Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

trebace slican broj pobeda ako su se svi pojacali.

vise treba ako se povecala razlika u kvalitetu izmedju gornjeg i donjeg doma.

slazem se sa generalnom ocenom da ce biti kvalitetna sezona i bas zato mislim da ce biti izjednacena trka i da oko 50% pobeda vodi u plej-in.

Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Ako je zbog publike onda Beli umesto Luke, a na pet Bolomboj ili Tobi.

 

poenta je u izvornoj ciganiji. povratnici i onaj jedan jedva docekan

  • +1 1
Link to comment



Nisam rekao da nije u užem krugu, ali baš da je prvi favorit...Real, Olimpijakos, Monako, Barsa standardno, Partizan...Ostaje da se vidi kako će kliknuti Milano i Panatinaikos, s tim sto je moje mišljenje da će Pao pući i da će biti najveće razočarenje.


Slažem se sa većim delom, osim vezano za Pao, očekujem ih na F4 ove sezone.
Link to comment

"Nezasluženo mislim da nisam dobio šansu i u priči sa trenerom došli smo do zaključka da je možda ranije trebalo da mi kaže ako me nije video u timu i da probam da se ja nađem negde drugde. Samo mi je žao što nisam dobio priliku jer mislim da sam mogao jako dobro da je iskoristim. Ali dobro, trenerova filozofija. I ja sam je jako poštovao. On ima prema svima očinsku figuru i kao trener i kao osoba i tu nema puno diskusije, njegova se reč i odluka poštuje. Ja sam radio šta je bilo do mene, i više nego što je bilo do mene, bar u ovim godinama, a mislim da nisam dobio neki zasluženi rispekt, bar na osnovu i nekih starih zasluga, ako ćemo i o tome da pričamo. Ali, nema veze. Nije mi žao što sam bio, nego samo što pred navijačima nisam uspeo da pokažem više od onoga što sam pokazao u onih par utakmica. Sve je to tako ispalo da sam presedeo celu sezonu, a nisam bio za bacanje. Jako je glupo da neko ko je uvek igrao na vrhunskom nivou i u vrhunskim klubovima završi sedeći na klupu zato što mu neko nije dao šansu, zar ne?“

Link to comment

Pokazalo se prosle godine da su favoriti uvek prvo klubovi, tek onda timovi. Znaci real, barsa, pao i oly kao neka velika cetvorka. Da igraju rusi, tu bi bio i cska. Tek onda idu ostali, u odnosu na tim koji imaju date sezone. 

 

Sad sam pogledao, od odvajanja od fibe bila je 21 sezona (+ 1 nezavrsena), od toga 15 titula ima ovih 5 timova odozgo, svi ostali 6. 3 makabi i 3 turci

Edited by MocaVukotic
Link to comment
20 minutes ago, booyaka said:


 

 


Slažem se sa većim delom, osim vezano za Pao, očekujem ih na F4 ove sezone.

 

Pa po imenima, oni bi trebalo da budu glavni favoriti, ali obzirom da su promenili gotovo ceo tim i da Ataman, i pored dve titule prvaka, meni ne uliva poverenje da može sve to da posloži, ja mislim da će oni biti najveće razočarenje.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Partizan je prosle godine sa dosta slabijim timom na jednu Panterovu glupost bio daleko od odlaska na F4, a to je vec Obradoviceva teritorija.


Kako dosta slabijim timom? Mirotica na kraju nisu doveli :D

 

Partizan je uradio veliki posao zadrzavanjem osovine Panter-Ledej, ali dva najvaznija igraca posle njih su napustili klub. Lesor je bio dominantan, a ne vidim nacin da Kaminski s onim olovnim nogama ne bude liability na el nivou. Douzer je zahvalan igrac, ali cisto sumnjam da ce u prvoj sezoni praviti razliku kakvu je pravio Egzum. Na mesto Madara koji bi verovatno imao breakthrough sezonu je dosao dosta manje potentan Jaramaz. Ponitka je ok igrac, verovatno mali apgrejd u odnosu na Papapetrua.

 

Mislim, videcemo da li ce jos nekog dovesti i koga, ali to vazi i za druge. U ovom trenutku ih stvarno ne vidim medju glavnim favoritima za EL, vise kao ekipu koja ce se boriti za plejof i tek iz prikrajka merkati f4, doduse sa znacajno vecim sansama od Zvezdine veteranske muckalice.

Link to comment
On 17. 9. 2023. at 16:20, Heaviside said:

Pa ne bi dovodili Bolomboja i Tobija da Ivanović Simonovića vidi kao peticu. Doveli bi četvorku umesto jednog od njih da je tako. Verovatno i sam Simonović hoće da igra četvorku. 

Simonovic nije blizu respektabilne minutaze u predstojecoj (EL) sezoni, nevezano za poziciju na kojoj igra. Nije mi jasna Miskova odluka da dodje u Zvezdu i da se rve za mesto sa Dedom i gomilom petica

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Armani je strašno jak, ako ih poštede povrede ove sezone oni su meni odmah iza Reala.


Ja sam i proletos kontao da ce se uguziti u 8 kad su krenuli da melju napokon, na papiru su bomba ali jbg

I naravno svi uvek slucajno zaboravljamo i potcenjivamo Zalgiris :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...