Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

8 hours ago, VuleJ said:

Hahaha treba mi vremena dok se ne naviknem, pratio sam neko vrijeme pisanje ovde i nije mi bas bilo najjasnije sve, pa reko hajde da napravim nalog, mozda postane. Jos nije. Kako ba nema moderacije? I kako se banuje ovde, to mi najveca enigma? Moze slobodno u PP (to ima?), necu se buniti xD 

Došao si sa Voxa gde je banovanje smisao postojanja foruma, na forum nesputane slobode.

 

  • +1 2
Link to comment
On 24. 6. 2023. at 11:46, shimpr said:

Izgleda da vam se vraća Davidovac. Tačno ću se šlogirati

 

eto a kolega objasnio sve jos na pocetku sezone.

 

mene sramota ove titule. 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment

tesko da sam shimpr, unikat je unikat.

 

a titula je djubre jer je ovo bilo sve osim sporta. nismo je osvojili na terenu, posteno je reci da smo gubili 12 razlike a ne kao da slavimo. 

isto kao sto i ne priznajem proslogodisnju titulu bez komsija.

 

inace oba kluba imaju istog vlasnika tako da sve je ovo samo igra na koju su svi pristali i svi su ukljuceni. 

 

i komsije su potpuno u pravu kad kazu da su dvostruki arsini u pitanju kad se vredja, a svi znamo i zasto je tako. ko je vesna covic da se prekida utakmica zbog nje? jel covic najjaci covek u drzavi? ne razumem?

cak i svevisnjeg kad vredjaju se ne prekida? 

kls je coviceva liga, to je fakat. 

 

zanimljivo u vreme ovog aparthejda prema nama imamo 9 vezanih titula u kls i 7 u aba + 7 u fudbalu. je bo te. 

ono prosle godine smo im (citaj svevisnji) dali abu da ne bude bas da nista nigde osim u bocanju nisu uzeli.

  • Haha 1
  • -1 1
  • Tužno 3
Link to comment
55 minutes ago, MeanM@ said:

Ja sam neko ko bi se slozio da je sve ovo jedna sns predstava i da oba kluba treba prepustiti trzisnoj propasti jerbo nisu sposobni da funkcionisu bez protekcionizma drzave. Koji btw postaje sve gori svakim sledecim ciklusom smene vrhovnog navijaca.

Al ne razumem ovu krizu identiteta i potrebu pisanja iz perspektive navijaca suparnickog kluba. :)

Tegeltija se registrovao na forum?

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

…Koji btw postaje sve gori svakim sledecim ciklusom smene vrhovnog navijaca…


reci mi da se šališ poredeći intervencije koje je imao tadić i ovo što radi balavi

 

backing up homer simpson GIF

Link to comment
5 hours ago, Jesper23 said:

Brat Keno briljirao u finalu, popičkarao se sa Grigonisom, Slukasom, Lezorom, Atamanim (neprijatelji Ciganije). Navukao Atamana (to nije teško) na isključenje i na kraju dasuo par bitnih poena za pobjedu. Spreman je za tredicionalni srpski folklor s sa komšijama, zaključak DOSTOJAN!!!

 

+ u završnici dao koš iz ulaza, sudije priznale, nakon isteka napada:cool:

  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

+ u završnici dao koš iz ulaza, sudije priznale, nakon isteka napada:cool:


pa to nam treba!!!

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


reci mi da se šališ poredeći intervencije koje je imao tadić i ovo što radi balavi

 

backing up homer simpson GIF

Pa vidis da sam rekao da je svaki sledeci ciklus sve gori. 
Sledeci revansizam ka imenu cz ne smem ni da zamislim kako ce izgledati ako dodje neko dovoljno lud kao ovaj sad, a zaljubljen u partizan.

Mislim, to je sbbkbb, al svejedno, srpski klupski sport poslednih par decenija je dobrim delom stvar politickog protekcionizma. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


reci mi da se šališ poredeći intervencije koje je imao tadić i ovo što radi balavi

 

backing up homer simpson GIF

Što jes, jes.

Tadić nije kkp dao 60 miliona za 3 godine.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...