Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

ispravan pristup

 

to je ne mogu ovim mojima da objasnim. treba da pobedimo u igri......pri čemu je pojam igre mnogo širi od igre na parketu

 

mislim da ćemo se seldeće sezone igrati i poigrati sa vama......dok likujete i dok ste na oblacima (što duže to bolje), nećete primetiti oluju koja se sprema

 

nemoj posle da bude da vas nisam upozorio

  • Haha 1
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
8 minutes ago, MeanM@ said:

Pa vidis da sam rekao da je svaki sledeci ciklus sve gori. 
Sledeci revansizam ka imenu cz ne smem ni da zamislim kako ce izgledati ako dodje neko dovoljno lud kao ovaj sad, a zaljubljen u partizan.

Mislim, to je sbbkbb, al svejedno, srpski klupski sport poslednih par decenija je dobrim delom stvar politickog protekcionizma. 


taj film teško da će da se daje u bioskopu srbija, zato što 1 stub srbstva i sve što ide uz njega(vidi pod gazprom i utakmicu sa putinom)

eventualno kada bih ja došao na vlast ili b. koprivica, a šanse za to su nepostojeće, maaaadaa ako savo m. postane predsednik, a pavle grbović ili miloš jovanović premijer nije isključeno


 

 

nadam se iskreno da će biti revanšizma i priznajem uživaću u svakom trenutku

:wub:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Pavle Grbović ne može da postane ni predsednik kućnog saveta u zgradi gde živi.

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, booyaka said:

Pavle Grbović ne može da postane ni predsednik kućnog saveta u zgradi gde živi.

Pa to je vrlo često slučaj, da neko ko to ne može dođe na visoku funkciju.

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


taj film teško da će da se daje u bioskopu srbija, zato što 1 stub srbstva i sve što ide uz njega(vidi pod gazprom i utakmicu sa putinom)

eventualno kada bih ja došao na vlast ili b. koprivica, a šanse za to su nepostojeće, maaaadaa ako savo m. postane predsednik, a pavle grbović ili miloš jovanović premijer nije isključeno


 

 

nadam se iskreno da će biti revanšizma i priznajem uživaću u svakom trenutku

:wub:

Sve je moguce, pa i drugosrbijanski koncept da se bolesno klubastvo marginalizuje i svede na benignu manjinu zaludjenika koji se prisecaju nekih divnih i cestitih vremena cojstva i junastva. 
Nadam se tome, al realno trenutno nema osnova za verovati da ce se ikada desiti. 

  • +1 2
Link to comment

I Vujošević i Tegi su poodavno napustili tezu da Vučić pokušava da uništi Partizan.

 

Više ima smisla da mu se spočitava sabotaža projekta Beograda na vodi.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

zamisli revanšizam da Zvezda doživi ovo što se radi Partizanu pod Vučićem, da nam se dovede predsednik iz vrha vladajuće stranke i grunu millioni, ko bi to izdržao

 

jedina suprotnost Vučićevom režimu bi bila da neka buduća vlast odjebe državno finansiranje profesionalnih klubova

Treba nam “jebati mater”TM

  • Hvala 2
Link to comment

Na ovom forumu grobarija baš cvili, ali to je ništa naspram cviljenja prvog grobarskog limara intelektualca na Sport Klubu.

Žvaljavi, da je čovek, da da Robiji i Limaru bar 40 miliona, umesto već standardnih 20, da naprave bolju skarabudževinu.

Ovih 8:0 ostavlja trajne posledice na nežne dušice limarske.

  • +1 1
  • Wub 2
  • Hvala 3
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Na ovom forumu grobarija baš cvili, ali to je ništa naspram cviljenja prvog grobarskog limara intelektualca na Sport Klubu.

Žvaljavi, da je čovek, da da Robiji i Limaru bar 40 miliona, umesto već standardnih 20, da naprave bolju skarabudževinu.

Ovih 8:0 ostavlja trajne posledice na nežne dušice limarske.

 

Geniji bi dali tih 20 novih na novog spikera.

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment

Kako ono bese TIJM-ov slogan, hvala sto ne dolazite

 

Steta sto ga on ne postuje

Link to comment

Jel to po uzoru na onaj elitistički krindž Ivana Tasovca iz Strahinjića bana?

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...