Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Nikodije said:

 

Pa ko ga je doveo? Ćoki ga je doveo. Nijedan trener na svetu ne bi uzeo igrača koji je 5 godina u penziji. I ovaj lik blama nema, to je istina, kuka kako nije dobio šansu. 

 

On kuka sto nije dobijo sansu, a ja kukam koliko je novca dobio dzaba....

  • +1 2
Link to comment
On 19.9.2023. at 20:07, Shaq said:

sta raduljica laprda, pa di mu je na treningu pred svima rekao da nespremnijeg igraca od njega u zivotu nije video..

Bas da vidim moze li on Radulji na crtu u cugopolu

Link to comment
On 20. 9. 2023. at 11:53, assignment said:

 

On kuka sto nije dobijo sansu, a ja kukam koliko je novca dobio dzaba....

Seronja klasični, uopšte nije računao na ozbiljnu košarku. Nekretnina bio u prajmu, a tek sad u decembru karijere. Nikad ga nisam cjenio kao košarkaša, čak ni kad je kao starter osvajao srebra sa repkom. Sa Teom na kecu i ja bi imao 10 ppg. Fizički nedorečen, pod stare dane pokušao nabaciti šut, malo popravio procente, neatletičan, defanzivno beskoristan, naročito u modernoj košarci.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
On 19. 9. 2023. at 12:45, Heaviside said:

Format je takav da je vrlo tesko da postoji izraziti favorit za osvajanje, ali Partizan je definitvno u krugu glavnih favorita. Evo, kazi sam koji je to klub kome daje znacajno vece sanse za titulu od Partizana? Nadogradili su tim koji je u plejof seriji pokazao da je bolji od evropskog prvaka. Vecina ostalih kandidata je ostala ili bez trenera ili bez glavnog igraca ili bez obojice ili krece od nule kao PAO. 

Studentski centar :Jova:

  • Haha 2
Link to comment

Mislim da previše k srcu uzimate te izjave Radulje, svima je bilo jasno (i njemu samom) da je u klub došao da namakne neke pare i verovatno ih podeli sa Čovićem, no ne može sad da ode u javnost i kaže "e brt, bio sam totalno nespreman celu sezonu, ladio sam jaja i skupljao čekove, xexe". Ima onaj knjiški narativ, trener procenio da nisam dovoljno dobar, ja mislim da jesam, idem dalje itd.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...