Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

dakle prvi na svetu smo kompletirali tim za sledecu sezonu

 

cmm, jago, teo

kenan, nedara

kalina, gidra

daum, deda

boloboj, baba, plavsic

 

+ lazic, lazarevic, mali kostic

 

agilna uprava

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Mislim da će Kenan ostati u Oliju, koja je verovatnoća da će se odreći takvog igrača?

Link to comment

Ima zato CMM 4,1 u regulareu EL i 5,7 skokova u PO.

Ne bih se ja odricao Treja, ozbiljna je to klasa igrača.

Link to comment

Trej je u finalu KLS opet igrao vrlo malo, ne znam da li je razlog neka povreda ali ne deluje mi kadro da uzima 15-ak minuta u kontinuitetu. Ako dovedemo Kalinu i prvu četvorku, nisam siguran koliko ima poente zadržavati ga, s obzirom na to da se Deda konačno ustalio na 4.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam s tim sasvim ok, ali radije bih nastavio da radim s Daliborom i davao mu minute u ABA nego što bih držao stranog veterana. Trej deluje kao kul lik, tu i tamo bi ubacio po dve trojke iz ćoška ali njega neće dovesti u život klackanje između kraja klupe i sedenja u trenerci iza koša. Dalibor mi je bolja opcija za tako nešto, a možda od njega dugoročno može da se izdelje nekakav igrač uloge.

Link to comment

Trej je u finalu ABA delovao kao da bi mogao da bude koristan u Evroligi ako bi imao vremena da se spremi, ali je već u finalu KLS to dosta loše izgledalo. zvezdin roster je sad već hronično prestar i previše sklon povredama, ali je i ovo malo što je pokazao u ABA nedostižno za Dalibora, koji je opet za razliku od Treja uvek spreman da uskoči što je za ovakav roster dosta bitno. Šta znam, na kraju bih na osnovu procene lekara, tompkinsove motivacije i finasijskih zahteva doneo odluku. Ovako u prazno ga ipak ne bih produžio jer nije uspeo ni mesec dana da ostane u zadovaljavajućoj formi.

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, MeanM@ said:

Odlaganje naplate dugovanja po osnovu poreza i prema igracima iz prethodnih sezona jeste protekcionizam drzave. Recimo.

Gde sam to osporio Dulove trenerske kvalitete i uspehe? Malko ucitavas

 

 

napisao si dobrim delom, a to se svakako ne odnosi na dulov partizan pa ni na radonjinu zvezdu. tj njihovi rezultati u el su ponajmanje rezultat protekcionizma drzave. 

 

izvinjavam se za off, necu vise.

 

  • +1 4
Link to comment

Trwy je bio jako dobae u onih 6,7 minuta u finalu kls, dobro drzao Ledaya, napadao dole, iscurila mu jedna trica. Volio bih da ostane, naravno u zavisnosti od zdravstvenog stanja.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

cmm, jago, teo

kenan, nedara

kalina, gidra

daum, deda

boloboj, baba, plavsic

     

 

 

 

zvuci kao rimejk žikine ženidbe :fantom:

 

  • Haha 2
Link to comment

Najviše volim ove prelazne u kk.One sezone krene priča Singlton ,Shabaz,još neke zverke ono dodje Adams iz Australije ,Holand i Bentil 😂.

Sada Kalina već kao potpisao Kodi ,Kenan ali ne lezi vraže prvo pojačanje Plavšić zvani domaća baza  evo ga ide Daum mlitavi belac na poziciji Tobija i ko zna ko još :) 

 

 

  • +1 1
Link to comment

patern akvizicija je poceo kao prosle sezone, (simonovic) plavsic je sigurica, ozbiljni igraci imaju sigurno vise ponuda na svom stolu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...