Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

On 8. 6. 2024. at 6:05, Nikodije said:

 

plavsic od lazarevica preuzima titulu najmladjeg u timu. ima 26 'dina

Najmladji domaci igraci dolaze u CZ bas u tim godinama.

Link to comment
Posted (edited)

Totalno mašite fudbal sa tim nagradnim fondom. NBA šampion za titulu dobija 5-6 miliona, što je za NBA manje nego tih milion-dva za Evroligu. 

 

26 minutes ago, Eleniko said:

 

to samo pokazuje kakav je to kanal od takmičenja. pogledaj samo nagradni fond za F4 i pobednika.


Ne, to samo pokazuje da se glavna raspodela profita ne dešava na osnovu rezultata što je poprilično očekivano i slučaj je i u NBA. Još u Evroligi nisu ni svi učesnici vlasnici…najbolje da će vlasnici da ostave mogućnost da isplate značajan deo profita svoje kompanije nekom padobrancu Ostoji ako ga usere da sa Željkom ode na F4 ili uzme titulu. A i da jesu svi vlasnici, slučaju tj. rezultatu se prepuštaju simbolične sume, ostalo se zna u napred. Poredite sa fudbalom koji je potpuno drugačije organizovan I koji je odbranio od pokušaja najvećih klubova da osnuju svoju ligu.

 

Mislim, ja sa se slažem da je Evroliga katastrofa sa finansijske strane ali ne zbog nagradnog fonda.

 

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

ne nisam to napisao nego da je i nagradni fond pokazatelj bede od takmičenja.

 

pored toga, ni to što osnivači tj vlasnici dobijaju nije mnogo bitnije, barem na osnovu priča iz kuloara. pošto se ne sećam da sam video nekakav javni izveštaj ali budžeti najvećih sigurno ne zavise od toga.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, levi said:

sledeće godine više neće biti bitno jer će se deliti trogodišnje članarine, tako da je sada stvarno bitnije da se uđe u plejof EL i da se sa te pozicije konkuriše, nego da se osvoji ABA. mislim da je i Drčeliću to jasno i da je Ćoki to provukao između redova sada

 

Šta koji kurac između redova, jasno i glasno je najavio napad na vrh Evrloige

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Šta koji kurac između redova, jasno i glasno je najavio napad na vrh Evrloige

Kao i svake godine, kao i Ostoja prošle. 

Link to comment
45 minutes ago, Nikodije said:

 

Šta koji kurac između redova, jasno i glasno je najavio napad na vrh Evrloige

Ovog puta nije, rekao je da je cilj borba za top 8. I domaći trofeji, ali to valjda podrazumevamo. 

Link to comment

jos jednom cestitke igracima i treneru na podvigu, tj osvojenoj tripleti i jos jednom useravanju u robijin drzavni projekat, pobedili su 50% skuplji tim, a i da stavimo na stranu cene i da kazemo da su igrali iz ljubavi, golim okom je vidljiva razlika u kvalitetu tima na papiru, srecom po nas odlucuje ono kako se tim ponasa na terenu..

a uprava i medicinski tim da jedu govna!!!

ne samo sto su pustili, vec nisu ni doveli zamenu za igraca koji je bio projektovan za lidera ovog tima.. 

kad se top povredio, slagali su da je odsustvo mesec dana samo da ne bi doveli igraca, iako sam odma rekao da ce biti duga pauza, na kraju pauza trajala 4 meseca a top opet uspeo da se povredi posle 2 utakmice..

za ovo sa bolmobojem tek nemam komentar, znaci klub bukvalno 10 dana cutao i krio da je bolomboj zavrsio sezonu zbog povrede..

u prvoj utkamice nakon udarca kuzmca, napustio je halu sredinom druge cetvrtine i nije se vise vracao, na konfi grk rekao imace snimanje pa ce se videti..

od tada pa do starta finala, proslo 7 dana, niko nije ni spomenuo rezultate snimanja, a za finale se vodio kao upitan iako nije mogao normalno ni da hoda..

pakao ko nam leci igraca i pakao kako se odluke saopstavaju, tj ne saopstavaju..

znaci il se laze oko procene kad se igrac vraca il uopste ni ne saopste, sa druge strane eto panter sa povredjenim kolenom igra po 30 minuta, isto je tako i lesor, exum nakon 2 dana ostavi stake i zaigra 30 minuta.. daj da i mi nabavimo takve lakere ili bar upola takve..

