Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Lord Stef said:

Cekaj bre, tek sad gledam, ovaj Darden, to Tremmell Darden od stotinu ljeta? On jos igra?

 

Ajd nas jebi i ti sad :sad:

 

Spoiler

taj, 41 godina :isuse:

 

  • Tužno 1
Link to comment

Ma nije mi namera da jebem :D nego vidim pominju njega, proguglam i vidim da trenutno igra za neki Folksdojcer, otkud on u Bajernu?

 

u stvari nije Folksdojcer, nego Miteldojcer, idiot :isuse: al' neka ga neka stoji tu

Edited by Lord Stef
Link to comment
36 minutes ago, Eleniko said:

Mislite da je neko iz redakcije Danasa?

ako je nm, imam i sliku da ti dam

al je to onda no-no po forumskim pravilima

Link to comment
10 minutes ago, Eleniko said:

 

 

beše oly i real

 

Aha, s tim sto ga se iz Olimpijakosa uopste ne secam :D secam se da je u Zalgirisu i Realu imao neke sumanute procente za 3

Link to comment
9 hours ago, Eleniko said:

lik je bukvy demostrirao najbolju ekonomiju energije i snage, bukvalno mu je gro opusa bilo izvlačenje na prazno krilo i prangijanje trojki odatle.

 

to.

sinoc 2x 

  • +1 1
Link to comment

bukvalno dražen dalipagić revisited. 

 

zapravo je ovaj podatak da ima 42god jako zanimljiv, pošto se ionako sve vrti oko produžetka takmičarskog veka vrhunskih sportista /od đovaka pa nadalje/. ovo je dosta ekstreman ali dobar primer nekoga ko je našao modus da na maksimumu koristi ono u čemu je najbolji - šut sa distance. možda se lull i ćaća ne povuku kada mi mislimo da treba.

Link to comment
12 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Teodosić ima običaj da "prisvoji" tim u kojem igra, takav mu je mentalitet, da on bude taj oko koga se sve okreće. U raznim periodima njegove karijere to je davalo različite razultate, tu smo u ranijoj fazi njegove karijere reprezentativno i ostvarili sjajne rezultate. 

 

Međutim, kako je stario i opadao fizički, tako je to njegovo liderstvo imalo sve više negativnih posledica po tim.

 

Ova završnica večeras je doslovno taktičko - pokazna vežba za to. U prvom poluvremenu je radio ono što TREBA da radi, sjajno je razigravao igrače, Laso je pizdeo zbog toga. U završnici, svojeručno je razjebao sve što je do tada gradio, prelazeći iz faze stvaraoca u fazu egzekutora što a za šta već dugo vremena nije sposoban. O gomili koševa primljenih iz njegovih ispadanja i kašnjenja da izađe na šut ne bih govorio, to je standard i nešto sa čime se može živeti kad je u konstruktivnoj fazi.

 

Suštinski, ja se iskreno nadam da ga neće biti puno na terenu u završnicama a još više se nadam da to vidi Ivanović.

 

Pričamo o utakmici na kojoj nije bilo Šahbaza, planiranog da bude alfa & omega. Kada nema glavnog igrača uloge se preraspoređuju stihijski i prirodno oni najiskusniji preuzimaju na sebe. Teo verovatno oseća i obavezu, njegov govor tela mi kazuje da je motivisan i da nije došao da čašćava prisustvom. Možda će katkad u velikoj želji da zaglavinja, ali ok, to je ljudski, bolje to nego da ga boli kurac.

U principu nemam velike zamerke na ovaj tim, osim što smo matori i prenatrpani.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...