Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

 
Šokirao sam se. Mislio sam da će odmah da sude nešto, da će da se sruši hala ili da se prekine tekma.
 
Mislim da je ovo prva bandža koju sam video da je lupio bilo kome.
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Šokirao sam se. Mislio sam da će odmah da sude nešto, da će da se sruši hala ili da se prekine tekma.

 

Mislim da je ovo prva bandža koju sam video da je lupio bilo kome.


bio je i Teo blizu da lupi jednu, ali nije skocio

 

 

  • +1 1
Link to comment

Za Simonovića na 5 teško da ima mesta pored Tobija, Mitrovića i Bolomboja (+ Kuzmić), koji su svi još čistije petice od njega, a Miško ga sigurno nije dao bez nekog dogovora o ulozi i minutaži.

 

Na svetskom je izgledao sasvim solidno, a gotovo sve minute je proveo na 4, tako će biti i u Zvezdi. Najčistija četvorka će nam biti Deda, s obzirom da je i Bjelica ovako trom i oronuo bliži petici.

Link to comment

Ne opterećujte se toliko time ko je formalno koja pozicija već šta može da radi na terenu. Simonović je pokretljiv, može da šutne, nije baš da ne može da se rve ispod koša, tako da on može da bude novi Petrušev, za kojeg se na kraju ne zna da li je 4 ili je 5 niti je bitno.

  • +1 2
Link to comment

Simonović je veći, snažniji, krupniji ali daleko manje pokretljiv i sa manje skila. Nema preterano brze noge i svako njegovo guranje na 4 oduzima mu ono osnovno u čemu je dobar - finiširanje oko obruča.

 

S druge strane, Bjelica se stesao odokativno deluje za neki desetak kila makar, tako da verujem da može biti korišten prvenstveno na 4, kao juče.

Link to comment

U Megi sa Petrusevim je igrao na cetvorci, u reprezentaciji CG ovog leta takodje je igrao na toj poziciji, valjda zbog tog sto ume da pogodi po neku trojku . Da li to moze da isprati u CZ kroz citavu sezonu , ostaje da se vidi.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Simonović je veći, snažniji, krupniji ali daleko manje pokretljiv i sa manje skila. Nema preterano brze noge i svako njegovo guranje na 4 oduzima mu ono osnovno u čemu je dobar - finiširanje oko obruča.

 

S druge strane, Bjelica se stesao odokativno deluje za neki desetak kila makar, tako da verujem da može biti korišten prvenstveno na 4, kao juče.

 

Apropo™ skila, Simonović posle skinute lopte može da je tapne o parket i povede kontranapad, Petrušev ne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...