Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Milošica said:

Teo je igrač "kratkog pamćenja", kao Ljulj, Bogdan.

 

U ovakvim situacijama bi mi on uvek bio prva opcija za šut.

 

I meni, tamo negde 2010-2013.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

I meni Anđušić kod vas.

Misliš da sam zlonameran jer polaziš od sebe.

 

Baš jadno.

 

Bolesno je što je napravljena takva atmosfera da se polazi od te pretpostavke kad neko piše na temi koja nije "matična".

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Kako ti izgledaju Jago, Bolomboj i Gedraitis?

 

Jago očekivano, solidan ali ne više od toga, iznenadio me relativno lošim šutem za tri, promašio je dve tri potpuno otvorene trojke, Gedraitis takođe po PS-u kao i Bolomboj. Mislim da bi bilo bolje da je u završnici bio on na parketu umesto nekog od dvojca Mitar - Simonović.

 

Hanga je sve odradio što se i očekuje od takvog igrača s obe strane terena, mislim da će on biti najkonstantniji igrač u ekipi.

 

Ono što je primetno da će nas poprilično karati spolja dobri bekovi koji znaju jako i do samog kraja™, užasno smo tu tanki, npr Francisko se sprdao a on baš nije neka ekstra EL klasa, Edvards je jače ime ali opet je prelagano rešavao, takođe stalno kasnimo na šut pri povratnim...

 

Nema za sada puno mesta za optimizam što se F8 i titule tiče.

Link to comment

šta znam posle ovog dvodnevnog haosa na terenu je da DI uspostavi prepoznatljive linije u timu koje barem na terenu nisu još demonstrirane

 

tipa jago - šabaz, teo - nedovic, hanga - gudra, simon - beli, bolomboj - tobi plus deda i luka kao specijalci

 

i da uigra par bolesnih kombina za obezglavljivanje tipa dva pleja dve četvorke dva centra full small ball etc

 

i onda neka nam je bog u pomoći, pre svega da ne gubimo dobijene tekme

 

da ne preokrećemo izgubljene kao što je bilo prošle godine to mi je manje bitno

 

samo da smanjimo nivo stresa u igri

Link to comment

Kao što rekoh, ne dobacujemo još za ono za šta smo projektovani, ali kada se pridruže ova trojica i kad Ivanović to "posloži" biće to to.

 

Taman onoliko da nas komšije dobronamerno bodre i potprckuju.

Link to comment
7 minutes ago, booyaka said:
8 minutes ago, Milošica said:
Koji je već ovo put da na forumu bespotrebno započinješ patkometriju tamo gde je nije bilo pre tebe.

Ti ili ja?

Ja sam vrlo aktivan na ovoj temi, ali merio patke nisam.

 

Da, "branio" sam Partizan na postove nekih, ali nikada nisam započeo nešto protiv Zvezde.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...