. Nisam ja neki fanboy Duška Ivanovića, ali reći da nam je on bio liabilty je neozbiljno.

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Sokrat said:

Kako je sve važne utakmice izgubio? Preuzeo je ekipu na 1-5, završio sa 17-17. Nama je u toj situaciji svaka utakmica bila važna, da nije dobio one pre, utakmice protiv PAO ili Bajerna ne bi ni bile važne. Ekipa se vratila u finalu ABA posle 0-2, protiv Partizana koji spletom nesrećnih okolnosti nije otišao na F4 EL. Nisam ja neki fanboy Duška Ivanovića, ali reći da nam je on bio liabilty je neozbiljno.

 

Zaboravio čovek 6 ili koliko već pobeda za redom kada je ovaj došao od ekipe za koju smo se molili da nekako nagura 5 pobedau u celoj sezoni da se totalno ne obrukamo.

 

Gluposti.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Imao je Dusko prosle godine neke WTF momente, nije da nije. bilo je situacija kad iyvuce igraca koji udje u seriju pa prekine momentum. Ali ko sot rekoste covek je imao prakticno 16-13 skor sa ekipom koja se krpila cele sezone i koja nije imala krstenog igraca pod kosem... 

 

Mislim da mu je najvece pojacanje i bilo najvece breme oko vrata jer je dolaskom Kamapca poremecen balans tima i uloge koje su imali Vildoza i Nedovic. Bas tu je i krenuo Nedovicem sunovrat + Vildozina povreda i ljubavni jadi... 

 

Svakako, Ivanovic je ozbiljno trenersko ime na nivou EL i pricati o njemu kao slaboj tacki ekipe je neozbiljno. Eno ga i Kari, smejali mu se ljudi kako je mator i senilan, pa uze covek srebro na SP bez pola tima...

 

Nego kod nas je trend da se svaka greska/poraz dozivljava kao tragedija a onaj ko izgubi/pogresi kao totalni nemac pojma i dunster. Skoni smo teranju svega i svakoga cim prvi jaci vetar dune :D

  • +1 5
Link to comment
42 minutes ago, adasevic said:

 

Nego kod nas je trend da se svaka greska/poraz dozivljava kao tragedija a onaj ko izgubi/pogresi kao totalni nemac pojma i dunster.


Eno tačno istog primera u FK nakon nekoliko kola i posle Sitija. Neverovatno.

  • +1 1
Link to comment

Pa nisu tema Terza i Čović nego Bahar i Ivanović. Ljudi koji zapravo jesu profesionalci i stručnjaci. 

 

Nisam fan Duška Ivanovića, ali dobar posao je uradio prošle godine. Gomilu njegovih odluka ne razumem ali šta da se radi. Svakako bi bilo mega glupo da su ga oterali na kraju sezone 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

Ko da pa imamo koga da dovedemo. Sa njim ćemo bar da igramo na koš više a ne koš manje, što je velika civilizacijska promena.

Fc Bayern Lol GIF by FC Bayern Basketball

 

Mada, i ja bih da sam Zvezdaš bio za to da DI ostane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...