Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, elementary said:

^^Ponekad može i da se preskoči neka misao , ne mora sve da se istovari na forum , pregrejaces se brzo :) 

Da, skandalozno je što sam istakao Tea kao igrača koji rešava utakmice bez obzira kako je prethodno odigrao.

 

Vi uopšte izgleda niste svesni koliko je gadno ovo što radite, a ja sam još veća budala što se ložim da je normalna diskusija moguća.

 

Evo @Dankan Ajdaho je sarkastično odgovorio, ali sam ubeđen da nije imao lošu nameru i da je samo izneo svoje mišljenje.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Da, skandalozno je što sam istakao Tea kao igrača koji rešava utakmice bez obzira kako je prethodno odigrao.

 

Vi uopšte izgleda niste svesni koliko je gadno ovo što radite, a ja sam još veća budala što se ložim da je normalna diskusija moguća.

 

Evo @Dankan Ajdaho je sarkastično odgovorio, ali sam ubeđen da nije imao lošu nameru i da je samo izneo svoje mišljenje.

Ma ne ti bre , ovaj nas pulen gore sto ispisa boga oca :)

  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, Nikodije said:

Ne opterećujte se toliko time ko je formalno koja pozicija već šta može da radi na terenu. Simonović je pokretljiv, može da šutne, nije baš da ne može da se rve ispod koša, tako da on može da bude novi Petrušev, za kojeg se na kraju ne zna da li je 4 ili je 5 niti je bitno.

 

Ono što je utisak iz prošle sezone EL je da role treba gledati prema tome ko koga može da sačuva u odbrani, u napadu se danas prečesto igra tako da svi igraju sve.

  • +1 4
Link to comment

Teodosić ima običaj da "prisvoji" tim u kojem igra, takav mu je mentalitet, da on bude taj oko koga se sve okreće. U raznim periodima njegove karijere to je davalo različite razultate, tu smo u ranijoj fazi njegove karijere reprezentativno i ostvarili sjajne rezultate. 

 

Međutim, kako je stario i opadao fizički, tako je to njegovo liderstvo imalo sve više negativnih posledica po tim.

 

Ova završnica večeras je doslovno taktičko - pokazna vežba za to. U prvom poluvremenu je radio ono što TREBA da radi, sjajno je razigravao igrače, Laso je pizdeo zbog toga. U završnici, svojeručno je razjebao sve što je do tada gradio, prelazeći iz faze stvaraoca u fazu egzekutora što a za šta već dugo vremena nije sposoban. O gomili koševa primljenih iz njegovih ispadanja i kašnjenja da izađe na šut ne bih govorio, to je standard i nešto sa čime se može živeti kad je u konstruktivnoj fazi.

 

Suštinski, ja se iskreno nadam da ga neće biti puno na terenu u završnicama a još više se nadam da to vidi Ivanović.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Ono što je utisak iz prošle sezone EL je da role treba gledati prema tome ko koga može da sačuva u odbrani, u napadu se danas prečesto igra tako da svi igraju sve.

 

Naravno, to je generalno tako. 

Link to comment
Ma ne ti bre , ovaj nas pulen gore sto ispisa boga oca [emoji4]
Šta ja? Teo u 2023-ćoj sigurno ne treba da bude prva opcija za poslednji šut, ali besmisleno je uopšte raspravljati o tome, kada bude Šabaz igrao on će biti u toj situaciji u najvećem broju utakmica.
  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, booyaka said:
21 minutes ago, elementary said:
Ma ne ti bre , ovaj nas pulen gore sto ispisa boga oca emoji4.png

Šta ja? Teo u 2023-ćoj sigurno ne treba da bude prva opcija za poslednji šut, ali besmisleno je uopšte raspravljati o tome, kada bude Šabaz igrao on će biti u toj situaciji u najvećem broju utakmica.

Isto tako i Ljulj u 37. godini i 2023. ne treba da bude prva opcija za poslednji šut... Oh wait. 

 

I ladno si uporedio Tea i Anđušića

  • +1 2
Link to comment

Anđušić je imao 44% za tri prošle sezone u EL. Za neku završnicu gde bi dobio loptu za spotup šut iz ćoška, to je vrlo izgledna situacija za njega. Nasuprot njemu, Teo u tim situacijama uzima šuteve iz driblinga preko ruke sa 9 metara kao što je bio ovaj večerašnji.

Link to comment

Zvezda ima veoma mocan tim na papiru. Da bi preslo sa papira na teren, treba kontinuitet. Mislim da je ovaj tim napravljen za neki blic i da ce zato kiksati u EL, verovatno i u ABA ligi.

 

Neko se malo zaigrao menadzera, sumnjam da je Ivanovic trazio ove igrace, bar ne sve. Svakako ima dobre namirnice pa nek se pomuci za platu.

 

Ako ne krene kako treba, lonac ce eksplodirati..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...