Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, sigurnost said:

Raduljica blama nema.

I to nema nikakve veze sa dr Ćokijem.

 

Pa ko ga je doveo? Ćoki ga je doveo. Nijedan trener na svetu ne bi uzeo igrača koji je 5 godina u penziji. I ovaj lik blama nema, to je istina, kuka kako nije dobio šansu. 

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa ko ga je doveo? Ćoki ga je doveo. Nijedan trener na svetu ne bi uzeo igrača koji je 5 godina u penziji. I ovaj lik blama nema, to je istina, kuka kako nije dobio šansu. 

Brate mili.

Lepo ti pišem. Ali evo da objasnim polako "da razumeš".

To što što ga je Čoks doveo je teško stranje. To što se Raduljica u onom stanju pojavio u prof.timu je teško sranje.

Ali ovo da on sad kuka kako nije dobio šansu je paralelni univerzum. Nema dalje.

 

 

 

Link to comment
15 minutes ago, sigurnost said:

Brate mili.

Lepo ti pišem. Ali evo da objasnim polako "da razumeš".

To što što ga je Čoks doveo je teško stranje. To što se Raduljica u onom stanju pojavio u prof.timu je teško sranje.

Ali ovo da on sad kuka kako nije dobio šansu je paralelni univerzum. Nema dalje.

 

 

 

 

Osvrnuo sam se na ono "to nikakve veze nema sa Čovićem" jer veze ima pošto ga je on doveo. Da ga nije doveo ovaj sad ne bi ni bio u prilici da se blamira sa pričom da nije dobio šansu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Mislim da Zvezda ima u top 4/5 po platama u EL, tu ne pisem o budzetu celog kluba. 

 

Ono sto me brine, nisu ni igraci vec Ivanovi. Prosle sezone je bio los, svaki bitan mec je izgubio.

 

Ovaj put mu zelim suprotno.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Osvrnuo sam se na ono "to nikakve veze nema sa Čovićem" jer veze ima pošto ga je on doveo. Da ga nije doveo ovaj sad ne bi ni bio u prilici da se blamira sa pričom da nije dobio šansu.

Za potpis Raduljice odgovorno lice bi moralo krivično da odgovara. 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...