Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Meni se dopalo sta sam video od Tea... Da, nije bilo nikakve potrebe da pripali te poslednje trojke, ali igramo pripremni turnir, sto da i to ne proba. Ono sto me raduje je da na terenu i dalje deluje kao ćaća. Uživanje je gledati ga kako pleše u crveno belom. Samo zdravlje da ga posluži...

 

Bjelica nije igrao godinu dana košarke. Potrebno je nešto vremena za njega, ali dobra stvar je što ne deluje fizički zapušteno (naprotiv) i što deluje da nema nikakve probleme sa povredom. Znanje ima, fali malo kosarke. Ako dobijemo delić onoga sto zna, bice bombona... 

 

Od ostalih igraca, Hanga je realno projektovan da bude omiljeni igrac svima :D

  • +1 1
Link to comment

teo ima 15-20 minuta snage za magiju, sto je pokazao juce u prvom poluvremenu. kako nije sabaz igrao, morao je vise da potegne, a to ne ide u 36-oj.

time management ce biti vrlo bitan faktor

Link to comment

Imao sam goste pa sam povremeno šacao ekran. 

 

Teo je ćaća, baš kakav je i bio. Možda ne može da igra 35, ali 15, 20 vrhunskih i dalje može da da.

 

Bjelica ne da je u formi nego mislim da nikad nije bio tanji? Mislim na fizikalije. U NBA je bio sasvim solidno pozamašan. Videćemo šta može.

 

Ono što me raduje je agresivna igra i požrtvovana u odbrani, bez toga nema ništa. Sve ostalo, nacifraće se.

 

Realno, ubedljivo najjači tim koji smo ikada imali.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Jbt, Nikodije siri optizmizam... mislio sam da ovo nikad necu videti :)

 

Srecom tu je Laki da odrzi balans...

 

Laki katkad prenebregava činjenicu da je sportski tim živ organizam i da ono što je danas ne mora da bude sutra. Posebno jer se igrači celog leta priključuju 1 po 1, nisu se još svi ni skupili, pa još niko i ne zna kako će to izgledati kad se konačno kompletiraju i odrade neki period u punom sastavu.

Link to comment

Da je neko pre dve godine rekao da cemo imati ovakav tim, rekli bi mu da je lud.

 

Videcemo kako sezona odmice kakvi cemo biti...tesko je sad  proceniti, ali treba uzivati. 

  • +1 2
Link to comment

pevac nam vise izgleda kao da je upitanju izvlacenje para, nego nesto kosarkaski smisleno..

dovodjenje bjelice na postojecih 7 visokih je brainfart u rangu potpisivanje raduljice.. 

da se razumemo nije ni izbliza beskoristan kao raduljica i nije da imam nesto protiv njega, iako je em u godinama, em hronicna povreda koja ne moze da se sanira, ali onda nije trebalo dovesti minimum 4 visoka od ovih koji su dosli..

daklem, da je doveden davis umesto tobija i bolomboja, da je dovedene legit cetvorka, da nije dovoden simonovic, da nije produzen kuzmic, onda ne bih imao nista i protiv ovakvog belog, koji je fakticki neupotrebljiv..

daklem:

davis, mitrovic, bjelica

sengelia, davidovac 

bi imalo nekog smisla, ovako imamo totalnu papazjaniju, gde bjelica sluzi samo za gomilanje, ne donosi nikakav kvalitet u odnosu na postojoce kvazi cetvorke i petice..

 

simonovic mi deluje da je dosao kao usluga zalizanom, koja je za uzvrat ugovore martina i bentila preusmerio u japan i tunguziju..

 

produzavanje kuzmica pa i lazarevica u situaciji gde si doveo dedu, takodje nemaju veze sa mozgom.. missim lazarevic i nekako, da se vrti tu oko 14-e pozicije.. al za kuzmica nece biti mesta ni u kls-u i kupu, a produzen na 2 godine, klasicno ispumpavanje para..

 

sto se tice bekova, deluje mi da je neda blizi da bude van 12 nego li lazic..

 

sve u svemu, cirkus od tima, pola tima birao di, pola chox, nema tu leba, nazalos` :fantom:

 

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Ima leba, igraćemo super košarku. protiv najjačih evropskih ekipa i neizvesno finale ABA sa ekipom koja je znamo kako ispala od evropskog šampiona. Aba titula i f4 su već vrlo malo verovatni, ali kao da je bitno, ne navijamo za CSKA.

  • +1 1
Link to comment

niko ne prica o f4 el.. sa ovim parama koje nisu male, iako su manje od partizanovog budzeta, morao je da se napravi daleko bolji tim koji bi imao bar 50-50 sanse..ovako je 70:30 u njihovu korist..

  • Haha 3
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Mi krećemo od nule, a sa druge strane je treća godina najboljeg trenera ikada. Treba ti jedno duplo veći budžet od njega da budeš na 50-50.

ne treba duplo veci budzet, nego pametnije iskoristen..

za pare koje su date na simonovica, bjelicu, kuzmica i lazarevica trebalo je dovesti derikoliku cetvorku i holinsoliku dvojku..:fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...