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

okrecemo se obavezama u prelaznom roku i sta reci sem, jebem te sirotiljo, prosek godina nam 35 na 15 igraca...:fantom:

 

spacer.png

  • +1 1
Link to comment

cmm je missim gotov, kad objavi spanski enkestando nema tu price, a i urbonas je objavio, mada su njegovi pacovski kanali informacija preko ostoye, al opet kao sto rekoh  enkestando ne gresi u 99,9% situacija..

i za kalinu je takodje potvrda od enkestanda, jedino bi moglo za canaana da se promeni koji ima usmeni ugovor, al opet tesko da ce dobiti slicnu ponudu..

 

lm, napravismo mi od bezkintajera imakintajera..

na stranu sto je trziste oslo u q, al lik ne vredi ni pola tih para..

ne bih da hejtujem, al asistencije iz ove sezone su mahom dodavanja howardu  koji odapne sa 10 metara i pogodi, nisu su to ala teo asistencije, pri tom baskonia nije zavrsila ni u prvih 8 u acbu, a prosle i pretprosle godine cmm je ispadao sa svojim ekipama iz turske i spanije u drugu ligu..

al kao i obicno, pokazalo se da nam je skauting nula, nema tu vise sta da se prica..

canaan ima kvalitet i mogao bi dosta da pomogne, al opet lik od 33 godine i masan ugovor, sta reci kome?

partizan bar preplacuje i dovodi igrace u prajmu, a mi dovodimo i preplacujemo gerijatriju, na stranu sto robija svojom magijom uspe uvek da ga izduva na kraju, al bi mogli malo da promenimo politiku i umesto preplacivanja gerijatrije malo da skauting sluzba, konacno krene da radi svoj posao?!:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Zasto ne bi Oli produzio Kenana? Koga bi doveo u zamjenu? Kao Baski nekog iz Treviza? :fantom:

  • +1 2
Link to comment

navodno su se dogovorili sa dorsijem, do ove finalne serije nisu planirali da ga produze, videcemo dal ce se sta promeniti..

ja bih pre dorsija, eto njima canaan:fantom:

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, MiddleClass said:

Zasto ne bi Oli produzio Kenana? Koga bi doveo u zamjenu? Kao Baski nekog iz Treviza? :fantom:

ne mora da znači da uopšte ne žele da ga produže. može biti i verovatno i jeste pitanje dužine ugovore i love. isto i sa cmm-a. kod kenana se zbog godina verovatno lomi kod dužine ugovora i uloge, kod cmm-a posle sezone života verovanto oko love. 

 

Još pre ovih glasina sam baš njih dvojicu naveo kao simptome lošeg stanja evropske košarke. da se klubovi utrkuju ko će takvim polutanima iz devetog ešalona američke košarke da plati milione je tužno umesto da u tim ulogama gledamo špance, grke, srbe, italijane, neke mlade neke iskusne i ponekog mlađeg amera sa koledža i koji naravno ne igraju za fantazilione nego za cifre koje će i da obezbede njihovu budućnost i da budu u skladu sa prihodima evropskih klubova. 
 

i naravno ispostavi se da smo baš mi ti koji ovoj dvojici nudimo uslove koje niko drugo neće.

 

mislim, u kontekstu ovakve evrolige i ovakvog koncepta zvezde i partizana, njih dvojica i nisu loši dodaci na zvezdin roster i bila bi to bolja selekcija nego prošlog leta, ali nešto ne mogu da se radujem. nema tu ničeg zanimljivog. dvojica preplaćenih mediokriteta kojima smo dali bolje pare i duže ugovore od svih ostalih.

 

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
Just now, assignment said:

Produzio kapiten, igrace do 40te :gospode:


dok je pantera kod njih, neka ga

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

Produzio kapiten, igrace do 40te :gospode:

treba neko i trofeje da dize:fantom:..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...