Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Kalina 5 milki za 3 godine, kaže SK. Nije loša kinta. Ne piše da li u ovih 5 milki ulazi i taksa za mandrile.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

za igraca od 33 godine opet debeli overpaid..

al ako se uzme da je nedovic imao 1,2m.. da panter po sezoni ima 2,7m, lidej 1,7m a ne donesu nikakav trofej, onda kalina i nije puno jelte..:fantom:

Link to comment
8 minutes ago, Shaq said:

za igraca od 33 godine opet debeli overpaid..

al ako se uzme da je nedovic imao 1,2m.. da panter po sezoni ima 2,7m, lidej 1,7m a ne donesu nikakav trofej, onda kalina i nije puno jelte..:fantom:

 

ili ako se uzme napierovih 2miliona, tobeyjevih milionče

 

šta je bilo 500k pre tri-četiri sezone, sada je milionče. 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ja koliko sam čuo još pre par nedelja, Kalina je prva sezona 1.3 miliona. Ne verujem da mu je u tim godinama rastući ugovor, tako da moguće da ovo izlazi sa bonusima toliko.

 

Kao što Nejpir i Panter nisu imali 2.5+ miliona, nego je osnovica bila 2, pa preko u slučaju bonusa.

 

Mada dobro, smešno je i natezati se oko koje stotine hiljada manje ili više na ove osmocifrene budžete.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

pa mora i vesna čović od nečega da plati sanaciju duševne boli, ja to tako vidim. 3m za 3g plus 2m za botoks, zatezanje buljsona i zalihe pića za damu. aj i neka čekulada za 4 unučeta /ako je ovo istina uopšte, ne mogu da zamislim da se čovčići kote kao zečići/

Link to comment

Мени то делује као баш пуно пара, толики трогодишњи уговор играчу од  тридесет две и по године..

На страну што је он још увек одличан прашинар за ове богате клубове који могу да приуште толике паре за играча такве улоге, али у Звезди ће се очекивати од њега да једе малу децу за те паре а он то не може и тек неће моћи што буде био старији.

  • +1 1
Link to comment

Podrzavam ponovni dolazak Kampazzoa u Zvezdu, javili eno da je Real nezadovoljan zavrsetkom sezone i izmerili su ga 3cm nizeg nego kad je dosao pre godinu dana a pouzdana Marca kaze Zvezda prva u redu, navodno 2.5 miliona na 1.5 godinu plus 20 posto bonusa ukoliko dovede zenu/devojku i/ili penali 10k evra od plate na svaki izlazak na splav i 20k ukoliko se posiba sa Yagom jerbo Bra/Arg rivaliyet

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ne podržavam ali podržavam dolazak alekse avramovića

 

bio bi to višestruki win win, za grobare, za cigane i za samog igrača koji bi konačno igrao rasterećen misaonih floskula trenera koji mu ne odgovara

 

mislim da bi spoljna linija jago aleksa imala energetski naboj kao malo koja u ovoj EL, da ne kažem nijedna. plus bi otimali lopte i prangijali trojke ko mahniti.

 

nadam se da je precednik neša svestan ovoga.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

ne podržavam ali podržavam dolazak alekse avramovića

 

bio bi to višestruki win win, za grobare, za cigane i za samog igrača koji bi konačno igrao rasterećen misaonih floskula trenera koji mu ne odgovara

 

mislim da bi spoljna linija jago aleksa imala energetski naboj kao malo koja u ovoj EL, da ne kažem nijedna. plus bi otimali lopte i prangijali trojke ko mahniti.

 

nadam se da je precednik neša svestan ovoga.

 

Itekako je svestan

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zašto ovi sa Nova SK lažu da je novi Kalinin ugovor 5m, kad svi znaju da je 15 milki na 3 godine?

Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Zašto ovi sa Nova SK lažu da je novi Kalinin ugovor 5m, kad svi znaju da je 15 milki na 3 godine?

 

rek'o im zvalavi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...